Skocz do zawartości

Sen o mojej dziewczynie i dziewczynie, która dała mi kosza plus krótka historia.


akiyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

No więc mam dziwny problem i myślę, że ludzie tutaj mnie zrozumieją. Na początku kwietnia śniła mi się randka z dziewczyną, szliśmy leśną drogą, a ona robiła wszystko, żebym jej tylko nie przytulił. Na następny dzień gdy już w realnym świecie szedłem z nią, to ona zaproponowała właśnie tę drogę, która mi się śniła, i było wszystko jak we śnie. Następnie, kolejnej nocy śniło mi się, że pokłóciliśmy się na gg a ona mnie rzuciła. Rzuciła mnie następnego dnia. Przez kilka dni był spokój, aż śniła mi się żałoba, następny dzień - katastrofa TU-154 i żałoba narodowa.

 

Przedwczoraj w nocy śniło mi się, że ukochana siedzi na moim łóżku, a za każdym razem kiedy próbóje ją dotknąć to ona znika. I nie wiem czemu, ale nie bardzo daje mi się dotknąć od tego czasu tego snu.

 

Dziś w nocy śniła mi się szkoło, że widziałem się z nią, a potem nagle znalazłem się na lekcji historii, był tam mój wychowawca, który chodził stale po klasie z widocznym zdenerwowaniem i mówił coś. Gdy się odwróciłem, to w kącie klasy, w ławce siedziała dziewczyna, która mnie kiedyś chciała mnie poznać a gdy ja również nabrałem ochoty, to ona się spłoszyła. Owa dziewczyna wyraźnie się w moim kierunku uśmiechała i patrzyła. Sen się urwał.

 

Boję się powiem szczerze, bo nie wiem co się może wydarzyć. Dodam, że zazwyczaj nic mi się nie śni, albo nie pamiętam. Czy moje sny mają jakieś znaczenie. mam na myśli te 3 ''przepowiednie'' ? A może to tylko zbieg okoliczności ?

Proszę również o interpretacje tego ostatniego snu o szkole. :]

 

 

P.S Z moją dziewczyną ostatnio nie układa nam się najlepiej. Nie wiem czy to coś zmienia w znaczeniu snu, ale wole dodać.

Edytowane przez akiyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...