Skocz do zawartości

gwałt


mała monia

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, śnił mi się gwałt, widziałam jak jeden facet gwałcił kobiete w autobusie. Nic więcej z tego snu nie pamiętam tylko ten urywek jak w autobusie na siedzeniu facet gwałci kobiete. Co może taki sen oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze skojarzenie było takie, że jest w Twoim otoczeniu kobieta (koleżanka), która ma problem z tym, że ktoś stosuje wobec niej przemoc psychiczną, zmusza ją do zachowania którego ona nie akceptuje i nie toleruje, a Ty jesteś tego świadkiem (myślę, że może mieć to miejsce w pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Pysiaczku :*, trafiłas tak po połowie, ja jestem ofiarą przemocy psychicznej :(, jestem gnębiona psychicznie i nie daje sobie juz z tym rady, miałam juz różne mysli.... No dobrze,dziękuje za naprowadzenie , ale o oco moze chodzic więcej w tym śnie? Czy on coś może sugerowąć albo naprowadzać na coś? Dziękuje Ci bardzo, na Ciebie zawsze można liczyć. Dobrej nocy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Hmm mi się tak skojarzyło po przeczytaniu snu. Autobus może określać życie. Natomiast ty możesz przerwać męczenie psychiczne, ale tego nie robisz - to patrzenie się na ten gwałt. W dodatku mam wrażenie, że masz w sobie dużo siły, ale nie wierzysz że możesz to przerwać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała monia ten sen był strasznie krótki więc mogę o nim napisać tylko to co już napisałam.

Widzisz jak ważna jest współpraca tłumaczącego z śniącym :mruga: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, dokładnie tak jest. Zadziwiające, bo zanim zaczełam korzystac z ezoforum tłumaczyłam sama sny na senniku i nic mi z nich nie wychodziło. Odkąd zaczełam opisywac sny na ezoforum, wszystko sie sprawdza, sny jednak duzo nam mówią o nas samych i nie tylko a także przepowiadają niektóre wydarzenia. Mogę przerwać to męczenie, ale na tą chwile wiele czynników jest przeciw, chociarzby moja sytuacja finansowa zeby móc sie wyrwac i zamieszkac samemu i uciec od tych przemocy. A jestem juz coraz słabsza i mniej we mnie tej siły by powiedzieć STOP. Dziękuje Wam kochani i Tobie Pysiaczku,że zawsze jesteś:). Papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...