Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się przywitać, a trafiłam na zażartą dyskusję. Poczułam się jak bodicea i nie będę jej powtarzać. Po co zresztą, skoro mogłabym jedynie po uszach dostać?

A może rozładuję sytuację :)

 

Nauki rodziców

 

Moja mama nauczyła mnie wiele. Od wczesnej młodości sączyła we mnie wiedzę, jaka się nie śniła filozofom...

 

Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracę: "Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz - przed chwilą skończyłam sprzątać!"

 

Nauczyła mnie religii: "Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu!"

 

Nauczyła mnie podróży w czasie: "Jeśli się nie wyprostujesz, strzelę cię że się znajdziesz w przyszłym tygodniu!"

 

Nauczyła mnie logiki: "Dlaczego? Bo ja tak powiedziałam!"

 

Nauczyła mnie przewidywania: "Tylko załóż czystą bieliznę, na wypadek gdybyś miał wypadek!"

 

Nauczyła mnie ironii: "Śmiej się, a zaraz ci dam powód do płaczu!"

 

Nauczyła mnie tajemniczego zjawiska osmozy: "Zamknij się i jedz kolację!"

 

Nauczyła mnie wiele o wytrzymałości: "Będziesz tu siedział, póki nie zjesz tego szpinaku!"

 

Uczyła mnie meteorologii: "Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój!"

 

Nayczyła mnie o zagadnieniach fizyki: "Gdybym krzyczała, że spada na ciebie meteor, czy byś raczył mnie wysłuchać?"

 

Nauczyła mnie hipokryzji: "Powtarzałam ci milion razy - nie wyolbrzymiaj!"

 

Nauczyła mnie o kręgu życia: "Wydałam cię na ten świat, to mogę i na tamten!"

 

Nauczyła mnie modyfikacji zachowań: "Przestań zachowywać się jak twój ojciec!"

 

Nauczyła mnie o zazdrości: "Są miliony dzieci, które mają mniej szczęścia i nie mają takich wspaniałych rodziców jak ty!"

 

Ps. tylko nie wysyłajcie na moją głowę gromów, że do tego jest inny topik! Chciałam dobrze. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spełnienia marzń w Nowym Roku

 

[ Dodano: 2007-01-10, 11:37 ]

Boadicea przepraszam z przekręcenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, witam!!! Dawno nie zagladałam. Pochłonęły mnie "ziemskie" sprawy. Ale dzięki Mefisto wróciłam i będę zagladać co jakiś czas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej!

Zalogowałam sie na tym forum bo ostatnio zainteresowałam sie ezoteryką i wszystkim co jest z tym związane.

Moja wiedza na ten temat jest na razie bardzo ograniczona ale mam nadzieję że znajde tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Biegam trochę z głową w chmurach ale ponoć dziewiątki tak mają. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło mi Was poznać!!!!!!

Cieszę się że znalazłam takie fajne ,serdeczne grono ludzi pozytywnie nastawionych do życia.

 

Serdecznie Wszystkich Witam!

Pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie :smile:

Właśnie was znalazłam, będe częstym gościem. :wink:

Coś o sobie- mam bzika, jestem samotnikiem, lubię dobrą książkę, słodką kawe.

Jestem bliżniakiem i dobrze mi z tym :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie czytam wasze przemyślenia od miesiąca i też sie nie przedstawiłem :oops:. Coś o mnie? Od zawsze mam dziwne przeczucie, że to co widziałem to nie jest wszystko. Od malucha uwielbiałem długie spacery na łonie natury( zawsze przytulałem sie do drzew... już nie pamiętam po co :P)... Magią i ezoteryką i wiedźmiarstwem wicca interesuje sie już od 6 lat... Zawsze śmieje sie z kolegą, że jak on latał po boisku za piłką, ja czytałem jak używać nadprzyrodzonych zdolności :)... efekt? Nie umiem nawet piłki kopnąć dobrze :) ale za to uwielbiam pływanie(woda to mój żywioł) i od niedawna doszedł taniec tak nowoczesny jak i towarzyski... Strasznie lubię pomagać innym, daje mi to satysfakcje i poczucie że jestem potrzebny... Z resztą od kiedy wyszedłem z podstawówki wszyscy przychodzili do mnie ze swoimi problemami...

 

Na forum trafiłem przez przypadek... szkoda, że tak późno! Szczerze mówiąc czuje sie tutaj nareszcie jak wśród "swoich"... Panuje tutaj niesamowicie przyjemna atmosfera, wszyscy są przyjaźnie nastawieni i przede wszystkim chcą wiedzieć i słuchać... Nie ma tutaj myśli pod tytułem "rety co za idiota/tka! W jakim oni świecie żyją?!". Za to są pytanie wszyscy chcemy się dowiedzieć czegoś więcej i za to was wszystkich szanuje... Za chęć poszukiwania i odkrywania nowych horyzontów!

 

Mam tylko nadzieje, że nie mój wiek nie będzie miał znaczenia na tym forum... Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :) Bartek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Bartko1988 bardzo serdecznie witam Cię :mrgreen:

 

zawsze przytulałem sie do drzew... już nie pamiętam po co :P

 

bo drzewka mają moc :wink: przytulałeś się po to, żeby czerpać z niego siłę, witalność i spokój :wink:

 

Strasznie lubię pomagać innym, daje mi to satysfakcje i poczucie że jestem potrzebny...

 

super to uczucie pomóc komuś :mrgreen: też bardzo lubię pomagać :grin:

 

Na forum trafiłem przez przypadek... szkoda, że tak późno! Szczerze mówiąc czuje sie tutaj nareszcie jak wśród "swoich"... Panuje tutaj niesamowicie przyjemna atmosfera, wszyscy są przyjaźnie nastawieni i przede wszystkim chcą wiedzieć i słuchać...

 

:mrgreen: jak to się mówi lepiej późno niż wcale :mrgreen: :mrgreen:

 

Mam tylko nadzieje, że nie mój wiek nie będzie miał znaczenia na tym forum...

 

nie ma żadnego znaczenia :wink:

 

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie,

Iwona :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melisanna, Twoje powitanie miało wydźwięk dość poważny nie wiem czy to miałaś na myśli czy po prostu zbagatelizowałaś moją obawę :razz: hehe... żarcik taki :razz:

 

Dzięki za przywitanie :razz: a dla boadicei Dia's Muire duit. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam nazywam sie Andrzej i od jakiegos czasu jestem użytkownikiem tego forum. Wczesniej jakos nie myslałem o tym zeby sie przedstawic ale mysle ze teraz jest odpowiednia na to pora. Mam 18 lat i mieszkam w Sanoku :razz: to by było na tylem jeszcze raz witam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tam wiem. Niby tak bo oficjalnie jestem dorosły. Mimo wszystko wolałbym byc niezalezny od rodziców wtedy będe mówił ze jest fajnie:) ale ogólnie nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam : ) Przypaletalam sie tu przypadkiem, szukajac wyjasnienia na jeden z moich dziwnych snow. Spodobalo mi sie, zostalam. Postaram sie nie zasmiecac forum ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mialam 18 lat wyrwalam sie z domu na jedno popoludnie i wrocilam po tygodniu, moi rodzice umierali z leku mimo iz zostawilam im wiadomosc gdzie i z kim jestem-pojechalam na zagle :) z kolegami

gdyby nie to ze mnie sumienie ruszylo i wkoncu zadzwonilam do rodzicow ze wszytko u mnie w porzadku to nie poszlabym na studia...moj tato z panika w glosie powiedziala mi ze dokladnie jutro mija termin skladania podan na uczelnie hahahahaha

wrocilam na stopa :) kolega mi towarzyszyl tak na wszelki wypadek...na weterynarie bylo juz za pozno ale na psychologie zdarzylam :mrgreen:

i tak to sie stalam psychologiem :P

 

[ Dodano: 2007-04-28, 10:58 ]

okazalo sie pozniej ze miec 19 lat jeszcze lepiej a miec 20, 21, 22,23, 24...jest po prostu zajebiscie :)

dzis mam 29 i czuje sie niesamowicie, az boje sie ze pekne ze szczescia gdy bede miala wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie! :wink: w skrócie o sobie ......... :grin: ....... cudo... hmmm niedoceniane niestety ..... pozdrwaiam serdecznie i miło Edytka. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesssssssssssssuuuuuuuuuuu pożartować nie można nawet bo zaraz do księgarni cię odeślą "chryste panie" sorry wielkie że wogóle piszę! pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na forum zapisalem się głównie z myślą o zdobywaniu nowej wiedzy, której ciągle brakuje, więc raczej nie będe zbyt często zabierał głosu. Myślę, że raczej będe zadawał pytania, i liczę, że znajdzie się osoba, ktora będzie w stanie udzielić mi na nie odpowiedzi.

Jeszcze raz miło mi jest Was powitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie Cie witam Tańczący :) kiedyś też tak miałem ze tylko zadawałem pytania i czytałem dużo na tym forum. Myślę ze znajdziesz albo już znalazłeś interesujące Cie tematy. Obyś był zadowolony z tego co oferuje to forum :). A na pewno znajdzie się ktoś kto odpowie na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Od jakiegoś czasu stwierdzam, że:

a) zaniedbałam rozwój duchowy

B) zaniedbałam samą siebie

c) nie mogę wyzwolić się z patologicznego marazmu

d) muszę schudnąć 8 kilo

e) zrobić coś ze swoim życiem

f) zacząć ponownie śnić ze zrozumieniem.

g) wyrwać się z patologicznego marazmu sercowego.

 

te oto pobudki wewnętrzne zaprowadziły mnie na to forum.

Witajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ups! :oops: Chyba trzeba się przedstawić :smile:

No więc K... jestem :wink: Nie no, nie zdradzę imienia bo chyba po to są te nicki ;) ale już wiecie że na "k" sie zaczyna :grin:

Postanowiłam tu napisać bo mialam problem ze snami ktore mi sie powtarzaly i potrzebna mi byla pomoc i jakos potem zaczelam tu zagladac i w ogole... Zadomowilam sie bez niczyjego pozwolenia :wink:

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imienia nie przedstawiam lubie swój nick. Interesuje się satanizmem, informatyką i fantastyką oraz muzyką. Nie mam nikogo bliskiego w nikim oparcia nie mam nawet przyjaciół nie mam. Jestem nieśmiała i trudno jest mi nawiązać z kimkolwiek kontakt jestem zamknięta w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imienia nie przedstawiam lubie swój nick. Interesuje się satanizmem, informatyką i fantastyką oraz muzyką. Nie mam nikogo bliskiego w nikim oparcia nie mam nawet przyjaciół nie mam. Jestem nieśmiała i trudno jest mi nawiązać z kimkolwiek kontakt jestem zamknięta w sobie.
W takim razie witam serdecznie na tym coraz mniej wartym forum gdzie znajdziesz mam nadzieje cos ciekawego :twisted: Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Dołaczyłam do Was jakiś czas temu, przeczytaaąm parę tematów i tak mnie lektura wciągnęła, że zapomniałam się przywitać. :oops: a, że nie mam w zwyczaju czytania cudzej korespondencji bez ujawniania się, robię to teraz. a w zasadzie dopiero [sic!] teraz. pozdrawiam wszystkich i przepraszam za swoje niedbalstwo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich ludzi dobrej woli ;] na imię mam Andrzej, ale wszyscy mówią do mnie Kael więc niech tak zostanie:) mam kochających rodziców(bynajmniej tak mi się wydaje ;P), kochanego małego braciszka :) kochającą rodzinę, ukochaną dziewczynę moją, i nienawiść do wszystkiego co różowe i puszyste xD oraz do kościoła:twisted: mam 16 lat:) od 3 września zaczynam naukę w Technikum Informatycznym. Zainteresowania mam różne: Informatyka, Sport, Muzyka, Motoryzacja. Samochód, który chciałbym mieć w przyszłości to Mitsubishi Eclipse GT V6 2006r. silnik 2,4L Diesel ;] autko bardzo ładne, po technikum zamierzam "uderzyć" na politechnikę wrocławską, w celu dalszego kształcenia w kierunku grafik komputerowy, bądź programista. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do wspólnego poznawania siebie nawzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Od kilku dni, w których jestem już z Wami ,znalazłem juz tytaj wiele ciekawych tematów i Waszych odpowiedzi, z których wiele się dowiedziałem, co jeszcze bardziej rozpaliło we mnie zainteresowanie ezoteryką. Jednym słowem cieszę się że ,mogłem dołączyć do Waszego grona na tak wspaniałym forum.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że nasza znajomość będzie długotrwała i owocna.

 

Łukasz 23l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hmm..spoznione ale rowniez sie przywitam :P

 

Na forum natrafilam przypadkiem, porozgladalam sie po tematach i stwierdzilam, ze sie zarejestruje ;-) W necie takowych jest pelno jednakze malo ludzi sie udziela, malo ich bywa. Ciesze sie ze dolaczylam do takiego grona ;-)

 

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej wszystkim,

nawet nie wiem co tu robię, ale pewnie szybko się dowiem ;) baaaaardzo lubię takie tematy jak ezoteryka, normalnie mam to chyba od dziecka :)

 

Także witam Was wszystkich bardzo cieplutko i idę rozejrzeć się po forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owocowka, witamy Cię bardzo serdecznie i mamy nadzieję, że nie zasilisz grona biernych Użytkowników. :)

Pozdrawiamy, miłego buszowania po ezo! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashira, na początku miałam bardzo podobny podpis jak Ty. :) A teraz jak widać bajeczka Krasickiego ;)

Liczę na to (oj, wiem, powtarzam się!) że nie zasilisz biernej strony Naszego Forum. Owocnej współpracy :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będę gadać i to dużo, oczywiście nie sama do siebie :) ) liczę, że nie będę "pomijana" ;) w rozmowach :) ))

no coś Ty. Nikt nie jest. No, chyba, że gada totalne dyrdymały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Paula ;)

Pozdrawiam wszystkich.

Nie jestem jakimś znawcą w dziedzinie ezoteryki, ale chciałabym troszkę zapoznać się z tematem ;) Będę od czasu do czasu was czytała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy to wszyscy i ja tez,witam serdecznie wszystkich fajne mamy forum, fajnie z kims pogadac o kazdej porze dnia i roku,a jak juz sie zaprzyjaznimy to spotkamy sie wszyscy i fajnie bedziemy sie bawic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochani trafilam tu calkiem przypadkiem i baaaardzo sie z tego ciesze bo zyje w pieknym kraju ale...nuda brak polskiego jezyka i...samotnosc i wierze ze teraz to sie zmieni. pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć w jakim? Obiecujemy, że jeśli będziesz "pilną użytkowniczką" to umiejętność mowy po polsku nie zaginie. :)

Pozdrawiam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak wiec....jestem :mrgreen:

nazywam sie Agnieszka , urodzilam sie jakis czas temu w chlodne niedzielne przedpoludnie 13 dnia miesiaca....

i jestem jaka jestem ...raz kocham siebie czesciej nie lubie, moim zyciem zadza przypadki,dziwne sny i najczesciej silne przeczucia .....

witam wszystkich cieplo i serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, no nieźle 14 lat :P to potwierdza ze coraz więcej ludzi staje się przebudzonych i więcej się rodzi dzieci indygo, promieniowanie nowej ery budzi ludzi.

Milo że zdecydowałaś się zagłębić w tajemna wiedze ezoteryki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, juz popisuje, poczytuje, a sie nie przedstawilam...

No to juz sie poprawiam szybciutko :)

Szyla, czyli Szynszyla (to stara historia, moze niezbyt dluga - narada moich ukochanych kumpli wymyslila to dla mnie).

Na chrzcie dano mi Joanna Magdalena (jakby ktos chcial wiedziec przypadkiem).

Lubie sny (choc mam problemy z inerpretacja) i wszelkie nadzwyczajnosci. Tarota kiedys uzywalam, ale juz nie. Kart (z tych zwyczajnych, wrozenia) natomiast ucze sie od mamy.

Dobra, bedzie :mrgreen:

Poznamy sie lepiej na stonach forum :smile:

pozdraiwam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem karolina :) Zawsze się interesowałam ezoteryką, zawsze czyli odkąd pamiętam :) Generalnie najbardziej się zaglebiam w tajniki Tarota ale lubie też poeksperymentować z innymi technikami :)

Pozdrawiam goraco wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kikizmora, witamy kolejną czarownicę.... :) Rozgość się , czuj się jak w domu i interpretuj sny, bo nieźle Ci poszło . Witam Cię serdecznie w naszym gronie . Agnieszka. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z dziedziny ezoteryki cholernie ogólnie pojętej...:

*praca z energią,

*druidyzm,

*interpretacja snów,

*magia chaosu,

*shapeshifting,

*runy,

*tarot,

*spirytyzm,

*demonologia,

*wachadełko, czakry (chyba, że zaliczyć to do energii, jak teoria zakłada).

 

I jeszcze trochę, ale mniejsza. xD

 

Ogólnie ezoteryką i okultyzmem zajmuję się od dwóch lat, jeżeli nie brać pod uwagę wcześniejszej interpretacji snów, od wieku mniej więcej 12 lat.

Z nadzieją, że na forum mile widziane są odpowiedzi dosadne, szczere, niekiedy ironiczne i sarkastyczne, witam wszystkich. ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czu-lung, Witaj - my to się witamy po raz kolejny, ale lepiej dwa razy niż w ogóle.

WITAJ i bierz się do roboty, uświadamiać nieuświadomionych i pomagać potrzebującym naszej pomocy :) serio serio - serdecznie Cię witam ;) - Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...