Skocz do zawartości

las,białe konie


Alodia

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jestem Waszego zdania:)

 

Śniło mi się, że szłam z rodzicami przez las..nie był to młodziutki las ale ładny-dosyć przejrzysty ..była ładna pogoda(przez korony drzew przebijało słońce).Nagle pod trzema drzewami rosnącymi obok siebie zauważyłam zdechłe indyki(jeden pod każdym z drzew) :?: leżące w ten sam sposób..głowami do dołu..w dalszej części lasu(snu)zobaczyłam dwa identyczne białe konie-młode ładne i zadbane..szły spokojnie niedaleko nas( i te konie najbardziej mnie zastanawiają).Następnie doszliśmy do czegoś w rodzaju ośrodka wypoczynkowego,były tam drewniane budki z lodami..chciałam kupić nam lodu lecz żadne mi się nie podobały-były złej jakości :?: ..i tu sen się urwał(lub moja pamięć zawiodła:) :wink:

 

Z góry dziękuję za każde skojarzenie.

 

[ Dodano: 2008-04-02, 10:27 ]

dodam jeszcze,że w śnie mój tata wszedł na jakieś wzniesienie na skraju lasu i pokazywał coś obcym ludziom(trochę się tego bałam) ale wrócił i poszliśmy w stronę tych budek z lodami.Jeśli chodzi o konie to nie bałam się ich..raczej spowodowały u mnie zdziwienie-ale nie jestem do końca przekonana.

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło mi Cię widzieć Kaffko:)

 

Prawdę mówiąc sama nie wiem...bo to wszystko odnosi się raczej do przyszłości a teraz nic takich zdarzeń nie zapowiada..hm..a te indyki-nie wiem co o tym myśleć bo podobny widok widziałam w niedawno obejrzanym filmie...i może mieć to znaczenie.....ale reszta symboli pochodzi tylko ze snu:)

 

Bardzo Ci dziękuję..pozdrawiam ciepło:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Alodia!

Ogromnie dużo przyrody w tych Twoich snach... musisz być naprawdę osobą kochającą florę i faunę... :)

A ja w przeciwieństwie do Kaffki poszedłbym raczej po kolei:

martwe zwierzęta w wielu sennikach oznaczają martwą sytuację, obumarcie czegoś w naszej psychice, zakończenie jakiegoś etapu, wolną drogę.

Bardzo ważne jest również to że widziałaś ptaki w świetle dziennym - symbolizuje to uwolnienie się od przeszłości, przed Tobą jasna droga do budowania czegoś nowego. Jeżeli widziałabyś je w ciemności mogłoby to oznaczać niejasną przyszłość, utkwienie w pewnym punkcie bez wiedzy co zrobić dalej... no ale Ty widziałaś je w świetle:)

Jeszcze ważne jest to czy były to świeże trupy? Jeżeli tak, oznacza to, że ten stan rzeczy stał się niedawno, jeśli zaś były to szczątki już rozpadające się - ten stan rzeczy może pochodzić z odległej przyszłości, zapowiadać jakieś powolne odrodzenie się z popiołów.

Co do białych koni jeszcze: biały koń symbolizuje rozkosz, zmysłową przyjemność. a dwa białe konie? być może czeka Cię wesele (Twoje lub znajomych) lub/oraz zawrzesz miłe znajomości...

A obecność rodziców symbolizuje ich troskę o Ciebie, chęć towarzyszenia Ci w tych ważnych dla Ciebie chwilach, momentach...

Lody tak jak wspomniała Kaffka oznaczają właśnie przypływ dochodów, znaczne polepszenie sytuacji materialnej. jednak Ty ich nie wybrałaś - być może były to pieniądze, które niekoniecznie pochodziły z prawego źródła lub pop rostu zysk, to co materialne, nie jest teraz Twoim priorytetem.

ps. jeszcze tylko małe pytanko - co było nie tak z tymi lodami, czy były rozpuszczone?

Mam nadzieję że ta moje dywagacje coś Ci rozjaśnią

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Darkhead:)

Ptaki leżące pod drzewem były świeżymi trupami(matko..jak to brzmi) :shock:

Ponad to były takie same i leżały głowami do dołu..Zastanawia mnie równie -myślę, że nieprzypadkowa liczba 3.

A jeśli chodzi o lody to nic szczególnego mnie w nich nie zniechęciło..po prostu nie były takie jak lubię..hmm..wyglądały normalnie ale ja widziałam,że nie będą dobre(w realnym życiu to u mnie norma;)

 

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:)

Miło by było gdyby Twoje odczucia co do snu wcieliły się w moje życie:)Przydałoby mi się psychiczne oczyszczenie i zrobienie miejsca na coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...