Skocz do zawartości

Ja w sukni ślubnej i welonie na komunii siostry, ząb


mallinnka85

Rekomendowane odpowiedzi

Sen zaczął się tym, że obudziłam się na ławce w kościele w białej sukni i welonie zupełnie zdezorientowana. Obok siedziała moja babcia i kilka starszych kobiet. Do kościoła schodzili się ludzie na mającą się za chwilę odbyć Komunię Świętą mojej młodszej siostry. Pytałam babci dlaczego jestem tak ubrana i śpię w kościele ale nie otrzymałam odpowiedzi sprecyzowanej. Wydawało mi się, że dzień wcześniej były święta Wielkanocne i nieźle na nich zabalowałam ze znajomymi. Próbowałam sobie cokolwiek przypomnieć jednak nie mogłam.

W kościele oprócz tłumu była prawie cała moja najbliższa rodzina (mama, tata, babcia, chrzestna, siostra). Była też moja przyjaciółka przebrana za mima. Ze wstydu, że jestem w tej białej sukni, chowałam swoją twarz za welonem, ale w zasadzie i tak nikt nie zwracał na mnie szczególnej uwagi.

Ciągle ruszał mi się ząb, aż w końcu go wyrwałam. Wtedy wyszłam z kościoła by go wypluć. Wyplułam go przed bramą (miałam nadzieję, że nikt tego nie zauważył), miałam w ustach dużo krwi.

Na tym skończył się mój sen...

Pomóżcie proszę w jego interpretacji :)

 

[ Dodano: 2008-03-29, 10:51 ]

Aha zapomniałam napisać o dość istotnym fakcie. Moja suknia była wygnieciona i mi to przeszkadzało. Zwróciłam też uwagę na sukienkę mojej siostry która bardzo wyróżniała się wśród wszystkich sukienek komunijnych, bo była pożółkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację!!! Dużo w tym prawdy, jednak nie jestem ostrą imprezowiczką. Kiedyś byłam a teraz bardzo tęsknie za takim trybem życia i czuję się przez to nieszczęśliwa. Ta interpretacja sukienki mojej siostry jest chyba najbardziej trafna i pokrywa się z moją obecną sytuacja :)

Jeszcze raz dziękuję za pomoc!! Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...