Skocz do zawartości

Słonie, Lwy, Wojna, Drewno, Strumień


Uroboros

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu. Jego akcja toczyła się głównie w miejscu w którym płynie strumień. Nad nim stoją umocnienia w postaci ścian z pionowych, drewnianych pali. Między ścianami są wolne przestrzenie, którymi można przechodzić. Po jednej stronie strumienia jest jakaś puszcza, a po drugiej jest chyba jakiś kraj, którego broni wojsko. Ten kraj najeżdżał jakiś człowiek, którego umownie nazwę Zdobywcą. Sen jest zamglony poza dwoma charakterystycznymi momentami. Zdobywca wielokrotnie próbował pokonać obrońców. Pewnego razu wysłał na obrońców armię składającą się z lwów(lub małych słoni, nie jestem pewien). Wybiegły z lasu i przemknęły między drewnianymi ścianami. Rzucili się na nie żołnierze. Wydaje mi się że to była sama kawaleria. Obrońcy byli silni oraz liczni, pokonali armię Zdobywcy(chyba już po raz któryś). Większość snu była zamazana i mogło mi się pomieszać z innymi sanami, ale sądzę, że akcja toczyła się również w innych miejscach, w których przebywał Zdobywca. Sen skończył się tym, że pod wodzą Zdobywcy z lasu wylała się ogromna chmara potężnych słoni(lub wielkich lwów, pewności nie mam). Jako obserwator widziałem wszystko od strony obrońców, choć liczyłem na zdobywcę. Żołnierze ruszyli do boju z bestiami i kiedy na nie szarżowali a wynik nie wydawał się jeszcze przesądzony, z lewej wybiegła druga połowa najeżdżających bestii. Były jeszcze dziksze, pełne furii. Były to słonie w agresywnych barwach(chyba jakieś odcienie czerwieni i błękitu). Rzuciły się pędem i stratowały drewniane ściany. Pamiętam pale pękające i rozsypujące się w drzazgi. Zdobywca zwyciężył, z czym wiązałem raczej pozytywne uczucia. Na tym koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...