Skocz do zawartości

Góra lodowa. Dziwne Stworzenie, Dziewczyna. Wypadek.


Severin

Rekomendowane odpowiedzi

Początek snu jest mi nie znany, jest pewne że było coś jeszcze zanim wszedłem do dziwnej komnaty wydrążonej w górze lodowej. Nie byłem sam, oprócz mnie do środka wchodził tłum ludzi. Wszyscy szliśmy na jakieś spotkanie, albo na inne wydarzenie towarzyskie. Byliśmy tak jakby w holu i czekaliśmy. Ja zauważyłem jakieś drzwi, które były okute żelazem i z tabliczką "nie wchodzić". Ciekawość przemnożyła i otworzyłem je. W środku widziałem zwyczajne pomieszczenie, więc wszedłem tam. Rozglądając się czułem podziw wobec czegoś, czego nie ma. Ten stan trwał dopóki nie zauważyłem idącej ku mnie istoty. To była najdziwniejsza postać jaką kiedykolwiek widziałem. Była różowa i nieustannie zmieniała kształt. Tutaj nie pamiętam coś się stało, ale ludzie z zewnątrz nagle zaczęli wchodzić do tego pomieszczenia. Ja stanąłem obok wchodzących szeregów i wypatrywałem w tłumie dziewczyny, byłej dziewczyny za którą tęsknota była tak wielka, że zacząłem ją wołać. Ale nie było jej.

Możliwe, że odbyło się przedstawienie ponieważ pamiętam, że wychodziłem z sali kinowej. Wracałem na rowerze z trzema czy czterema osobami mi znajomymi. Zjeżdżaliśmy z bardzo stromej górki. Szybkość była tak wielka a siła hamowania tak "dziwna" że wywróciłem się nagle.

Podjechaliśmy do byłego sklepu-marketu- przy którym dobudowano dwa pomieszczenia służące innej branży. Tam moi towarzysze opatrzyli mnie, ale rany były bardzo kłopotliwe. nagle pojawił się mój ojciec i możliwe, że matka, którzy prowadzili mnie do domu. Byli strasznie rozgniewani, wredni i złowrodzy z powodu mojego wypadku. Po dotarciu do domu spojrzałem w lustro w łazience. Nie miałem zębów oprócz jednej jedynki. Obudziłem się

Z góry dziękuje za interpretacje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...