Jump to content

Ucieczka, sklep, karawan, ruchome schody.

m_a_d_z_i_k

Recommended Posts

m_a_d_z_i_k

Śniło mi się, że uciekałam. I co dziwniejsze, że to nie jako ja ale jako mężczyzna. Dość przystojny brunet. Został on skazany za jakieś ciężkie przestępstwo i próbował(am) uciekać. Co chwilę się to zmieniało czyli najpierw uciekałam niejako w jego ciele a potem patrzyłam na niego z boku. Ale zawsze miałam uczucie że to ja uciekam. Policja urządziła obławę. Kilka razy mnie (jego) łapali a ja(on) i tak uciekałam. Byliśmy w sklepie i próbował uciekać bocznym wejściem. Pamiętam że to był taki duży hipermarket czyli w wszystko w jednym miejscu. Pamiętam dość dobrze że przechodziłam obok wieszaka z bluzkami takimi tunikami letnimi. Wyszliśmy z tego sklepu. Potem widziałam jak ten mężczyzna przebrał się za takiego staruszka i przeszedł obok policji niezauważony. Kiedy tak patrzyłam na niego nagle zobaczyłam karawan. Zatrzymał się bo stał w korku. Przyszło mi wtedy na myśl że mógłby uciec w tym karawanie. Wsadzilibyśmy go do trumny i by wyjechał. Odwróciłam się i weszłam do jakiegoś budynku(możliwe że to był jakiś bank bo pamiętam było dużo szkła). Wielkie szklane okna i pamiętam zjeżdżałam ruchomymi schodami. Potem sen się urwał ale wydawało mi się że chyba zdołał uciec jako ten staruszek. Przez cały ten sen bałam się że mnie złapią a jak mnie łapali to od razu zaczęłam myśleć nad sposobem ucieczki i uciekałam. Pamiętam że na widok karawanu się nie bałam tylko tak jak pisałam wcześniej myślałam jakby go wykorzystać żeby umknąć policji. Proszę o interpretację bo jak zobaczyłam co znaczy sen o karawanie to się naprawdę przestraszyłam. Dodam że mam lat 29 i jestem sama. Ostatnio bardzo często mi się śni ucieczka.

Edited by m_a_d_z_i_k