Skocz do zawartości
Watislav

POWITALNIA - witamy na EzoForum

Rekomendowane odpowiedzi

Kantianox

Witam wszystkich serdecznie, Jestem Adam.

Forum odnalazłem już jakiś czas temu, ale nie śledziłem za bardzo tego co mogę tutaj znaleźć. Cóż się zmieniło? Wszystko. Robię co mogę by nie wpaść w rutynę. Praca i zabiegany tryb życia skutecznie odcięły mnie od tematów ezoteryki. Chciałbym jednak do tego powrócić, gdyż jest to wydaje mi się część mojego życia. Siedzę w tym w zasadzie już z 11 lat. Na przestrzeni tych lat wydaje mi się, że mam jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. Gdybym miał określić swoje zainteresowania były by to tematy o poprzednich wcieleniach, śnieniu i snach, magią żywiołów, Szamanizmem, Wicca i rozwojem duchowym.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elemiah

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. :) Interesuję się głównie Tarotem, bo są to niesamowite karty - uważam że jeśli ktoś się wgłębi w ten temat, to może to być pasja na całe życie. :) Oprócz tego posługuję się również kartami anielskimi i Oracle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boliw

Cześć jestem Justyna, właśnie czuję się jak na terapii grupowej ;)

Interesuję mnie numerologia i prawo przyciągania, staram się znaleźć jakąś regułę, która definiuje nasze życie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grimgnaw

Witam wszystkich serdecznie. Moje imię to Przemysław a moje zainteresowania to polityka, ekonomia i zbieranie wiedzy :).

Mam nadzieję, że będziemy dobrze się ze sobą dogadywać. jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adomider

witam wszystkich na forum mam nadzieję że znajdę tu kilka odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nordberath

Witajcie wszyscy. Mam na imię Norbert :) Z różnego rodzaju duchowością jestem związany praktycznie od dziecka. Z szeroko pojętej ezoteryki interesuję się Świadomym Śnieniem. W przyszłości chciałbym wypracować w sobie większą wytrwałość :). Ogólnie nie gryzę, byłem szczepiony więc zapraszam do kontaktu i wspólnej inspiracji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Witam, na imię mam Włodzimierz, mieszkam w Warszawie. Stare Dusze znajdziesz wszędzie, chociaż bardzo rozproszone po świecie i do tego w małych ilościach...:mysli:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucia88

Witam Wszystkich! Jestem nowy na forum! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Witam Wszystkich :)

Jestem osobą nową na forum, zarejestrowałam się tutaj, żeby pomagać ludziom i znaleźć znajomych z podobnymi zainteresowaniami.

Jak i wielu ludzi tu od dziecka ciągnęło mnie do ezoteryki, już będąc dość małą chciałam zrozumieć dlaczego jestem na tej ziemi, i im starsza byłam tym więcej rzeczy się uczyłam. Walczyłam i wałczę pół życia z depresją, dlatego też myślę, że muszę pomagać ludziom w podobnej sytuacji.

Teraz jestem zainteresowana i też wróże z tarota, astrologią zachodnią, psychologią (Junga i kliniczną), sztuką w każdej jej postaci (również piszę własne opowieści), magią, jogą i medytacją, śnieniem świadomym, energetyką i cienkimi ciałami, i ogólnie światem snów, samorozwojem, historią, karmą i drzewem kabalistycznym i Człowiekiem (jego duszą), tym, co czeka nas po śmierci, symbolami i światem mitycznym i innymi podobnymi rzeczami.

Również znam kilka języków obcych (polski jest jednym z nich, mieszkam tu od kilku lat), od dziecka, dzięki rodzicom, dużo podróżowałam po świecie, a teraz podróżuję po Polsce z jednego miasta do drugiego :)

Będę rada, jak da się tu zrobić sporo dobrego i zapoznać ciekawych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ThisIsErnie

Cześć! Miło mi w końcu gościć na tym forum. :) Dopiero zaczynam swoją przygodę z kartami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dama_Kameliowa

Cześć :-)

Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad założeniem konta tutaj, no i w końcu się stało. Jeśli chodzi o ezo stronę mojego życia, to od kilku lat odkrywam Tarota, od roku nieco bardziej intensywnie. Poza tym śnię sny, które pozwalają mi zrozumieć siebie, doświadczam różnych stanów świadomości, medytuję, odkrywam świat duchowy i fizyczny. Zawsze czułam się w tym świecie fizycznym nieco obco, ale powoli się uziemiam, chociaż jako powietrzny znak nie uziemię się w bezruchu ;-)

Przeżywam ostatnio wewnętrzną transformację i próbuję zrozumieć to, co przez lata było dla mnie i we mnie niezrozumiałe i być może właśnie po to jestem na forum, żeby zrozumieć te zmiany :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Naily

Hej wszystkim :) Dzisiaj do Was dołączyłam. Mam na imię Asia. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tajemnicelosu

Cześć,

Mam na imię Kamil,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamilowski

Hej wszystkim :)

Mam na imię Kamil, pochodzę z zaszczurzonego Wrocławia, a zostałem poczęty w roku 1989r.

Ogólnie przez swoje krótkie życie przeszedłem swoją ścieżkę degradacji i rozwoju, olśnień i załamań, szukania wspólnych mianowników i poszukiwania przyczyn obecnej sytuacji oraz zachowań swoich i innych ludzi. Niestety (albo i tak miało być?) przez większą część czasu zdobywałem doświadczenie życiowe, dochodziłem do wniosków oraz zmian głównie samodzielnie, jednocześnie szukając równowagi pomiędzy moim kształtującym się światopoglądem a faktem, jak bardzo to się rozbiega z tym co prezentuje sobą społeczeństwo oraz ogólny obraz świata. Nie było łatwo.

Najbardziej w tym wszystkim upierdliwa była samotność. W końcu ile razy można powtarzać te same informacje różnym ludziom i robić im delikatny "mindfuck"? Albo rozmawiać pobieżnie na tematy gdy ciągle drążyłem głębiej i głębiej pozostając sam z własnymi pytaniami? Kiedyś to się nudzi. W końcu dorosłem (a może to kolejny etap rozwoju?) aby wyjść z własnego świata do ludzi, od których to ja będę mógł się nauczyć oraz podyskutować o rzeczach, które naprawdę mnie interesują. I tak się tu znalazłem :)

Oprócz tego mam ukończony II stopień Usui Reiki, III Kundalini Reiki oraz Access Bars + szereg "dziwnych" pomniejszych wydarzeń w moim życiu, które również w jakiś sposób mnie kształtowały.

Rozpisałem się nieco, tak więc jeszcze raz witam i pozdrawiam Was serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
exe.com

Hej wszystkim

Daniel here

Od dawna interesuję się szeroko rozumianym tematem ezo

deir, huna, programowanie podświadomości

to rzeczy, które moją duszę kręcą najbardziej

Chciałbym poznać osoby, które mają podobne zainteresowania,

doświadczenia i chciałby wspólnie rozwijać swoje pasje

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Joliness

Cześć! Miło mi tu być!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mua

Witam :) Zajmuję się kartami od ponad 3 lat,cieszę się ,że udało mi się w końcu zalogować a był problemy :D lol . No i mam nadzieję,że poszerzę swoją wiedzę poprzez to forum.Pozdrawiam. :ostr:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anitamaria

Witam wszystkich.Jestem nowym uzytkownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kuryiari

Witajcie :) Tez mam czasmi problemy aby sie tu zalogowac .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rosesdress

Witam wszystkich, jestem nową użytkowniczką i naprawdę miło mi was wszystkich poznać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
natalie0

Cześć i czołem! Co prawda jestem tu juz jakis czas, ale nigdy nie bylo chwili, aby sie przywitac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi