Skocz do zawartości

Raz-Dwa-Trzy dzis skopany będziesz Ty... marudnik


Boadicea

Rekomendowane odpowiedzi

Reina!!

a ja Ciebie kocham, przytulam mocno i wysyłam do Ciebie światełko... na spokojność, cierpliwość i miłość ponad tym!!

Dziękuję Ci, Rose! :D

 

Poczta przed świętami chodzi tak kiepsko, że zakupione przeze mnie karty tarota oraz ksiązka o I-Ching oczywiście jeszcze nie dotarły (a parę dni już minęło).

Z resztą poczta polska zawsze chodzi kiepsko.

Lex, ja się modlę, żeby moje karty też doszły jak najszybciej! A swoją drogą, jaką talię sobie kupiłeś? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne (ja się za bardzo nie znam, na pudełku pisze "tarot klasyczny" :P ale te mi się podobały i tak czułem, że je chcę mieć - na razie tylko tyle, chcę mieć po prostu :) ).

No ale wszystko zdążyło jednak dojść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nudny dzień, nic się nie dzieje, a przez to nie mam na nic ochoty i tylko jem. ;/ Ogrzewanie sobie zastrajkowało i jest mi ciągle zimno. ;/ W dodatku na pewnym portalu systematycznie usuwają moje ogłoszenia, a ja systematycznie je dodaje ;/ Jakoś czuje, że wszystko nie na rękę, w dodatku pada deszcz i pogoda też nie nastaraja optymistycznie, jeśli jutro będzie tak samo to chyba zwariuję, albo prześpię cały dzień ;/ Ehhh...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nudny dzień, nic się nie dzieje, a przez to nie mam na nic ochoty i tylko jem. ;/ Ogrzewanie sobie zastrajkowało i jest mi ciągle zimno. ;/ W dodatku na pewnym portalu systematycznie usuwają moje ogłoszenia, a ja systematycznie je dodaje ;/ Jakoś czuje, że wszystko nie na rękę, w dodatku pada deszcz i pogoda też nie nastaraja optymistycznie, jeśli jutro będzie tak samo to chyba zwariuję, albo prześpię cały dzień ;/ Ehhh...;/

 

Kamii.... to naprawdę drobiazg... żebyś usłyszała, jak mi kolana skrzypią...

 

:oczko2:

 

 

Będzie ciepło i słonecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy szaleństwo , po pracy szaleństwo - nie wyrabiam .

Tak samo jak szykują się zmiany w pracy i w domu ,ech.... chce troszkę się ponudzić . W tej chwili wyjście na plac zabaw z dzieciakiem i chwile spędzone na tym forum ,to jedyne moje rozrywki .

Zamawiam nudę na niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamii.... to naprawdę drobiazg... żebyś usłyszała, jak mi kolana skrzypią...

 

:oczko2:

 

 

Będzie ciepło i słonecznie!

 

Hehe, nastawiam ucha ;) Chyba moja wyobraźnia słyszy :) Rzeczywiście to większy problem ;) Mam nadzieję, że prognoza pogody dotyczy dalszych zakątków niż Twoje miasto ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy szaleństwo , po pracy szaleństwo - nie wyrabiam .

Tak samo jak szykują się zmiany w pracy i w domu ,ech.... chce troszkę się ponudzić . W tej chwili wyjście na plac zabaw z dzieciakiem i chwile spędzone na tym forum ,to jedyne moje rozrywki .

Zamawiam nudę na niedziele.

 

Chętnie oddam Ci swoją, tylko muszę znaleźć na to sposób...<myśli> :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ladny, cieply dzien a mi sie nic nie chce. Jestem bardzo zmeczona, nie wyspana a o 7 juz wstalam. Probowalam znowu zasnac, ale sie nie dalo... Wrocilam wczoraj z pracy o 1 w nocy! Myslalam ze do 21-22 godziny sie wyrobie, ale niestety caly zespol byl wcczoraj tak powolny... Oni nie maja rodzin, nie musza sie nigdzie spieszyc. Ja wyszlam o polnocy, a wszyscy inni jeszcze zostali, mielismy jeszcze cos do zrobienia, ale ja juz po prosstu nie moglam. Poza tym mam 45 minut jazdy z pracy do domu.

Bylam wczoraj niesamowicie glodna, zjadlam rano male sniadanie, krotko przed 13 obiad i po 13 wyjechalam do pracy. Zglodnialam ok 19, a ze jestem na diecie nie chcialam jesc nic niezdrowego. A co mielismy do jedzenia? Pizze, czipsy, popcorn i slodycze! Nic nie tknelam.

Brzuch mi burczal jak szalony, wrocilam do domu 1 w nocy, moj wlasny pies na mnie naszczekal i maz obudzil sie zly, ze tak dlugo mnie nie bylo...

 

Kamii.... to naprawdę drobiazg... żebyś usłyszała, jak mi kolana skrzypią...

Moje kolana tez skrzypia! I cale nogi mnie bola ;( I z plecami tez juz nie najlepiej... Psuje sie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...