Skocz do zawartości

Niewyraźna postać zmarłej osoby, nóż, próba morderstwa


Michał4333

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem taki sen, w którym to widziałem zmarłą osobe a konkretnie mojego wójka, który niestety jak żył był akocholikiem i przez to zmarł.Tylko że on był strasznie nie wyraźny w ty śnie, tak jak w tej teklamie rutinoskorbinu.Ale za to miał w ręku nóż który właśnie był strasznie wyraźny aż się dosłownie błyszczał.A ja siedziałem na krześle choć nie byłem związany nie mogłem wstać, ruszałem rękoma swobodnie,za to nogi miałem jakby przytwierdzone do stołka.Wójek się zbliżał powoli do mie tak jakby chciał mie tym nożem zabić.Jego mina nie zdradzała żadnych emocji.Był coraz bliżej choć nie ruszał nogami.Gdy podszedł do mie bardzo blisko, to wzioł unósł nóż tak jak by miał mi gardło przebić.I wtedy sen się zakończył.a dodam jeszcze że nie wiem dokładnie gdzie to się działo bo było strasznie ciemno tylko jego widziałem bo tak światło poadało.Ale wydaje mi się zę to właśnie było u niego w mieszkaniu.Myśle że ten sen nie koniecznie będzie odnośł się do wójka tylko do kłopotów w życiu towarzyskim ale nie jestem pewnien, bo wsumie je teraz mam.Dzięki za każdą interpretacje snu.

 

 

(zmiana tematu wypowiedzi - oryginał: "Sen proroczy" / przypisek - kaffka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...