Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam,dobrze sie czuje,dziekuje bardzo,wszyscy sa chetni do pomocy i tez staram sie w miare swoich mozliwosci tez dodac cos od siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłam ten temat i postanowiłam się przywitać i powiedzieć coś o sobie.

A więc (wiem, nie zaczyna się zdania od "a więc" ale co tam xD) mam na imię Paulina, mam 17 lat i mieszkam w Ogrodzieńcu (wyżyna Krakowsko-Częstochowska), chodzę do liceum, profil sportowo turystyczny, jestem na stażu w Grupie Jurajskiej Górskiego, Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, (pozdro dla prezesa Piotra van der Coghena :)) . Lubię siedzieć na kompie* i spotykać się z przyjaciółmi. Kocham przygody i adrenalinę. Na codzień się nudzę w związku z czym jestem wybitnie niezadowolona z mojej ogólnej sytuacji życiowej, gdyż nienawidzę nudy. Niedawno zaczęłam się interesować snami, a dokładniej snami świadomymi (których jeszcze nie opanowałam), jeśli już nauczę się śnić świadomie zajmę się OOBE. Witam wszystkich serdecznie, bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum.

 

 

 

*w sensie korzystania a nie siedzenia na stacji centralnej lub na monitorze xDDDD (co byłoby zresztą trudne bo nie mam internetu na moim komputerze i korzystam z laptopa siostry :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie znalazłam Wasze forum czystym przypadkiem z czego się bardzooo cieszę bo już zauważyłam tu wiele interesujących mnie tematów widzę że noc mam przed sobą dłuuugą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Witam serdecznie znalazłam Wasze forum czystym przypadkiem z czego się bardzooo cieszę bo już zauważyłam tu wiele interesujących mnie tematów

 

Witam Cię serdecznie :) A mogę zapytać jakie tematy Cię zainteresowały? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Mogę się przedstawić, zwłaszcza, że regularnie tutaj zaglądam od jakiegoś kwartału bodajże. Mam na imię Michał, mam 21 lat, mieszkam w Lublinie. Jestem studentem III roku Administracji. Lubię prace biurowe (dlatego ten kierunek :P). Interesuje się wąsko pojętą fantastyką którą sam nazwałem "Twórczość Tolkiena & Sapkowskiego" czyli interesują mnie sprawy Śródziemia i krainy Nigdy-Nigdy.Interesuje mnie także mitologia grecka, historia starożytna i II Wojna Światowa. No i tyle.

 

P.S. Szukam dziewczyny, która mnie pokocha :hejka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzien dobry wszystkim! jestem dzisiaj po raz pierwszy. chcialam sie cos dowiedziec o snach, ale tak ogolnie, ale nie moge znalezc takiego forum (sa tylko interpretacje snow) czy moze mi ktos napisac, gdzie jeszcze moge szukac? z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników formu.:icon_smile2:

 

Przepraszam, że dopiero teraz.

Nie jestem forumowym bywalcem stąd ten nietakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam się narodziło nowych mniej anonimowych osób:)

Witam serdecznie Aurę,Caliah i Reaperpl:)

W tym miejscu chcę Was przeprosić,że ostatnio żadko tu zaglądam,ale mam małe zawirowania w życiu.Jeśli wszystko wróci do normy,to znów się mnie nie pozbędziecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

Ezoteryka interesuje mnie od wieków, ale jakby to rzec... głównie w kwestii teoretycznej. Ostatnio postanowiłam się jednak nauczyć wróżyć za pomocą Tarota i tak oto znalazłam to forum :)

Zwykle się rozpisuję o tym co lubię, ale jakoś tak nie chce mi się wybijać ponad wszystkie te osoby, które napisały o sobie raptem kilka krótkich zdań :P Tak więc lubię muzykę alternatywną (głównie dark ambient), książki (uwielbiam "Lolitę" Nabokova. Cudeńko!), z rzadka obejrzę sobie jakieś niegłupie anime. Lubię kolor czarny i srebrny, koty, kawę z mlekiem i ciepłe łóżko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie Reino, kawe miewamy tu czesto na shoutboxie lub gdzies w pogaduszkach :zeby: jaka kto lubi ;) o muzyce i ksiazkach tez mozna rozmawiac, a nawet o kolorach jest gdzie, no i mam nadzieje, ze bedzie Ci tu cieplutko jak we wlasnym lozku :8P:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodzę z Kujaw, ale na chwilę obecną studiuję psychologię na UG. Jeśli organizujecie jakieś spotkania w granicach Trójmiasta - chętnie się przyłączę.

 

Ezoteryką, religiami i magia interesuję się od nie pamiętam już kiedy (tak to bywa, gdy się jest z lekko skrzywionej w takich kierunkah rodziny i gimnazjum czyta *wróżki*) natomiast praktycznie trwa to od około czterech lat w których bliżej zainteresowałam się i poznałam

-pracę z energią

-interpretację snów

-rytuały i zaklęcia wychodzace z dziwnego połączenia magii naturalnej (prostej) i ceremonialnej (wiem, że to troche dziwne, ale tłumaczę to sobie własnym unikatowym stylem Skoro efekty są zazwyczaj widoczne nie będę się zmieniać na siłę

-pracy z kartami tarota (jestem odważniejszaod mamy która nie mam pojęcia czemu się ich boi i zostaje przy kartach klasycznych)

 

 

W trakcie tej całej duchowej ewolucji magiczno-ezoterycznej interesowalam sie też innymi religiami i wierzeniami. Ponieważ z pewnych względów nie trafia do mnie przesłanie katolickich księży jestem od trzech z górką lat rodizmowierczynią. Żeby nie było - nie promuję tu rodzimej wiary w żaden sposób, po prostu zaznaczam że to dla mnie ważne - z tego wynika większość moich spostrzeżeń i mojego poglądu na świat.

Nie należę do żadnej sekty, ale praktykuję regularnie w gronie przyjaciół Lubię angażować sie w promocję naszej własnej, polskiej kultury. Być może wkrótce pojawi się cykl moich audycji w RadioWidzie.

 

Oprócz zainteresowań które bezpośrednio dotyczą forum moge wymienić rekonstrukcję historyczną, psychologię. Kocham zwierzaki, aczkolwiek moje psychiczne i finansowe możliwości wyczerpuje w pełni Nawka - kotka - i więcej ich pewnie mieć nie będę?(wczoraj przegryzła kabel od ładowarki. Po tym wydażeniu jeszcze długo nie dostanie markowego wiskasa...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,czołem kluski z rosołem ;)

Najważniejsze to pierwsze dobre wrażenie :):).

A tak serio serio, nie wiem co tu jeszcze napisać.

Mam 20lat, studiuję prawo :D, mam zmienne nastroje - jak to pani Rybka :P. Ezoteryką zajmuje się odkąd skończyłam 15lat, od pisma automatycznego, po karty klasyczne, po tarota. No i medytacje.

Obecnie stawiam tylko karty anielskie i to też nie często z braku czasu.

Tak w zasadzie to znam się na wszystkim i niczym :P

Miło mi was poznać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim .... trafiłam sobie tutaj do Was poprzez wujka Google ;) Kłaniam się nisko i proszę o przyjecie do społeczności.

Interesuję się przede wszystkim Tarotem a reszta niech pozostanie słodka tajemnicą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro jest już taki temat, no to witam wszystkich i kłaniam się nisko.

A teraz coś o mnie: Imię: Tomasz; Zainteresowania: magia (cała, wszystkie możliwe dziedziny) i więcej. Jestem tu od niedawna, a już niektóre osoby dały mi plusa (za co im bardzo dziękuję), i dziękuje wszystkim za to że są tacy mili i w ogóle. P.s. cześć Ona77

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Killera003,a to na dobry początek " Dziękuję ci Calipso i "to ja w ramach podziękowania za miłe powitanie stawiam kawusię :)" dziękuję za kawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer003 przede wszystkim gratuluję nowego kolorku :bukiet:

Jest jeszcze jedno.Przeczytałam twój podpis,i ciekawi mnie słowo Samhain .Czy chodzi o celtyckie święto,czy o zespół,który gra muzykę celtycką? :mysli:

A może tylko dla mnie tak się to kojarzy,Szylka...pomogiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer003 przede wszystkim gratuluję nowego kolorku :bukiet:

Jest jeszcze jedno.Przeczytałam twój podpis,i ciekawi mnie słowo Samhain .Czy chodzi o celtyckie święto,czy o zespół,który gra muzykę celtycką? :mysli:

A może tylko dla mnie tak się to kojarzy,Szylka...pomogiesz?

 

Chodzi mi o Celtyckie Święto Samhain, ale nie tylko o to chodzi mi też o niego samego, jakby nie patrząc to chrześcijańska śmierć (w sensie wyższa istota z "kosą, z czarnym kapturem itp")

P.s. a z kąt ten nowy kolor? Mojego nicku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aura, witajcie wszyscy!

Jestem tu od tygodnia i jeszcze się nie przywitałam, a widzę, że jest tu takie specjalnie miejsce właśnie na mówienie sobie "witam"... :wstydnis:

...więc czym prędzej naprawiam swój błąd

 

WITAM Wszystkich Forumowiczów!

I miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...