Jump to content

Gwałt.

martyna :)

Recommended Posts

martyna :)

Śniło mi się dziś, że byłam na basenie z koleżanką w obcym kraju. I podchodzili do nas ludzie z Polski, część z nich dosiadła się na nasz koc, ale my musiałyśmy gdzieś szybko iść. I poprosiłyśmy ich żeby poszli z nami albo zaproponowałyśmy,że spotkamy się później. Gdy odchodziłyśmy jedna kobieta zabrała ręcznik mojej koleżanki(nie wiem czy w tym ręczniku było coś jeszcze) i uciekła, dogoniłam ją i zaczęłyśmy się szarpać aż w końcu bić. Na szczęście (jeszcze wtedy tak myślałam) podeszła do nas grupka chłopaków, pomogli mi odzyskać ten ręcznik. Podziękowałam i poszłam, nagle oni ruszyli za mną, przyśpieszając kroku, wystraszyłam się. Po chwili pojawiło się dwa razy więcej chłopaków, zaciągneli mnie gdzieś w jakiś ciemny kont, zaczęli się do mnie dopierać, ale uciekłam. Z płaczem pobiegłam do koleżanki, opowiedziałam jej o wszystkim. Gdy wyjechaliśmy już z basenu, przypomniało mi się, że moja mama ma jutro urodziny i poszliśmy do kwiaciarni, tam już z całą rodziną. Niestety nie umiałam wybrać kwiatów, kwiaciarka zaproponowała mi abym poszła do piwnicy tam ma większy wybór. Poszedł ze mną mój wujek, pooglądaliśmy kwity, a gdy już wychodziliśmy on zawołał mnie do innego pomieszczenia. Tam było przyszykowane łóżko, zaczął mnie dotykać, całować, ja krzyczałam, lecz nikt nie słyszał mojego wołania, aż w końcu zaczoł mnie rozbierać i uprawiać seks.