Skocz do zawartości

ciąża, poród, dziecko bardzo malutkie


mania82

Rekomendowane odpowiedzi

mam 27 lat, w związku od roku, bez dzieci.

Sniłam, że byłam w ciąży, zaczełam rodzić byłam w szpitalu była ze mna mama i chłopak, czekałam na lekarza, ale dziecko nie chciało chyba czekac nagle zaczeło pchac się na świat, nie bolało i trwało to chwile jak dziecko się urodziło pielęgniarka je odebrała, było malutkie zapaćkanie, połączone pempowiną - to był chłopiec, następnego dnia po porodzie wyszłam ze szpitala z dzieckiem, wracałam sama samochodem do domu, dziecko było maleńkie mialam je w torebce w takim jakby plastikowym pudełku, bardzo je kochałam ale czułam że coś jest nie tak ze ono jest za malutkie, ale patrzyło na mnie tymi malutkimi oczami, oddychało, ale było bardzo delikatne, bardzo się o nie martwiłam. chciałam po drodze zrobic jakies zakupy dla dziecka ale nie bardzo wiedziałam co powinnam kupić, pomyslałam że jakiś płyn do mycia i pieluszki, ze kupie to w aptece, pojechałam do apteki i poprosiłam o płyn dostałam jakiś olejek do mycia dzieci (mój chłopak takiego używał bo chorował na ospe i lekarz mu zalecił) butelka była bardzo duża, ze 2 litry, pieluszek nie było, pojechałam więc dalej do drugiej apteki ale jej nie było - stał lokal ale jakby po pożarze, zamknięty, zakopcony, pojechałam do innej apteki... w czasie drogi kilkakrotniesprawdzała czy dziecko na pewno żyje, czy wszystko z nim w porządku, oddychało za każdym razem i patrzyło tymi malutkimi oczkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo fajny sen! Piękne symbole i bardzo pozytywny przekaz i już wyjaśniam co znaczy.

Ciaża oznacza że zaczyna w tobie kiełkowac jakąś myśl jakaś idea, jakieś zmiany. To że dziecko pcha się na świat oznacza to że zmiany nastąpią bardzo szybko. Czego te zmiany mogą dotyczyć to wskazuja symbole z następnej części snu. Dziecko po porodzie wyglada, jak dziecko po poprodzie ale co ważne jest połaczone pepowiną oznacza to że te zmiany są twoje i TYLKO twoje. No i symbol najciekawszy damska torebka - miejsce na kobiece skarby a wniej dziecko malutkie - bardzo długo sie zastanwiałem co ten symbol moze znaczyc i co znaczy że jest w nim dziecko - otóż biorąc pod uwagę jak ważna dla kobiety jest torebka (przynajmniej dla mojej żony) mogę śmiało powiedzieć że w twoim śnie to taka "zewnętrzna" macica mijsce gdzie twoje dziecko jest najbezpieczniejsze. Co do częstego zaglądania do torebki to takie uczucia macieżyńskie i ta troska o dziecko co mu kupić. Bardzo fajnym symbolem jest ta oliwka w dużej butelce - to podkreślenie małości dziecka a co do pieluszek to nie ma pieluszek na takie dzieci (stąd te problemy w aptekach). Symbole opisałem ale co oznaczają................jeżeli nie jesteś w ciąży to niedługo będziesz albo bardzooooooooooooo poważnie się będziesz na tym zastanawiać.

Powodzenia!

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...