Skocz do zawartości

Powtarzające się sny co znaczą???? Proszę o pomoc!!!!!!!!!!


driverka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1 sen który się powtarza tzn. za każdym razem dzieje się gdzieś indziej ale chodzi o to samo. A mianowicie często śni mi się, że jestem gdzieś na jakimś moście i boję się i czuję że z niego spadam bo on jest pochylony, albo brakuje w nim jakiś elementów, a inni ludzie po nim chodzą to im nic się nie dzieje, gdy wołam żeby mi ktoś pomógł to oni mnie nie słyszą tylko się patrzą. Ale zawsze jakoś udaje mi się nie wpaść do wody, która jest pod mostem. A dziś śniło mi się, że szłam po moście i się go z początku tak bardzo nie bałam, ale potem ten most był bardzo w złym stanie tzn. nie miał tych poręcz, a pod nogami były dziury i było widać mętną wodą i już myślałam, że udało mi się przejść bo ktoś mi pomógł (a ten ktoś to wydawało mi się w tym śnie, że to mój wujek chrzestny, który zmarł 5 lat temu ale miał inną twarz, a wcześniej jechałam z nim ciężarówką z moją siostrą a potem znalazłam się na tym moście ), ale mnie puścił i ja razem z nim wpadłam do wody i miałam mokre nogi. A co było dalej to nie pamiętam. Proszę o pomoc bardzo mi na tym zależy!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez driverka
błąd wyrażeniowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen dotyczy zmian w twoim życiu to właśnie symbolizuje ten most w twoim snie zawsze jest cos z nim nie tak ale innym to nie przeszkadza. Brakuje ci przekonania o trafności twoich decyzji co do tych zmian, czekasz na czyjąs pomoc, na potwierdzenie że to co planujesz lub robisz jest dobrym krokiem. Mętna woda to twoje lęki i obawy. Prosiłas o pomoc i ja otrzymałaś z zaświatów wspiera cie twój nieżyjący wujek ( to ze z nim jechałas samochodem świadczy o tym ze na twojej drodze zyciowej on jest już od dawna). Wujek poprostu się tobą opiekuje, powiesz a co to za opieka skoro spoadłam z mostu. Otóż wiedz ze to jest główne przesłanie twego snu i ta wspomniana pomoc wujka, on ci pokazuje że niemasz się czego bać strach który cie paraliżuje ma tylko wielkie oczy - spadłaś i co, tylko zamoczyłaś nogi, rzeka która była straszna okazała się większym strumyczkiem do przejścia której most jest nie potrzebny a na pewno nie pomoc - czyli reasumując należy iść do przodu bez obaw, a co do pomcy ty sama mozesz jej udzielać bo jej nie potrzebujesz.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...