Skocz do zawartości

RANA / RANA POSTRZAŁOWA


borosia333

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się,że ktoś mnie postrzelił...Nie byłam w szpitalu tylko odrazu się podniosłam...mogłam normalnie funkcjonować.Ale rana wyglądała strasznie,nie wyglądała normalnie,tylko była pokryta jakims białym nalotem...co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście ktoś mnie zranił i nie moge się z tym pogodzić...ale to było 2 lata temu...

więc jeśli o to chodzi to dziękuję za pomoc,bo strasznie mnie ciekawiło co ten sen może oznaczać...

równiez pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odszedł mój kocurek, przeżyłam to bardzo. Dlatego też tak bardzo duże wrażenie na mnie zrobił mój se. Kocurek leżał na stole w kuchni w moim starym mieszkaniu, a ja wycinałam mu nożem płaty skóry. On się nie skarżył, leżał spokojnie, nie krwawił. Po wycięciu 2-3 płatów zaczęłam go opatrywać an on nadal leżał nieporuszając się , patrząc mi głęboko w oczy.

Obudziłam się bardzo pobudzona, z dziwnym uczuciem, że wiadomość została przekazana. ALe jaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nashira,

 

Dziękuję bardzo za interpretacje. Masz rację, że był to wyjątkowy

kotek, taki odbiornik moich negatywnych emocji, a jednocześnie opiekun w czasie

snów. Zawsze spaliśmy na jednej poduszce, wtuleni w siebie. Mój mąż

był czasem zazdrosny, mówił , że to mój kochaś:).

Odszedł wtulony w moje serduszko, taki spokojny, a ja go wspierałam

energią Reiki. I wiem , że wróci, jako Mei-kun albo kotek bengalski. Jak

będzie odpowiedni czas , to mi da znać.

Pozdrawiam

i życzę dużo słoneczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śniło mi sie że miałem przestrzeloną noge tyle że kula była widoczna pod skórą a po jukimś czasie rana zaczeła krwawić.Jak do tego doszło to nie pamiętam co to może oznaczać? dzięki z góry za odpowiedzi pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Możesz spodziewać się niemiłych konsekwencji swojego działania. Są chwile, że sam sobie szkodzisz i powinieneś czasami się nad tym wszystkim zastanowić.

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mialem sen w ktorym widzialem bardzo duza i wrecz straszna rozerwana rane na nodze. (akurat mialem nie dawno szyta noge po wypadku) to wygladalo tak ajby sie ona jeszcze raz otwoarzyla z powrotem w srodku tej rany by luzny kawalek ciala ktory chciano wyzucic . Wzialem go z powrotem i wlozylem w mijjsce w ktorym bylo mowiac ze w szpitalu go przyszyja. Jeden z ludzi ktorzy stali obok wzial i zalozyl jeden szew zwykla niigla i nitka mowiac ze to po to zeby sie dalej nie rozeszlo. krwi prawie nie bylo .

prosze moze ktos bedzie mogl zinterpretowac ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śniło mi się że szłam po koleżanke,ale jej nie było.Gdy schodziłam zobaczyłam ją.Miała rany pod oczam i krew na całej twarzy.Te rany sama spbie zadała.Nie przywitałam sie z nią bo nagle znalazłam sie w innym miejscu.Ten sen składał sie z kilku innych.I każdy dotyczył czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, ten może oznaczać, że brak Ci teraz energii i zapału, jesteś osłabiona.

 

Paulino, może to oznaczać, że poczułaś się ostatnio przez tą koleżankę niesprawiedliwie oceniona. Możliwe również, że ona jest teraz w trudnej sytuacji i potrzebuje wsparcia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;*

Dziś śniło mi się ze w pięcie miałam wbitego gwoździa . Poszłam do ogrodnika niedaleko mojego bloku i tam była moja mama i sprzedawczyni i ta pani wyjęła mi tego gwoździa . I miałam taki ślad po tym gwoździu .Co ten sen może oznaczać ???

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że jechałam samochode i ktoś do mnie strzelał, jakaś kobieta ale chybiła.A jak wysiadłam z samochodu to postrzeliła mnie w noge,a potem w brzuch i ja plułam krwią.I jak doszłam do domu to z ran wytarłam sobie krew i zadzwoniłam po pogotowie.Przyjechali i mnie zabrali.Nic nie pamiętam z pobytu w szpitalu tak jak bym tam nie była.Ale pamietam że nie pojechałam do szpitala karetka pogotowia tylko samochodem osobowy a karetka jechał za nami lub przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niw=e wiem czy to sie przda ale dopisze.Ta rana w pepku bolała a tamta nie.I jak plułam krwia to byłam na pustej ulicy tylko podeszła moja koleżanka i wzieła troche krwi.A obok mnie stali moi rodzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina, czy przypadkiem ostatnio nie doszło do jakiejś kłótni między Tobą, a bliskim przyjacielem?? Rana postrzałowa, a zwłaszcza w brzuch może sugerować, że odczujesz wrogość ze strony przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej.

czytalem juz pare odpowiedzi na temat ran postrzalowych ale w moim snie dziwi mnie tylko jedna rzecz moze opisz sen:

wywiazala sie jakas wielka strzelanina w ktorej uczestniczylem i zostalem postrzelony w prawa strone klatki piersiowej rana wygladala tak jak wyglada normalna rana postrzalowa poza tym ze nie krwawila a gdy przylozylem do niej reke czolem bicie serca(serce jak wiadomo jest po lewej stroni), bilo tak jakby kula go nie uszkodzila. o co moze tutaj chodzic ? Dziekuje.

Edytowane przez mickan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

śniło mi się, że bolała mnie noga,

przez przypadek zauważyłam, że z poduszki na dużym palcu wystaje jakby koniec wykałaczki, pociągnęłam za to i z pod skóry wyszła mała buteleczka z alkoholem,

została wielka rana

pokazałam to bratu, on odpowiedział "miałaś po prostu skrzata, to się często zdarza"

 

chciałam tą ranę pokazywać wszystkim, ale nikt nie chciał oglądać

 

co myślicie

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A wiec mój sen opiera się na tym :

leżałam na ziemi i parunastu ludzi strzelało mi w głowę

ból który czułam w tym śnie był nie do zniesienia

krzyczałam tylko : 'zabijcie mnie bo to boli'

wtedy ostatnie strzały zostały oddane i się obudziłam

 

co ten sen znaczy ?

Z góry dziękuje za odpowiedz. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiaqa, ten sen może świadczyć o Twojej desperackiej wręcz chęci wyzwolenia się z jakiejś niewygodnej sytuacji - może tutaj chodzić o o życie zawodowe/szkołę lub o problemy w życiu towarzyskim - jakieś nieporozumienia w kręgu znajomych.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Snilo mi sie, ze jacys ludzie, ktorych nie uwazalam za niebezpiecznych zaczeli mnie nozamiranic w ramie.... nie wiem czemu, bol nie byl jakis okropny ale jednak byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramię jest tutaj ważnym symbolem zapału i energii, czyli możesz zaznać nieprzyjemności ze strony innych, wycelowanych właśnie w te cechy. Ktoś będzie próbował Cię w czymś zahamować.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle sie spotykam..... z zadrosna znajoma mojego dobrego kolegi, ktora jest chora na umysle, a do tego ktos kogo kochalam po prostu mnie wykorzstal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mój sen pasuje do tego tematu, ale rana to rana.

 

Śniło mi się ostatnio, że wyszłam gdzieś coś załatwić, a kiedy wracałam strasznie bolały mnie stopy, jakby bardzo obtarły mnie buty. W domu zdjęłam je szybko i zobaczyłam na stopach kilka dużych ran, które nie wyglądały jak otarcia, ale trochę jak oparzenia lub rany po jakimś dźgnięciu. Takie jadzące się, okropne. Pobiegałam szybko do taty, żeby mu je pokazać, ale specjalnie się tym nie zainteresował, chyba tylko wzruszył ramionami i wrócił do poprzedniego zajęcia.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Nie wiem czy mój sen pasuje do tego tematu, ale rana to rana.

 

Śniło mi się ostatnio, że wyszłam gdzieś coś załatwić, a kiedy wracałam strasznie bolały mnie stopy, jakby bardzo obtarły mnie buty. W domu zdjęłam je szybko i zobaczyłam na stopach kilka dużych ran, które nie wyglądały jak otarcia, ale trochę jak oparzenia lub rany po jakimś dźgnięciu.

 

coś cię będzie uwierać a Twoja kondycja osłabnie - już nie będziesz taka szybka w działaniu, zmartwienia.

stopy to również oznaka że mocno stąpasz po ziemi

 

Takie jadzące się, okropne. Pobiegałam szybko do taty, żeby mu je pokazać, ale specjalnie się tym nie zainteresował, chyba tylko wzruszył ramionami i wrócił do poprzedniego zajęcia.

 

Twoje problemy nie spotkają się z zaangażowaniem rodziny i bliskich

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

czy ostatnio przeżywasz coś takiego, doznałaś jakiejś straty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty, straty, straty... To już mój kolejny sen mówiący o tym :) - może faktycznie trochę za bardzo wszystko przeżywam.

Owszem, były. Wśród przyjaciół, znajomych. Oraz, że tak powiem, w pojmowaniu rzeczywistości. Ot, rozczarowująca jest.

I masz rację, ostatnio czuję się, jakby ktoś mi przywiązał do nóg jakieś ciężarki, bo wszystko robię powoli, nie mogę się do niczego zmobilizować, nie wiedzę sensu w staraniu się, bo i tak wszystko potem bierze w łeb. Porażki nie działają na mnie motywująco.

Trochę mnie martwi ten brak zainteresowania ze strony rodziny... Ech.

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś rano, miała taki nieco dziwny sen..

Śniło mi się że byłam w szkole chodziłam gdzieś tam po korytarzach jak zwykle, miałam iść do księdza po coś, szukałam go po szkole ale znaleźć nie mogłam. Widziałam innych księży ale nie ich szukałam. Potem taacy z mojej szkoly kolesie szli i jeden powiedział do mnie że tamten ma na mnie ochote. Potem zeszłam na dół i szedł mój znajomy ( nie przepadam za nim) wyciągął pistolet i strzelił mnie w brzuch (bolało), potem jego matka przyszła i żeby mnie nie męczyć ( tak powiedziała) strzeliła mi w glowe. Ja w tym momencie leżałam na ziemi i "umierałam" przed oczami pojawiła mi się biała kartka na której pisalo co o mnie myśleli ludzie czy tam duchy pamietam z tego że byłam miłą boginią dla wszystkich , a potem ukazał sie drugi napis że kimś tam będe ( pomagać tym aniołom czy jakos tak) i wybudzałam się chyba już i powiedziałam sobie że nie chce wiedzieć co dalej będzie - obudziłam się wtedy. BARDZO PROSZE O INTERPRETACJE! Wiecie copoznacza ten sen?? :icon_neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam!

Dziś rano, miała taki nieco dziwny sen..

Śniło mi się że byłam w szkole chodziłam gdzieś tam po korytarzach jak zwykle, miałam iść do księdza po coś, szukałam go po szkole ale znaleźć nie mogłam. Widziałam innych księży ale nie ich szukałam. Potem taacy z mojej szkoly kolesie szli i jeden powiedział do mnie że tamten ma na mnie ochote. Potem zeszłam na dół i szedł mój znajomy ( nie przepadam za nim) wyciągął pistolet i strzelił mnie w brzuch (bolało), potem jego matka przyszła i żeby mnie nie męczyć ( tak powiedziała) strzeliła mi w glowe. Ja w tym momencie leżałam na ziemi i "umierałam" przed oczami pojawiła mi się biała kartka na której pisalo co o mnie myśleli ludzie czy tam duchy pamietam z tego że byłam miłą boginią dla wszystkich , a potem ukazał sie drugi napis że kimś tam będe ( pomagać tym aniołom czy jakos tak) i wybudzałam się chyba już i powiedziałam sobie że nie chce wiedzieć co dalej będzie - obudziłam się wtedy. BARDZO PROSZE O INTERPRETACJE! Wiecie copoznacza ten sen?? :icon_neutral:

 

Pomimo że doznasz przykrości i Twoja moralność będzie zagrożona - to jednak zachowasz czyste sumienie, które będzie docenione przez innych, a kartka z napisem :kim będziesz.." to najwidoczniej kierunek twojej drogi zyciowej.

Szukanie czegoś, błądzenie po korytarzach - może wskazywać że szukasz swojego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziś dziwny sen - było tam paru mężczyzn - ja jakbym całą sytuacje obserwowała z boku - albo bardziej wczuwała sie w sytuacje tego ściganego. Początkowo 3 mężczyzn napadło na tego ostatniego - jakby bez żadnego powodu - zaczęli do niego strzelać i gonić za nim, wydaje mi sie, że zranili go w rękę- chociaż wyglądało jak duże oparzenie. On uciekł do przystani, gdzie był duży ponton, wskoczył na niego i chciał odpłynąć. Ponton zaczął tonąć, a pościg dalej trwał. Dopłynął do jakiegoś miasta na wodzie - starego zaniedbanego. Zaczął tam uciekać po zaułkach i gruzach. W efekcie jeden z mężczyzn go znalazł i rozmawiali przez jakiś czas- tak jakby byli dobrymi znajomymi, chociaż nie było do końca pewne czy gdy ten ścigany sie odwróci - czy nie będzie miał wbitego noża w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

śniło mi się że na nodze miałam ogromną ranę przez która widziałam kość, żyły skrzepy krwi na mięśniu po prostu coś strasznego. we śnie to nie bolało i wystarczyło przez chwile przytrzymać brzegi rany żeby się trochę zasklepiła i dalej mogłam chodzić ale po jakimś czasie znów się otwierała...

zastanawiam się co to może znaczyć może to jakaś sprawa w moim życiu, pewnie nawet w moim związku, która trochę sie uspokaja a potem znów problem się wznawia...co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Najwodoczniej doznałaś wielkiego rozczarowania, będziesz nawet próbowała zapomnieć o złych doświadczeń (zasklepienie rany)... ale problemy będą powracać (otwierająca się rana).

 

Tak, sen może dotyczyć sytacji w Twoim związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, tak. skoro czujesz, że sen dotyczy problemów w Twoim związku najpewniej sama go sobie dobrze zinterpretowałaś:) i to nawet świetnie pasuje: nogi pozwalają nam iść do przodu; wszelkie rany, złamania, skaleczenia nóg nie pozwalają nam się w pełni sprawnie poruszać. jeżeli więc powracacie wciąż do tej samej sprawy, to jest ona jak ta rana, która trochę się zasklepia i pozwala iść, ale za chwilę znowu się otwiera.

czy nie powinnaś tej ranie przyjrzeć się wnikliwiej? spójrz, jesteś zraniona "do żywego".

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.. śniło mi się że miałam rany na twarzy, jakby sznyty, w okolicach brody, patrzyłam w lustro. A następnej nocy śniło mi się że rozcinali mi rękę i coś z niej wyjmowali, jakby ciało obce.. nie rozumiem tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam dziś sen i nie moge go zrozumieć

śniło mi się ze miałam jechac na jakąs wycieczke, ale kilka dni wcześniej cos mi się stało z nogą i miałam ją całą zabandażowaną. I nagle znalazłam się koło domu mojej koleżanki i gadałyśmy i siedziałyśmy na kocu i ja pomyslałam ze ta noga mnie nie boli i pojade na tą wycieczke i nagle zaczelam ją odwijac i doszlam już prowie do konca i tam maiłam gaze i zaczęłam ją podnośic i zobaczyłam taką paprzącą się rane. co mógł znaczyć ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mojemu narzeczonemu śniło się że sie golił i nagle się zaciąl...krew mu strasznie leciala...a potem widzial wielka paskudna rane na szyji...pobiegl najpierw do mnie z krzykiem a potem do swojej mamy.. On rzadko pamieta swoje sny..ale ten pamieta caly czas...powiedzcie co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

izu, jak najbardziej. Rany to często jakieś bolesne przeżycia. Tak jak blizna to bolesne przeżycia, które się już zagoiły, jednak pozostawiły ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Snila mi sie rana na moim brzuchu ponizej pepka, ktora zadana zostala nozem. Rzecz dziala sie w moim zakladzie pracy a ja chodzilam z zaczepiona juz igla i nitka szukajac kogos kto pomoze lub chociaz da mi znieczulenie i zaszyje ja sama.

Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Rodzynka

Prawdopodobnie zostałaś przez kogoś zraniona lub to przejaw jakiś złych doświadczeń, które odbiły na tobie piętno.. reszta snu informuje o chęci załagodzenia i ukojenia cierpień jakich doznałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynka

Prawdopodobnie zostałaś przez kogoś zraniona lub to przejaw jakiś złych doświadczeń, które odbiły na tobie piętno.. reszta snu informuje o chęci załagodzenia i ukojenia cierpień jakich doznałaś

 

Zgadza sie... Na dodatek nie moge sobie przez to ze soba dac rady :( Zadreczam sie i nie umiem zrobic kroku w ktoras ze stron :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad znaczeniem mojego snu, otóż dowiedziałam się, że są dwie kobiety, które próbują mnie zabić i użyją w tym celu pistoletu. Wiedziałam dokładnie, że pistolet znajduje się pod łóżkiem w bodajże pokoju innym niż ten w którym spałam, gdyż we śnie spałam. Rano obudziłam się i na ramie łóżka znalazłam małe główki przedstawiające te kobiety, ukręciłam je kilka razy co było dla mnie równoważne z pozbyciem sie przeciwniczek. Jednak gdy wyszłam z łóżka zauważyłam, że mam postrzeloną łydkę (było widać jedną głębszą krwawiącą dziurę, nie było w niej już pocisku) , która cała jest w krwi a właściwie w takich małych śladach niż jakimś 'zacieku', który powinien powstać po postrzale.

 

Co może to oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

paope

Wygląda mi na to że podświadomie czujesz że ktoś chce Ci skutecznie uniemożliwić działanie w jakiejś sprawie - prawdopodobnie z zazrości.. dlatego sen potraktuj jako ostrzeżenie i miej oczy szeroko otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mogłoby się zgadzać. Akurat zaczynam poważny związek i musiałam jasno dać do zrozumienia moim byłym, że to już koniec. Teraz są zazdrośni. Będę uważać :) Dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mi się śniło, że strzelił mi z pistoletu nauczyciel od przedsiębiorczości w udo. Ale nagle rana po chwili się zagoiła i mogłem normalnie wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś tu zajrzy to może zinterpretuje mój dziwny sen... jakby złożony z 2 części w kompletnie innych miejscach. za to z WINDĄ I RANAMI POSTRZALOWYMI ZAMIESCILAM TO TU BO MOZE MA TO ZWIAZEk

 

Jakby w 1 czesci snu snilo mi sie ze jechalam windą jakąś dużą zapakowana ludzmi i z MOJA MAMĄ, winda strasznie szybko i niebezpiecznie jechala wiec gdy tylko sie zatrzymała kiwnełysmy z mama na siebie ze trzeba wysiaść, drzwi sie otworzyły ale jakoś nie na wysokosci otworu drzwi - trzeba bylo skoczyc, mama skoczyła zlapala sie brzegu ściany,czy wejscia nie wiem jak to nazwac a ja zaraz za nia ale ja nie dałam rady doskoczyc bo w tym momencie winda się osunęła i spadlam w szyb windowy zawisłam gdzies krzyczac o pomoc.

 

Z kolei drugi sen tej samej nocy to jakis wyjazd gdzies z obcymi ludzmi, znalazlam sie w jakims opuszczonym budynku była strzelanina ktoś strzelił do mnie dwa rady padłam na ziemie, lezałam i pamietalam caly czas o moich bliskich ze chce przezyc. Strzelajacy podszedl sprawdzic czy oddycham żeby mnie dobić nie wiem jak to mozliwe we snie myslalam ze jak wstrzymam oddech to pomysli ze niezyje, tak zrobiłam i mnie zostawił.

Udało mi się uciec wrócic do domu rodzina zapłakana szczesliwa ze zyje a ja z tymi ranami chodzilam caly czas- nie otwarte rany tylko jakby widac bylo i czuc kule pod skórą na prawym biodrze i chyba na ramieniu ale nie pamietam dokladnie.

 

będę wdzięczna za interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, śniło mi się, że zasłoniłam kogoś i zostałam postrzelona w ucho i 2 razy w brzuch. Rany nie krwawiły, a kule zostawiły tylko niewielkie otwory w ciele. Zaraz po postrzale ogłam normalnie funkcjonować, zabrałam ta osobę i uciekłyśmy, a tak naprawdę spokojnie opuściłyśmy miejsc e zdarzenia. Co to może oznaczać? Dziękuję za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj snilo mi sie ze bylam nad jeziorem ale nie wchodzilam do wody tylko siedzialam przy wodzi. Pozniej snilo mi sie ze bylam w jakims lesie z dwoma osobami ktorym tak naprawde wogole nie znam. A na koniec snilo mi sie ze mialam strupa na nodze i chcialam go zerwac a nagle zaczela schodzic mi cala skóra z nogi i ta noga zrobila sie cala brazowa tam gdzie skora zeszla. Najbardziej zalezy mi zeby dowiedziec sie co oznaczal ten sen ze strupem. Z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śniło mi się, że ktoś dzwonił do mojej mamy i robił sobie jakieś dziwne żarty przez telefon, dziwnym cudem wiedziałyśmy, gdzie ten ktoś może być i pojechałyśmy tam. Było to pod budynkiem, w którym mama pracuje. Zobaczyłam tego chłopka i zawołałam go, a on miał w ręku jakiś topór/siekierę, rzucił nią z całych sił o budynek, odbiła się i z impetem trafiła mi w nogę w okolice piszczela. Nie czułam jakiegoś ogromnego bólu, ale miałam dużą ranę, za chwilę zaczęła lecieć mocno krew, złapałam się za to miejsce... poczułam lęk, że się wykrwawię, że nie przeżyję tego.. i się obudziłam.

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...