Skocz do zawartości

myśli mnie dręczą


kanibal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Od jakiegoś czasu gdy położę się spać później niż zwykle to przed zaśnięciem dręczą mnie takie różne myśli na temat rodziny, mnie, osób których lubie, że coś się stanie złego. Ze strachu nie mogę się wtedy uspokoić. Te myśli przechodzą po jakiś 20-30 minutach. Ale i tak potem nie mogę długo zasnąć. Czego wynikiem może być takie coś ? Mogę się tego jakoś pozbyć ? Wiadomo każdy czasem może się o coś martwić, ale mnie takie myśli dręczą zawsze wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ha!

Ja mam tak samo.

Zawsze, późno w nocy przed zaśnięciem mam różne myśli.

Większość to takie smutne, rozmyślanie nad życiem, o tym że życie szybko zlatuje.

Ahh nie lubię tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaos łatwo mówić.

Ja próbowałam już wszystkiego...Można powiedzieć , że właściwie nie śpię już kilka nocy, a ostatni miesiąc też do najlepszych nie należał.Zastanawiam się tylko skąd w tej chwili czerpię energię do życia.

Ahhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę pojechałem dekadencją, dla mnie prosto. Owszem z początku to wymaga fanatycznej determinacji ale da rade:) Medytacja pomaga ale również do tego zastosuj odpowiednią dietę, ureguluj pory w których wstajesz i idziesz spać, zimny przysznic albo spacerek przed snem itp. To musi podziałać(mi pomogło, kiedyś to normalnie mój mózg bombardowały legiony myśli, a spać w ogóle nie mogłem):)

 

Edit: poza tym ograniczyć cukry, ograniczać spożycie kofeiny, pić dużo wody- ogólnie zdrowo się żywić.

Edytowane przez Kaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaosie dziękuję Ci.

Wszystko robię tak jak powinnam. Cukrów spożywam tyle co wcale, stosuję dietę nisko węglowodanową . Zdrowo się odżywiam, dbam o dietę, uprawiam sport. Myślę pozytywnie. Może tylko muszę popracować nad cyklem dnia i nocy, bo z tym różnie bywa. Dziś spałam więc jest git !:) i może uda się pomedytować wieczorkiem, bo wczoraj to odpływałam.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko:) Ogólnie mogę też rzeknąć że spożywanie napoi typu cola może właśnie prowadzić do poddenerwowania, co wraz z myślotokiem może powodować niemiłe problemy. Techniki relaksacyjne swoją drogą, ale o biologię też trzeba zadbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Nie piję napojów typu Coca Cola :) więc pod tym względem wszystko u mnie jest jak być powinno.

Może to tęsknota za czymś odległym nachodzi mnie nocą...No tak czy siak mam nadzieję, że od dzisiejszej nocy wszystko wraca do normy :)

W końcu sam frater się modli za mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tęsknota to raczej powinnaś się z nią uporać by nie rzutowała na codzienność, a i jeśli Frater się za ciebie modli to ja widzę bardzo rychły powrót do zdrowia. W końcu on ma wstawiennictwo u samej góry:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...