Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani

Mam nadzieję, że wybaczycie mi to spóźnienie z powitaniem Was wszystkich, ale odkąd do Was dołączyłam byłam zajęta "SOBĄ" :) Wstąpiłam tu bo potrzebowałam pomocy i otrzymałam ją dzięki pewnemu Smokowi ( wiem wiem miałam już go nie chwalić, ale mam nadzieję, że mi to wybaczy :))

 

Szczerze mówiąc, jestem osobą, która do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że nie tylko nasza rzeczywistość jest tak realna :) Dlatego chętnie skorzystam z pomocy co powinnam sobie np. poczytać i jak nad sobą pracować, żeby poczuć to bardziej "świadomie" :)

Dostałam już dwie dobre rady od Czu-lunga i Agulinduli, ale otwarta jestem na każdą sugestię.

 

Pozdrawiam Was gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc wszyscy mowia do mnie albo Rose albo Crystal Rose=] mam 17 lat i 16,5-17 lat strazu w mediowaniu =]

czym sie zajmuje w ezo =]

uuuu duzoo tego prawie wszystkim =) lubie pomagac zwlaszcza w sprawach mediowania =]

mam nadzieje ze dowiem sie czegos nowego odwas bo lubie sie rozwijac ^^

pozdrawiam mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze zylo razem=]

jak chce Cie moja fotke lub cos wiecej wiedziec omnie pisz Cie=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :wink:

Jestem Ania. Interesuję się : sportem, ezosteryką, motoryzacją... i jeszcze wieloma rzeczami ;-)

Mam nadzieje, że na forum z Wami bedzie miło i fajnie.

Pozdro for all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam gorąco :grin:

 

Łatwiej będzie mi napisać czym się nie interesuję:

polityką

No i nie oglądam TV.

 

Uściski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.Mam na imię Iza i pochcodzę z małej miejscowości obok Białej Podlaskiej.Dzisiaj mija rok jak narodziłam się na nowo po długim okresie ciemności.Uwielbiam archeologię,zwłaszcza egipską.Fascynuja mnie te mumie,piramidy,ich dawne religie i wszystko co się z tym wiąże.No i lubię piłkę nożną.Sprowadziły mnie do Was sny.Kiedyś wogule nie śniłam(a może tego nie pamiętam).

Pozdrawienia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozdrawiam najserdeczniej i witam na naszym pieknym forum! :lol::wink:

Tez lubie pilke, a w ramach archeologii egipskiej, jesli masz poczucie humoru polecam Andrzeja Pilipiuka "Wieszac kazdy moze" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :smile: tego jeszcze nie czytałam.Poczucie humoru jak najbardziej mam,ale nie każdemu ono pasuje. :wink:

 

Najważniejsza sztuka w życiu jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było i nie bać sie tego co będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sztuka w życiu jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było i nie bać sie tego co będzie!
jakaś pokrewna duszo :mrgreen: witaj :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Bajka :grin: Bardzo się cieszę,że mogę mieć tu pokrewne dusze :grin: kiedyś takie miałam,ale przez własne błędy i życiowe potyczki je straciłam :sad: ale teraz jestem inną osobą i postaram się z całyś sił tego nie zaprzepaścić.

Pozdrawiam cieplutko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szylo,

właśnie przeczytałam mały fragment tej książki i po tym urywku muszę powiedzieć że już mi sie podoba :grin: no i już wszczełam pierwsze kroki by ją zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

calipso28, witam Cię bardzo serdecznie :D

 

Uwielbiam archeologię,zwłaszcza egipską.Fascynuja mnie te mumie,piramidy,ich dawne religie i wszystko co się z tym wiąże.

super :D też mnie fascynują egipskie wierzenia, piramidy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Truskawko :grin: może kiedyś się zgramy w czasie i pogadamy o naszych zainteresowaniach.Pozdrawiam cieplutko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calipso28, bardzo sie ciesze ze sie podoba :)

bajka, a skund wzielas taki fajny emotek?! :grin:

boadicea, ja nie doswiadczylam az tak bliskiego poznania, zeby u mnie stracil na atrakcyjnosci :) chociaz bardziej mnie "kreca" Japonskie i Chinskie historie, noi oczywiscie Celtowie i Slowianie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje drogie koleżanki :grin:

jak mówi mało znane powiedzenie,kościelny lubi pomidory,organista ogórki a ksiądz...zresztą nie ważne.Ważne jest to że gusta są różne,jak różni są ludzie(nie mam nic złego na myśli).Niestety nie znam dawnych kultur celtyckich(może kiedyś to nadrobię).W Egipcie nie byłam,ale się wybieram i może się tak stać że zmienię o nim zdanie,ale do tego czasu jestem pod jego urokiem.A bardziej od skorupek interesuje mnie egiptologia.Mam nadzieję że nie obraziłam żadnej z Was.

Pozdrawiam cieplutko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

W ramach wytłumaczenia(ostatnio mam nawyk tłumaczenia sie)czasami zdaża się,że niektórzy źle mnie rozumieją.Ja mówię jedno,oni słyszą inne.ale fajnie że nic się nie stało.No i postanowiłam dowiedziec się czegoś o celtach.Macie jakiś link z ciekawymi informacjami na ich temat?

Podzrowka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja to glownie z ksiazek i opowiesci. Moze Boa cos ma?

Ale i jak ja cos znajde, to dam znac. A w miedzyczasie pogoogluj sobie moze :grin:

Pozdrawiam naserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyla,dzięki :smile:

Boadicea, bardzo mi przykro z tego powodu :sad: a moje wiadomości o celtach są na poziomie podstawówki,czyli prawie żadne i dlatego chcę to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam Ci teraz napisać...ja w moich wypowiedziach nie widzę nic z bluźnierstwa(a może się mylę).

Dzisiaj napisałam już jak mnie niektórzy źle rozumieją,zaczynam dochodzić do wniosku że mówię w jakimś obcym języku.

Przepraszam :oops: obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boadicea,chylę czoło przed Celtami :grin: Dziesięć miesięcy temu dostałam od wróżki amulet,który przyniósł mi szczęście.Nie powiedziała mi jego nazwy.Ma kształt krzyża,teraz juz wiem że jest to krzyż celtycki.

I zwarcam honor,Cetowie to bardzo ciekawy temat :grin:

Dzięki,pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Witam Cię Truskawko :grin: może kiedyś się zgramy w czasie i pogadamy o naszych zainteresowaniach.Pozdrawiam cieplutko :grin:

 

Witaj Calipso, nie ma sprawy :D

 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegły nie są mi straszne,czytałam juz dłuższe.

A Tatarzy byli moimi przodkami,zresztą w moim regionie nieźle sobie poczyniali :grin: ,dużo nas do pieczenia chleba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam około 30 km na południe od Białej Podlaskiej.Moje powiązania z Tatarami też nie są udokumentowane,ale pamięć o nich przechodzi z pokolenia na pokolenie.Niestety któryś z moich przodków zawiódł i nazwa klanu zagineła :sad:

Nie wiem jak jest u innych,ale moja rodzina odziedziczyła po nich porywczość,którą staramy się nie okazywać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

mam jednego znajomego,który gdy po raz pierwszy mnie zobaczył to zapytał czy nie mam z nimi powiazań,nie mam pojęcia skąd mógł to wiedzieć. ale według mnie rysy mam raczej słowiańskie zresztą nie mi to oceniać.

troszkę się rozgadaliśmy i zapomniałam że to nie jest główny wątek do tego tematu.

Sorry :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich!!

 

Hmm, jestem sobie z okolic Torunia (kuj-pom. )...

 

Filip się nazywam.

 

Hmm, zajmuję się głównie pomaganiem innym, energetyką, miłością... Także jakbyście mieli jakiegoś rodzaju problemy ze zdrowiem, energetyką lub ogólnie jakieś problemy, (obojętnie jakie) służę pomocą... Jak Wy nazywanie na tym forum ogólnie rozwój (samodoskonalenie)?

 

Bo nie za bardzo wiem, jakich słów mam używać. :)

 

Pozdrawiam! Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey...nazywna zostalam Amanda..musze przyznac ze nawet lubie swoje imie..bo malo kto ma takie same ;p

Jesli chodzi o moj nick..to wcale nie zamierzam sie zabic..ani nic z tych rzeczy,poprostu to nazwa zespolu,w ktorym jestem gitarzystka.Czyli macie juz jakis fakt o mnie.

Kocham muzyke i teatr.

Kumpele mowia ze ze mnie straszna feministka...ale zarazem niezla flirciara.

Kocham spacerki,bo miejsca,w ktorych nigdy nie bylam..kocham sie wyglupiac.

Mam dwa uzaleznienia;CZEKOLADA I COFFEE.

 

XOXOX

buziaki dla tych,ktorzy chca sie przedstawic i nie byc anonimowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuicidalMachine,witam Cię bardzo :smile:

napisałaś że kiedyś będziesz lepsza od Slasha.więc ja odpowiem.jak narazie nikt nie jest od niego lepszy,więcej,on jest poprostu genialny :grin: te ryfy w Estranged :lol::lol: piękne :lol:

Szylka,Boa :sad:

ja nadal nie wiem dokładnie znaczy Wasze irlandzkie powitanie :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Irlandzki moze jest juz jednym z jezykow urzedowych Unii,ale to nie znaczy ze wiele ludzi sie nim posluguje :)

SuicidalMachine, no Calipso ma racje w sprawie Slasha ;) a co gracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo,Szyla :grin:

nie wiedziałam że Ty też go lubisz :smile:

a do Estranged dodam coś jeszcze lepszego.Sweet Child O'Mine. :mrgreen:

Sui,nie twierdzę że kiedyś nie będziesz od niego lepsza i wiem że nie każdy może mieć o nim takie zdanie jak Szyla i ja.

pozdrowka :grin:

ps.macie jakieś Wasze nagrania w necie?bo chętnie bym posłuchała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nasza muzyka jest na poziomie garazowym :D

Takie,malo oficjalne spotkanka, na ktorych probujemy cos pobrzdakac ;p

Haha,jak jakies nagrania sie pojawia,chetnie dam wam posluchac.

Co do pytania co gramy to ostatnio zakochalam sie w My Chemical Romance wiec za moja namowa probujemy robic ich covery.

Ci do GnR--Kocham MY MICHELLE.

I to ja kiedys bede osoba o ktorej bedzie sie mowilo NASTEPCZYNI SLASHA.

 

pozdrowka

 

xoxox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASTEPCZYNI SLASHA.

 

nie mówiłam że nigdy nią nie będziesz :wink:

napisałam to,bo ja tak daleko nie wybiegam w przyszłość.i nie chciałam Cię urazić :grin:

 

MY MICHELLE.

Live Era '87-'93,suuuper :lol:

powodzenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witam osoby nie witane przeze mnie :wink:

 

[ Dodano: 2008-04-29, 13:55 ]

hmm myślę, że będzie to odpowiednie miejsce na to żeby na jakiś czas się z Wami pożegnać :neutral: ... myślę, że jeszcze wrócę na forum ale kiedy to nie wiem :wink: Pozdrawiam papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,witam wszystkich :mrgreen:

Mam na imie Brygida i przyszlam sie przywitac :wink:

 

jestem tutaj bo te moje sny....nie wiem po co w ogole sa,bo czasami niezle mnie wystrasza :evil: a po za tym jest ok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z ktorymi mialam przyjemnosc sie witac i witam tych z ktorymi sie juz witalam...

ech..skomplikowane

;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witam z powrotem :D Przyznam się, że się stęskniłam za Wami i jestem z powrotem (prawda, że szybko :wink: )

:cry: Truskawko,gdzie się wybierasz?

musiałam odpocząć i nabrać dystansu do niektórych spraw, które ostatnio działy się w moim życiu ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Boa czyżbyś mnie przywołała myślami? nie dostałam żadnego smsa - a może pomyliłaś numery :razz: albo jakieś problemy z siecią i dostanę jeszcze w nocy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wypadaloby zebym i ja sie przywital ;] chociaz co prawda juz pare postow napisalem, bede sie staral cos pozytywnego wniesc a i od was sie pewnie wiele naucze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skuld

Jako, że lepiej późno niż wcale... witam Wszystkich :-)

Trafiłam na forum jakiś czas temu w poszukiwaniu interpretacji snu.

Jako, że miejsce interesujące, i wpłynęło na zmniejszenie mojego laictwa - zostałam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako nowy uzytkownik chyba tutaj powinnam byla najpierw trafic :wink:

bardzo mi sie tu podoba, ciekawe tematy, fajni ludzie, mam nadzieje ze zatrzymam sie tu na dluzej :) pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tematy, fajni ludzie, mam nadzieje ze zatrzymam sie tu na dluzej :) pozdrawiam!!!

 

O tym , że jesteśmy fajni wiemy nie od dzis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich :smile:

Godzi się przywitać ze Wszystkimi, więc niniejszym to czynię. Anna z miasta Culmusa się kłania i pozdrawia Forumowiczów.

Nader interesujące forum, ciekawe tematy i sympatyczni ludzi, ot to widzę na początku :wink: Cieszę się, że miałam szczęście tutaj trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etain, to my się cieszymy, że tutaj trafiłaś i czekamy aż zostaniesz super użytkownikiem! :) Bardzo mi miło, że mogę Cię powitać, bo widzę, że jesteś kolejną mądrą i miłą osobą wspomagającą rozwój naszego forum :)

Gorące pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za tak serdeczne powitanie :mrgreen: Oj chyba się tu zadomowię, bo przeglądam sobie wszystkie tematy i coraz bardziej mi się podoba! Pozdrawiam was ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

I ja również witam. Mam nadzieję, że się tu zadomowicie na dłużej:) Miło jak forum się powiększa:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Oj chyba się tu zadomowię, bo przeglądam sobie wszystkie tematy i coraz bardziej mi się podoba!
- super, bardzo cieszy to :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przywitam w kilku slowach:

 

Kocham Mozarta, Bog to dla mnie Bach,

A tam, gdzie pracowalem tylko krzyk i strach.

Spalem dobrze, przez sciane slyszac ludzkie krzyki

A usnac nie moge przy dzwiekach muzyki.

Znam obce jezyki, nie mnie uczyc jak

Pisac wprost to, co latwiej mozna pisac wspak.

Wyjechalem. Przenioslem sie tutaj do Stanow.

Mowia - czym jest zycie w Polsce - ucz Amerykanow.

Powiedz im co wiesz, co na sumieniu masz,

A odkupisz grzechy i odzyskasz twarz.

A ja przeciez nie umiem nawet ujac w slowa,

Jak wyglada to, com niszczac budowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...