Jump to content

Osiwiałam, wyłysiałam :/


Zaspana22

Recommended Posts

Zaspana22

Witam

Śniłam ostatnio, że (prawdopodobnie w wyniku rozjaśniania włosów - czego nigdy 'realnie' nie robiłam) osiwiałam, a raczej obudziłam się z wybielonymi na maxa włosami w większości, pierzastymi i baaardzo osłabionymi. Przestraszyłam się, zaczęłam je czesać i myć, ale przez to zauważyłam, że strasznie wypadają, garściami. Spowodowane było to tym, że je chciałam ciut rozjaśnić za pomocą spirytusu salicylowego i domestosa, tez wybielacza typu Ace, i to mi "wypaliło' moje długie ciemne włosy (teraz mam krótkie). Koleżanka przyniosła bardzo gęsty grzebień i chciała mi je nim wyczesać, ale wtedy zostałaby mi łysa głowa (mimo to ona nadal chciała), więc delikatnie je umyłam i na pół łysa poszłam do lekarza. Bardzo mnie przeraziło we śnie, że tak zniszczyłam włosy, właściwie osiwiałam w jedną noc i stałam się łysa, martwiłam się o mój wygląd itp.

 

Co to może oznaczać? Proszę, pomóżcie :mysli:

Link to post
Share on other sites
Guest Indhi

Witaj:)

Twój sen ostrzega przed podejmowaniem nieprzemyślanych pochopnych działań, przed słuchaniem fałszywych doradców, przed zwierzaniem się ze swoich problemów, ta koleżanka w Twoim śnie jawi się jako osoba fałszywa, która w jakiś sposób działa na Twoją niekorzyść,być może już się pojawił, albo pojawi problem natury powiedziałabym sercowej i wówczas ona będzie próbowała ingerować....Pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
Klivtiena

Zgadzam się z Indhi. Dodałabym nawet, że już o tym myślisz-problem natury sercowej i traktujesz tą koleżankę jako doradczynię - nie słuchaj się jej, tylko na tym tracisz.

Link to post
Share on other sites
Zaspana22

Dziękuję Wam bardzo Indhi i Klivtiena za odpowiedź :). Koleżanka, o której 'mowa' jest osobą fałszywa w istocie, przekonywałam się o tym często, staram się być wobec niej ostrożniejsza. Przypominało mi się, że w tym śnie zauważyłam, że jej rady są podstępem i mają działać na moją niekorzyść i nawet dosyć brutalnie ją ... pobiłam w tym śnie (!). A co z symboliką włosów? Siwienie, ich utrata, rozjaśnianie ich?

Link to post
Share on other sites
Zaspana22

Włosy mają silną symbolikę, od zawsze i w każdej kulturze, w Biblii, mitologii, to swoisty archetyp. Dlatego pytałam co ich siwienie i wypadanie oznacza, bo wątpię, że są jedynie elementem zwracającym uwagę na fałsz danej osoby we śnie. To symbol znaczący niezależnie, a także w konkretnym odniesieniu tj. w moim śnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Slawomir

Witam!

A ja na to spojrzę trochę inaczej.

Włosy dla kobiety to sprawa ważna pod wzgledem wygladu, nalezy wam Panie przypomniec że zawsze kiedy planujecie jakies zmiany w wygladzie zaczynacie od włosów. Idąc dalej tym tropem podjełas jakieś kroki w stosunku do sowjego wygladu rozjasnisz to substancjami które poniekad sa truciznami dla naszego organizmu co powoduje że twoje włosy tracą kolor i wypadaja. Ja bym odczytał to tak zaczęłaś jakąs drakońską dietę przy uzyciu jakiś cudownych mikstur co powoduje nadmierne zakwaszenie twojego organizmu (ACE) oraz słabą pracę nerek ( spirytus) ta dieta powoduje bladość cery (rozjśnienie włosów) i złe samopocucie - zawroty głowy mrowienie i omdlenia (to sa te wypadające włosy). Oby nie skończyło się tak jak we śnie wizytą u lekarza. Zaglądając do lustra należy patrzec obiektywnie na to co widzimy a nie szukać wad naszego wyglądu i nie porównywać się do koleżanek!!!!!!!!!!

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...