Skocz do zawartości

Ucieczka ze szkoły


Mentoel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 16 lat i wkrótce zacznie się dla mnie nowy etap w życiu (idę do liceum). Dzisiaj miałem sen, który chyba jest z tym powiązany.

 

Pamiętam, że znalazlem się w nowej szkole z xxx, xxx i tam innymi. Mieliśmy wakacje i w wakacje zostaliśmy zmuszeni, by czasami chodzić do szkoły.

 

Pewnego dnia mi się nie chciało iść. Chciałem iść na wagary. Byłem już w drodze do szkoły aż mówię: Wale to. Bałem się, że mnie nauczyciel jakiś zobaczył. Każdy nauczyciel był ze starej szkoły, żadnego nowego nie pamiętam. Poszedłem więc do tej szkoły. Wszedłem po schodach na górę i zobaczyłem xxx i xxx (z podstawówki koleżanki) i nam mówiłi: Ej, dawajcie, uciekajmy, uciekamy!. Poszliśmy za nimi (to takie kujony troche były). Było nas może z 10, ja 8 dziewczyn i kolega. Biegliśmy przez szkołę szukając wyjścia. Tam biegliśmy głównym wejściem, ale okazało się, że stał 1 nauczyciel (z gimnazjum). Potem chcieliśmy pobiec bocznymi, ale tam stała ta urszula (nauczycielka) i nie dało rady uciec.

 

Nagle pojawił się jakiś nauczyciel i otworzył nam drzwi do sali jeszcze nieużywanej, gdzie było duże wyjście. Stamtąd wybiegliśmy wszyscy. Położyliśmy się wszyscy szczęśliwi na trawie (chociaż pamiętam tylko 2 dziewczyny, kolegę i mnie), nie wiem gdzie zniknęła reszta. Leżałem na tej trawie uśmiechnięty, zamknąłem oczy i jak otworzyłem to zobaczyłem swój pokój.

 

Koniec.

 

Będe wdzięczny za interpretację ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...