Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciesze sie ze przysnil mi sie sen ktory sklonil mnie do napisania na tym forum. Gdyby nie on, nie czytalabym sobie teraz o takich ciekawych rzeczach o takich ciekawych ludziach i zjawiskach.

 

chyba każdy kto tu trafił w celu uzyskania objaśnienia snu nie sądził, że może to być tak interesujące forum nie tylko o tematyce snów :wink:

 

Serdecznie witamy! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przypadkowo wpadłam na to forum. Co najlepsze, dla czystej rozrywki przetłumaczyłam kilka postów... wciągnęło mnie "jak bagno", w pozytywnym sensie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: fajnie tak sobie poczytać jak to każdy przypadkowo tu trafił. Ja jednego nie rozumiem: co to znaczy to przypadkowo. Ja dla przykładu trafiłam tu przez swoje niekotrolowane odruchy < wiem brzmi dziwnie> ale chciałam znaleść znaczenie WILKA we śnie i tak zamotałam kursorem na ekranie poklikałam jakieś różne rzeczy i forum się samo otworzyło. Ogólnie nigdy nie mogłam się połapać co i jak gdzie i kiedy i po co. Lecz tu jest wszystko poukładane i się nie pogubiłam dlatego zostałam na dłużej :mrgreen: Pozdro dla WSZYSTKICH Przypadkowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie wierzę w przypadki, bo ktoś kiedyś powiedział, ze przypadek nie istnieje, mamy jak zawsze do czynienia z Bogiem, tylko ten pragnie akuart zachować anonimowosc. znalazłam się tutaj, bo miałam się tu znaleźć ;) i dziękuję tym wszystkim, którzy tutaj są, by pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam się tutaj, bo miałam się tu znaleźć

 

tak, ale pewnie w określonym celu, a nie przypadkowo :mrgreen:

widzę, że już się u nas zaklimatyzowałaś, sądząc co postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam się tutaj, bo miałam się tu znaleźć

 

tak, ale pewnie w określonym celu, a nie przypadkowo :mrgreen:

widzę, że już się u nas zaklimatyzowałaś, sądząc co postach

 

jak już napisałam nie ma czegoś takiego jak przypadek. początkowo tym okreslonym celem było wyjaśnienie kilku snów. obecnie, po przeczytaniu tematów na forum, zaintersowałam się bardziej tą 'duchowością'. i bardzo się z tego cieszę.

 

co do zaklimatyzowania, to i owszem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałam wytłumaczenia pojęcia - Zielona Dama. Po obudzeniu się pamiętałam tylko te słowa. Ta Zielona Dama mnie tutaj przyprowadziła i sprawiła, że zakotwiczyłam - jakkolwiek nie znalazłam tamtego przesłania... ale może nie o to do końca chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Trafiłam tu chyba z przeznaczenie ;) ( nie bede nazywała tego "przypadkiem" ;) )

.... i czytuję sobie co nieco

Musze przyznac, że te forum jest wyjątkowe i zawiera bardzo duzo cennych rozważań ...

...................... pozostanę tu troszeczkę poczytam i popostuje od czasu do czasu ;)

 

To moze przedstawie sie blizej ;)

Mam 32 lata

Męża

dwoje dzieci

i dziwne uwielbienie do rozważań na temat:

- życia

- śmierci

- umysłu

- duszy

- snów

- i wszystkich innych niewyjaśnionych "zjawisk";)

i to tyle na dzis ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostanę tu troszeczkę poczytam i popostuje od czasu do czasu
- mam nadzieję, że z tego "troszeczkę" zrobi się "długo i przeciągle". Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ja sie troszeczke przedstawie

mieszkam i studiuje w londynie,

tesknie za polska,

roznie sie to objawia,

jestem wodnikiem- perwersyjnym jak niektorzy uwazaja ;)

lubie grzebac w ziemi,

obserwowac ludzi,

dochowywac tajemnic,

zbierac stare opowiesci,

patrzec w chmur i

spedzac lato nad morzem

jestem wiernym przyjacielem,

wierze w ludzi..nawet jak zawioda,

lubie "rzeczy pewne", kolekcjonuje je i pielegnuje czasem tylko jako wspomnienie,

mam dobrego Aniola Stroza, ktory ma duuuzo roboty ze mna..nawet gdy spie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum zaledwie od dwóch dni i już zaczynają się pojawiać pod moim adresem "niezrozumiałe wątpliwości". Może to wam powiedzieć wiele o mojej osobowości...szkoda, że dochodzicie tylko do takich wniosków sami...oczywiście nie kieruje tych słów do wszyskich! Niemal wszyscy na powitanie piszą że całkowicie przypadkowo trafili tutaj...troszke to wydaje się śmieszne biorąc pod uwagę tematykę tego forum. W moim przypadku nie było żadnego zbiegu okoliczności...

 

Pozdrawiam wszystkich bywalców forum z typową dla siebie, diabelską intrygą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już zaczynają się pojawiać pod moim adresem "niezrozumiałe wątpliwości"
- gdzie? Bo jakoś się nie natknęłam. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są te niezrozumiałe wątpliwości?? - choćby w opisie Vladimira... :mad:

 

[glow=green:60a72dd57c]Mam nadzieję, że sprawa już wyjaśniona - Vladziu :wink: [/glow:60a72dd57c]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...faktycznie masz czego żałować...moge jedynie przybliżyć Ci odrobinkę scenerie tego...Lekki sarkastyczny uśmiech z odrobiną grymasu (właśnie wybija wpół do czwartej w nocy) :smile: :razz:

...to już jakiś czas temu zostało wyjaśnione...z "Vladziem" :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to już jakiś czas temu zostało wyjaśnione...z "Vladziem"
- ależ jestem nieuważna w czytaniu postów, dopiero ten fragment zauważyłam. W pierwszym momencie pomyślałam nawet, że to Twoje słowa... i ścierpła mi skóra wyobrażając sobie reakcję Vladimira, na bezpośrednie - "Vladziu" ( sama miałam ochotę kilka razy tak napisać, ale nie śmiałam :oops: ). Później zobaczyłam, że post został zmieniany przez naszego mentora osobiście, więc... kamień spadł mi z serca :grin: . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc i ja napiszę coś o sobie :).

 

Mam na imię Iwona. Niedawno dołączyłam do waszej paczki ;). Mam 13.5 lat, pochodzę z Dębicy ( woj. podkarpackie ). Jestem właścicielką chomika dżungarskiego. Mam niebieskie oczy i jestem wysoka.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, Hej :)

Wydaje mi się, że jestem tu od zawsze, ale oficjalnie się nie przywitałam, fakt :)

Dlatego naprawiając błąd - wyznaję jak na spowiedzi, że jestem kobietą o imieniu Agnieszka, lat mam jak najbardziej 35, oczy brązowe jak na załączonym obrazku, mieszkam nad morzem i zdarza mi się jeszcze czasem zakopać w ciepłym piasku. Jak na czarownicę;) przystało mam kot-kę, co do latania - nie uprawiam tak ekstremalnych sportów. Kontynuując --- wyznaję, że dzisiejszą noc spędzę raczej grzecznie z dobrą książką, i chyba jednak nie ruszę na poszukiwanie kwiatu paproci :) Zostawiam to moim koleżankom, które uparły się puszczać wianki :) i tańczyć przy ognisku.

Co jeszcze? Lubię ludzi. Lubię ich słuchać. Poznawać ich wrażliwość, możliwości, predyspozycje. Dawno temu odkryłam, że genialnym źródłem tego rodzaju wiedzy są sny, co nie zmienia faktu, że przywiodła mnie tutaj .... gwiazda :)

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę niezapomnianych wakacji.

Aga. El argento :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zreflektowałam, że od listopada, czyli od czasu, gdy tutaj urzęduję - nie raczyłam się przedstawić :oops: , bardzo mi wstyd z tego powodu. Chociaż mogłabym sobie dać uciąć głowę, że to uczyniłam. Na szczęście z nikim się na ten temat nie zakładałam, bo co jak co, ale głowa to w sumie może mi się jeszcze do czegoś przydać...

W każdym razie, mam na imię Monika. Jestem z krwi i kości Wrocławianką, z maleńkim epizodem w Wałbrzychu (tak ok. 15-letnim :lol: ). Pracuje w finansach oraz marketingu i przyjemność sprawia mi widok mojego biurka zawalonego papierami - do załatwienia, zwłaszcza kiedy czegoś szukam. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi na różne dziwne tematy, zadawać głupie pytania (choć dla mnie bardzo istotne) i kłocić sie do upadłego, zapominając po kilku minutach o gniewie, na zasadzie amnezji. Bywam złośliwa, ale bardziej w teorii niż praktyce (tzn. bardziej w słowach niż w czynach). Moją ogromną słabością oraz utrapieniem najbliższych jest skłonność do udzielania porad wszystkim i w każdej dziedzinie... paradoksalnie nie przyjmuję do wiadomości sugestii z zewnątrz, wolę się o skuteczności moich koncepcji przekonać na własnej skórze. Taka natura. Uwielbiam rządzić, tzn. organizować pracę innym, mniej zdecydowanym do tego, co chcą robić :lol:. Z zalet mogę wymienić prawdomówność, ale połączoną z empatią oraz skłonność do poświęceń. Kocham zwierzęta i dzieci.

Myślę, że wszystkie ważne aspekty mojej niełatwej osobowości udało mi się wymienić... więcej grzechów nie pamiętam.

Pozdrawiam forumowiczów, a w szczególności: el argento (Zieloną Damę), mefisto, bahię, Vladimira, Nikopola i Horanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowiczów, a w szczególności: el argento (Zieloną Damę), mefisto, bahię, Vladimira, Nikopola i Horanta.

HA! znalazlam sie w wybrancach! :D nie bylo latwo bo musialam sie poklocic na poczatku i uwierz mi ze szklak mnie trafial na miejscu i wyskakiwalam ze skory :) ale juz sie uspokoilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo latwo bo musialam sie poklocic na poczatku i uwierz mi ze szklak mnie trafial na miejscu i wyskakiwalam ze skory ale juz sie uspokoilam
- ... to była taka mała walka o terytorium... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich niewitanych, a w szczególności Ritę i el argento.

Cóż - gdy ja przyszedłem na forum, to też się trochę spóźniłem z przywitaniem, ale Twój zapłon, Rita, był rekordem na tym forum :mrgreen: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Na dobrą sprawę tylko Vladimira i Horanta nie udało mi się do tej pory jeszcze "wyprowadzić z równowagi". Horanta może z uwagi na fakt, że za mało mieliśmy razem do czynienia. A Vladimira? No właśnie... nie wiem. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-06-25, 19:33 ]

ale Twój zapłon, Rita, był rekordem na tym forum .
- tak... przyjmuję gratulacje z palącymi od wstydu uszami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to nie jest łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, szczególnie pojedyńczymi "atakami". Mam raczej naturę "skrytego psychopatycznego mordercy", a przez innych zwaną "dobrym człowiekiem" :mrgreen: . Ale znając Twoją przekorność, teraz pewnie na siłę będziesz próbowała to zrobić :> . Przy okazji - niektóre offtopy w moich działach miały taki cel? :mrgreen:

 

ścierpła mi skóra wyobrażając sobie reakcję Vladimira, na bezpośrednie - "Vladziu" ( sama miałam ochotę kilka razy tak napisać, ale nie śmiałam )

Więc czuj się upoważniona. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita napisał/a:

ścierpła mi skóra wyobrażając sobie reakcję Vladimira, na bezpośrednie - "Vladziu" ( sama miałam ochotę kilka razy tak napisać, ale nie śmiałam )

 

Więc czuj się upoważniona.

- jak miło, że zauważasz moje posty i nawet pamiętasz o nich... Ten komentarz zostawiłam z dwa miesiące temu, o ile dobrze sobie przypominam, Vladziu :wink: .

 

[ Dodano: 2006-06-25, 20:33 ]

P.S. ... a nie, przepraszam - miesiąc temu (właśnie sie na niego natknęłam) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak miło, że zauważasz, że nie było mnie przez miesiąc na forum :>
- pewnie bym zauważyła, gdyby nie to że od 3 tygodni mój dostęp do netu z powodu przeprowadzki był poważnie ograniczony. Niemniej jednak miło mi, że zauważyłeś, że nie zauważyłam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to była taka mała walka o terytorium...

no to jak zwykle sie nie zorietowalam...dopiero po fakcie, ale jak przyslowie ludowe podaje ktorym sie bede posilkowac...lepiej pozno niz wcale :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się absolutnie powitana :) Strasznie fajnie poznawać przez niedoskonały internet - tyle ciekawych, inspirujących osób.

Dzięki, miłego Dnia Państwu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :!:

Jestem dziwną i bardzooo zakręconą nastolatką. Interesują mnie wszystkie niewyjaśnione zjawiska. Ostatnio zajmuje się OBE i LD(to mi się już udało :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również witam serdecznie wszytkich forumowiczów :).

Mam nadzieję, że dowiem sie tutaj wielu ciekawych rzeczy ;)

 

Pozdrawiam

drevni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dowiem sie tutaj wielu ciekawych rzeczy
- a my mamy nadzieję, że wiele ciekawych rzeczy wniesiesz ze sobą :). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, tak czytam sobie to forumi czytam...i im dłużej czytam tym ze mną gorzej i dostaje psychozy strachu..seryjnie :razz: poza pogłebiającym sie starachem to miewam baardzo dziwne i kolorowe sny..i tyle...bo właściwie to chciałam sie tylko przywiatać :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i im dłużej czytam tym ze mną gorzej i dostaje psychozy strachu..seryjnie
- które konkretnie posty wywołują aż taką reakcję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba po przeczytaniu opisu do zębów
- należało zacząć czytać alfabetycznie... do zębów może byś już nie doszła :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas się pożegnać. Okazało się, że będę musiał przejść w górach pewną rehabilitację nogi. W związku z tym postanowiłem wyruszyć szybciej, żeby mieć coś z tego lata i pooddychać trochę wolnością. Wyruszam wieczorem. Może zobaczymy się przypadkiem nocą w jakimś barze w starym dobrym rockowym stylu. Planuję wpaść i do Międzyzdrojów i do Zakopanego. Oczywiście nie zabraknie mnie też na festynie na Wolinie w pierwszym weekendzie sierpnia.

Bardzo miło się dyskutowało. Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia.

 

"To już jest Koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni. Możemy iść."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi tak do Ciebie pasuje :roll: :cool:

Tak niewiele żądam

Tak niewiele pragnę

Tak niewiele widziałem

Tak niewiele zobaczę

 

Tak niewiele myślę

Tak niewiele znaczę

Tak niewiele słyszałem

Tak niewiele potrafię

 

Wolność kocham i rozumiem

Wolności oddać nie umiem

 

Tak niewiele miałem

Tak niewiele mam

Mogę stracić wszystko

Mogę zostać sam...

i masz rację może kiedyś, gdzieś, a może właśnie tutaj, nigdy nie mów nigdy... Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witaj doro na forum. Zapraszamy do aktywnej dyskusji

Oooo, dziekuję za powitanie. Cieszę się, że do Was dołączyłam.

 

[ Dodano: 2006-08-03, 10:31 ]

Heh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ...nasuwa mi się takie pytanie:czy satanista może być dobrym człowiekiem?przeciez satan to zaprzeczenie dobra a jego wyznawcy chyba mają inny system wartości niż 10 przykazań?chyba,że chodzi o to ,że jesteś dobrym satanistą hihi

pewnie niejeden czarny kot ucieka na Twój widok hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam!!Witam was serdecznie mroczne i przejrzyste dusze wody ognia ziemii powietrza. Tak o mnie? Prosta ze mnie kobieta z nadmiernym temperamentem i skomplikowanym spojrzeniem na świat. Główne problemy :robienie sobie siniaków, przyciąganie kłopotów i wieczne przeprowadzki. Kiedy gdzieś osiąde na stałe?!

Kocham życie. Ludzi. I dobrą zabawę. Kocham się uczyć... ta rodzaj głodu, który młoda dusza ssie życie jak odkurzacz. Gorąco pozdrawiam. I przepraszam za ewentualne błędy. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem Yana. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nie lubie mowic o sobie, gdy nie wiem do kogo mowie, jeszcze nie do konca poradzilam sobie ze swoim zyciem. Jesli ktos ma ochote blizej sie ze mna zapoznac to serdecznie zapraszam do odezwania sie do mnie na GG albo do wyslania prywatnej wiadmosci :wink:

Obiecuje, ze zawsze bede sie starala odpisac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :mrgreen: Witam WSZYSTKICH. Jestem nowa. Na imię mam Kasia, mam 15,5 lat. Interesuje się poezją, muzyką, sztuka, modą. Lubie ogladaż telenowele chociaż walcze z tym aby sie od nich nie uzaleznić :razz: , Maluję, piszę wiersze i czasem piosenki. W głebi duszy marzy mi sie zostanie piosenkarką ale jestem strasznie nieśmiała :cry: i nie wiem czy kiedykolwiek cos z tego wyjdzie... Cieplutkie pozdrowionka dla Was :grin: Buziaczki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko :smile:

 

Na imię mam Jolanta i pochodzę z Białegostoku. Należę do starszej wiekiem (ale nie duchem :wink: ) grypy forumowiczów.

Trafiłam na to forum jak większosć z Was ... wędrując po necie w poszukiwaniu interpretacji snu a odnalazłam dużo więcej, tj. wiele interesujących mnie tematów i ludzi którzy mają dużo do powiedzenia w tej materii, więc zamierzam osiaśc tu na dłużej :smile:

 

Tylko ... tyle nastukaliscie postów ze nie wiem kiedy ja je przeczytam na tyle dokładnie by móc wziąć udział w dyskusji ihihihih narazie raczkuję i udzielam się nieśmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ... tyle nastukaliscie postów ze nie wiem kiedy ja je przeczytam na tyle dokładnie by móc wziąć udział w dyskusji ihihihih narazie raczkuję i udzielam się nieśmiało
- mamy wiele czasu... przecież nigdzie się nie śpieszymy, prawda? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spojrzałam, że przekroczyłam magiczną setkę postów :lol::lol: i postanowiłam się przywitać (lepiej późno niz wcale). Nie myślałam, że tak długo tu zabawię. Zastanawiam się, czy jakby mój sen, przez który tu trafiłam, miał gorszą interpretację, to czy tak chętnie bym tu zaglądała. Faktycznie (jak ktoś to już tak ujął) poznałam tutaj baaaardzo dużo ciekawych osób, które gorąco pozdrawiam. Nie myślałam, że szukając wyjaśnienia snów, znajdę tutaj tyle interesujących tematów do rozmowy. Na początku, nie chciałam pisać zbyt dużo bo wiem, jak trudno mi potem (jak juz jest po wakacjach) znaleźć czas na siedzenie przy kompie. Ale obiecuję, że się postaram wytrwać :lol: Dziękuję wszystkim za zachęcanie (pewnie nieświadome) do dalszej dyskusji :lol::lol: juz się rozkręciłam i postanowiłam zostać na .... pożyjemy, zobaczymy :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba tez się przywitam. :razz:

Wiec Dzień dobry wszystkim, jestem White.

NIe podam imienia, ani nic z tych rzeczy.

Wiele osób twierdzi, że jestem dziwny ( dziwni sa dla nas ci, których nie rozumiemy )

Raz przez moje " dziwactwo " zostałem nazwanym Idiotą, co wedłóg mnie

było nie na miejscu.

Kocham uczyć sie języków obcych, a z polakiem mam spore problemy. :roll:

Mam wielkie zamiłowanie do lwów, kocham te kociaki szalenie xD.

Jestem optymistą, czego nie widać za bardzo.

Interesuje się także wschodnimi sztukami walk, samuraiami itp.

Dlatego też daleki wschód jest moją pasją.

 

A reszte dowiecie sie w swoim czasnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wypadałoby coś o sobie powiedzieć...

 

Moja pełna ksywka brzmi Agnes z Glanville, ale nie zmieściło isę przy wpisywaniu Nicku XD

Zaintersowania... Hmm... Uwielbiam czytać książki, to na pewno. Przeważnie fantasy oraz książki Agathy Christie i Anne Rice. Przeczytałam kilka na temat snów ^^. I kocham też pisać, w szczególności listy [takie tradycyjne, za pomocą papieru i pióra], ale wiersze i opowiadania też sie zdarzają. No i jeszcze kilka dramtów napisałam XD

Muzyka też odgrywa w moim życiu ważną rolę, słucham przeważnie gotyku. Moje ulubione kapele to legenda polskiego rocka - Closterkeller i skandynawski [i, o dziwo, nie gotycki] HIM.

Coś jeszcze...? Nie, chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam :smile: dotarłam tutaj przez sennik, w którym wiele razy próbowałam sama przetłumaczyć sen :smile: w końcu stwierdziłam czemu by tu nie zajrzeć :wink: mam na imię Ania, w tym roku ostatni raz używam końcówki -naście :grin: :grin: a reszta niech pozostanie na razie tajemnicą :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Vanilia22

To może ja się przedstawię

Nick Vanilia22 imie Monika

Lat mam sporo (chwalić się nie będę)

Interesuję się znami i tarotem

Mam nadzieję, że czasem się komuś przydam:)

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam na imię Agnieszka. Jak tutaj trafiłam?... Szukałam znaczenia symboli mojego snu. Hasło wpisane w "magiczne okienko" wyszukiwarki i ....jestem :smile: Coraz częściej zaglądam na forum i czytam wypowiedzi. Ciekawi z Was ludzie. A takich najbardziej chce się poznawać :smile: Różnorodność charakterów. Każdy z Was, choć czasami tylko kilkoma słowami, maluje obraz swojej postaci. Już troszkę Was sobie "wyobrażam". Tak po swojemu :smile: Myślę, że mnie również odrobinę polubicie :grin: Jaka jestem? Czuję się wciąż małą dziewczynką, choć ponad ćwierć wieku poza mna. Uwielbiam muzykę ( taką trochę powazną ), lubię rozmawiać i słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam muzykę ( taką trochę powazną ), lubię rozmawiać i słuchać...
- miałam Ci napisać, ale mnie wylogowało i nie zdążyłam, że umieściłaś tutaj na forum swój bardzo dobry wiersz. Powiem więcej, usłyszałam potwierdzenie tego faktu ze strony "znawcy". Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam Ci napisać, ale mnie wylogowało i nie zdążyłam, że umieściłaś tutaj na forum swój bardzo dobry wiersz. Powiem więcej, usłyszałam potwierdzenie tego faktu ze strony "znawcy". Pozdrawiam[/b].

 

Bardzo miło Rito, że zauważylaś moje "szaleństwo z poezją" :smile: i tak je oceniasz. Fajnie jest słyszeć słowa uznania. A jeszcze fajniej mieć świadomość, że ktoś, z nie byle kim, bo ze "znawcą" :smile: rozmawia na temat wierszyka Ryfki :grin:

 

P.S. Dziękuję za powitania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie. Jestem z Wami prawie miesiąc i przyznam: to wciąga ! Trafiłam na forum dzięki Agnieszce - "El Argento".

Interesuje mnie wszystko, co niesie za sobą tajemnicę. Uwielbiam kosmologię stąd też mój nick "Aurora" borealis - zorza polarna. A na imię mam Marzena ... :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bywalców forum, powiedzmy, że jestem tu nowy, w pewnym sensie nowy, ale na pewno nie zielony...

Z tego co widze niektórzy trafili tu za sprawą Kogoś, np. ta fantastycznie wygladająca na avatarze autorka postu wyżej. Można powiedzieć że w moim wypadku było podobnie, chociaż tylko podobnie, bo nie identycznie. Powiedziałbym, że nawet jeśli to okaże się mo ostatni post, to bądźcie pewni że Was nie opuszcze, pewna czescmnie tu pozostanie, zdecydowanie ta jaśniejsza strona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów :mrgreen:

Mam na imię Jadwiga, mam 25 lat i od prawie 10 miesięcy jestem szczęśliwą mamusią małej Agatki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mieszkamy same bo tatuś Agatki w chwili obecnej mieszka i pracuje za granicą (niestety zmusiły nas do tego nesz warunki... ) :cry: :cry:

Na to forum trafiłam ponieważ (pewnie jak większość ) szukałam wytłumaczenia snu :P

Pozdrowionka i miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mozecie nie wierzyc...ale uwierzcie prosze...dopiero dzis patrzę...i widzę ten wąTEK.

mam na imię Agnieszka, 35 latek, wyglądam tak jak na załączonym obrazku. Kocham pisac,pisac,pisac. Piszę dużo, nie zawsze prozą, uwielbiam radosne slowotwórstwo, Kiedys Łódź, obecnie Tuszyn k/Łodzi. Jestem Lwem, a więc często bawię się w monarchę, lubię być potrzebna innym, radzić, rządzić, roztrzygać itp. A! Potrafię zaangazowac sie w cudze problemy tak dalece, że zaniedbuję swoje wlasne, co jest częstym powodem "sporów" w moim małżeństwie ;).... Dobrze mi tu u was....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...