Skocz do zawartości

Były Partner. Mężczyzna. Ruina. Sen w śnie.


MiZiaSs

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama miała sen..Opowiada go tak..:

 

 

To była wiosna, letni dzień. Jestem na placu, obok niego płot z siatki, nieduży. Czekam na mężczyznę którego znam (wydaje mi się że go znam). Ma przyjechać taksówką i mamy gdzieś pojechać. Robię się niecierpliwa i denerwuję się ponieważ mężczyzna na którego czekam spóźnia się. Nadjechał samochód osobowy i w tym samym czasie w moim kierunku zbliża się mój były partner (nie z samochodu tylko szedł z siatką)a z samochodu wysiada mężczyzna na którego czekałam. Mój były partner przyspiesza zbliżając się do nas i podając nam siatkę mówi „to jeszcze Twoje” a ja się bardzo zdenerwowałam. Mężczyzna bierze siatkę od byłego i nie patrząc co jest w środku wyrzuca ją za ogrodzenie. Mówiąc „to już jej nie będzie potrzebne”, łapie mnie za rękę i prowadzi mnie do samochodu, mam pretensje i mówię „miałeś być taksówką” a on uśmiecha się i mówi „to dopiero początek” odjeżdżamy.

Nie wiem gdzie jedziemy. W końcu dojechaliśmy. To miejsce to jakby dwór, jakby stary zamek w którym jest pełno pracowników (na zewnątrz i w środku).Wygląda na to jakby był tam remont (pełno gruzu, farb itd.itp.)Wszyscy są dla mnie mili, pozdrawiają mnie i kiwają głowami. A ja chodzę sama po salach i wchodzę do sali która jest w stanie surowym, bez tynków itd. Okna są zamurowane innym materiałem (jakby pustak) i patrząc na okna zdaje mi się że to już widziałam w śnie i zamyślona stałam i patrzałam, ale nie bałam się, bardziej zastanawiałam się. I gdy tak się nad tym zastanawiałam nadszedł ten mężczyzna, łapiąc mnie za ramię mówi to Twój dom.

 

Koniec.

 

Co to może znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen bardzo symboliczny

twoja mama widocznie bardzo chce zapomniac o mezczyznie z przeszlosci .

w snie, mezczyzna ktora ja jakby porywa, stawia ja przed faktem dokonanym, moze twoja mama czuje sie ezradna i pragnie aby ktos ja wyreczyl w podejmowaniu waznych decyzji

dom w stanie surowym oznacza jakby rozpoczecie nowego zycia, wymazanie przeszlosci

zamurwane okno, tez jest symbolem, odgrodzenia sie od czegos badz kogos,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...