Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam bardzo późną porą :)jestem tu nowa i bardzo zielona.Optymistka pełną gębą ,otwarta na ludzi to ja ,  interesuje mnie interpretacja snów ale i wróżby i horoskopy chyba dobrze trafiłam .Mam nadzieję się tu szybko połapię.Pozdrawiam :D

Edytowane przez Marion1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Cześć ewatrzecieoko 

Cześć Marion1111

mam nadzieję, że znajdziecie u  nas coś dla siebie a i my również otrzymamy coś od was. Rozgośćcie się :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

:heja: Pferd, witamy w klubie - tutaj są sami ciekawscy ;) - rozgość się i zaspokajaj swoją ciekawość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość moon_daughter

Cześć!! Witam wszystkich!

 

Interesuje się wszystkim po trochu, ale na ten moment postanawiam sobie zacząć moja przygodę z astrologia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem tu, bo szukam ciekawych ludzi, pomyślałam, że forum to dobry pomysł :) .

Ogólnie jestem introwertyczką, ale ostatnimi czasy mam wewnętrzną potrzebę bliskości z ludźmi:glupio_mi:dzielenia się przemyśleniami i przede wszystkim słuchania, co inni mają ciekawego do powiedzenia.

Kocham las i naturę, tylko w lesie i w samotności jestem w stanie wypocząć w 100%. Kolekcjonuję też książki, marząc o własnej biblioteczce.

Mam nadzieję zostać tu na dłużej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Was

Miło mi do Was dołączyć ;D tarotem zajmuję się od 20 lat jednak cały czas się go uczę....mam nadzieję na jakieś fajne kontakty w ciekawymi ludźmi i miło spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert

@Grimgnaw

@Magis 

i my was witamy i zapraszamy do buchtowania po Ezoforum :) Miło będzie jak i wy dorzucicie się do pomnażania jego zasobów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Makrela napisał:

@Grimgnaw

@Magis 

i my was witamy i zapraszamy do buchtowania po Ezoforum :) Miło będzie jak i wy dorzucicie się do pomnażania jego zasobów ;) 

Heh. Ja tu już od ponad roku jestem ale dopiero teraz zacząłem na poważnie interesować się ezoteryką i pisaniem na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, Grimgnaw napisał:

Heh. Ja tu już od ponad roku jestem ale dopiero teraz zacząłem na poważnie interesować się ezoteryką i pisaniem na forum :)

To witamy uczynnionego Użytkownika forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, wydaje mi się, że już tu kiedyś byłam... W każdym razie nie jestem ekspertką od wróżenia, wpadłam tu bardziej po pomoc w rozwoju tej umiejętności, a jeszcze dokładniej - żeby się czegoś na ten temat dowiedzieć z Waszych postów. :) Nie ukrywam też, że będę miała prośbę o wróżbę, ale to już nie tu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Gapa ze mnie że sie nie przedstawiłam. Kasia jestem. Sprowadziło mnie tu poprostu zycie jak do tej pory cięzkie i nieciekawe. Nadzieja więc że dowiem się czegoś pocieszajacego zwiazanego z moim przyszłym zyciem. Pozdrawiam cieplutko i zyczę samych pomyslnych prognoz. Kasia

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

Mam na imię Anita, interesuję się astronomią, astrologią oraz radiestezją. Ciągle poszerzam swoją wiedzę w podanych tematach i mam nadzieję że pobyt na tym forum pomoże mi dodatkowo w poszerzaniu wiedzy...

 

:czarow:

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobry wieczór,

tu dinozaur. Kiedyś się tutaj udzielałam (na 95% na tym forum), ale nie pamiętam nicku. Próbowałam przejrzeć stare wątki, żeby się znaleźć, ale może usunęłam konto? Tak czy siak po latach przerwy wróciłam do tarota. Nie ma co ukrywać,  z powodów sercowych. Na początku kładłam jak głupia w celu uzyskania satysfakcjonującej odpowiedzi, nawet talii mi się nie chciało wyciągać i leciał online:smieszne:

Teraz kładę sobie co jakiś czas karty dzienne. Póki co, bardziej niż wróżeniu, służy mi to układaniu sobie w głowie pewnych spraw. Ale powoli się przymierzam do bardziej "naukowego" podejścia :)

 

Edytowane przez mavvka
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Ja jestem nową I nie nową na tym forum , kiedys udzielalam sie tutaj .Ezoteryka interesuje się świadomie od 2001 roku .Parę lat mialam przerwy i od jakiegoś  czasu ezoteryka wraca do mojego życia w szczególności karty .

Pozdrawiam serdecznie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :heja:

Nie bardzo wiem gdzie się tu przywitać, napisałam poprzednio przywitanie w nowym wątku...Czy zostałam przyjęta na to forum? 

 

Coś mi się tu wyświetla na czerwono:

"Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora"

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witaj Amarena :)

 

Na naszym forum nie trzeba być "przyjmowanym" - jest ono otwarte dla wszystkich. Jedynie jeśli ktoś nie respektuje naszych zasad, określonych w regulaminie, który odhaczył, no to wtedy jest wyjątek i taki osobnik musi forum opuścić. 

 

Jeśli zawartość musi być "zatwierdzona przez moderatora", to znaczy, że trzeba poczekać na to zatwierdzenie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ismer napisał:

Witaj Amarena :)

 

Na naszym forum nie trzeba być "przyjmowanym" - jest ono otwarte dla wszystkich. Jedynie jeśli ktoś nie respektuje naszych zasad, określonych w regulaminie, który odhaczył, no to wtedy jest wyjątek i taki osobnik musi forum opuścić. 

 

Jeśli zawartość musi być "zatwierdzona przez moderatora", to znaczy, że trzeba poczekać na to zatwierdzenie.

Dziękuję! Już wszystko wiem :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2020 o 23:51, AKAE40 napisał:

Hej . Ja jestem nową I nie nową na tym forum , kiedys udzielalam sie tutaj .Ezoteryka interesuje się świadomie od 2001 roku .Parę lat mialam przerwy i od jakiegoś  czasu ezoteryka wraca do mojego życia w szczególności karty .

Pozdrawiam serdecznie 

Cześć :) Miło spędzonego czasu na forum życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, postanowiliśmy zamknąć ten wątek, ponieważ doszliśmy do wniosku, że lepiej - czytelniej będzie, jeśli każdy będzie miał możliwość założenia swojego własnego wątku powitalnego :) 

No i stron jest już dużo oraz robi się coraz większy galimatias powitalny :usmiech:

 

Gwoli przypomnienia po co w ogóle Powitania powstała i istnieje, zacytuję słowa Watislava z pierwszego posta z 2005 roku: 

 

 

Witamy na Forum :witamy:

 

Opowiedzcie coś o sobie, co was interesuje w życiu i na forum - może tarot, magia, astrologia, rozwój duchowy czy po prostu wpadliście tutaj po to by sobie powróżyć ;) 

 

W końcu miło będzie jeśli się trochę poznamy :wesoly:

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...