Skocz do zawartości

Robienie Drogi, Ucieczka przed dziwnym człowiekiem..


jaro93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a wiec dzis sniło mi się ze jestem na łące opodal mojego domu.. byla ona porosnieta trawą... Skubalem ją o ile pamietam rekami az w koncu pojawila sie dosyc szeroka sciezka, mozna powiedziec droga... Przeszedlem nią, znalazlem sie po 2 stronie łąki. Gdy wracalem po 2 stronie sciezki stala moja kolezanka i czekala na cos byla przestraszona, do tego nie zauwazyla mnie i tak na zarty ją przestraszylem. Nagle tak jak by w polu ziemniakow stal pewien mezczyzna w podeszlym wieku z tak zwaną motyką... Nie wiem dlaczego ale odrazu z poszlismy razem z tamtad nagle nie wiadomo skąd pojawił sie chlopak tej Kolezanki... Idziemy, rozmawiamy.. I nagle slyszymy krzyki a to ten dziwny mężczyzna biegnie za nami... zaczelismy uciekac.. gdy bylismy juz nie daleko mojego domu w małym lesie poczułem ze moje nogi sa strasznie ciezkie i nie moge sie ruszyc.. Nieznany czlowiek byl coraz blizej strasznie krzyczal w ogóle nie wiem co mowil tak jak bym slyszal jakas malpe ... Gdy byl juz kolo mnie zaczolem krzyczec : "mamaaaaaaaa, mamaaaaaaaaa" wydaje mi się ze dlatego bo bylem blisko domu.. Nieznana postac nagle stanela tak jak by czegos sie przestraszyla.. w tym oto momencie obudziłem się spocony i zdyszany.... Nie mam pojecia co ten sen oznaczal.. i bardzo prosil bym o pomoc w jego interpretacji... dodam... ze gdy spacerowalem po tej drodze czulem spelnienie, czulem sie bezpiecznie i dumnie...

Edytowane przez jaro93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...