Skocz do zawartości

Potwór, dom, ucieczka


Milady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Śnił mi się dziś ogromny potwór, czerwony, beznogi, stojący na ogonie (wyglądał trochę jak jaszczur). Był władcą domu, w którym mieszkałam, ale był za duży, by do niego wejść, więc tylko zaglądał przez okna. W domu mieszkało też wiele innych ludzi.

W pewnym momencie "podpadłam" i potwór chciał mnie zjeść, a że był tak wielki, to próbował palcami "wygrzebać"mnie z domu. Nie mogłam wyjść, bo on odchodził tylko na chwilkę i był szalenie szybki. Jedyne co mogłam, to leżeć nieruchomo pod jakimiś szmatami i udawać, że mnie nie ma. Ludzie trochę mi pomagali, ale nikt nie potrafił wydostać mnie z domu tak, żebym nie została zjedzona (a to była jedyna droga ucieczki).

 

Wiem, że brzmi baśniowo trochę, ale we śnie takie nie było. Wszystko było ładne i jasne, ale ja się bardzo bałam.

 

Bardzo proszę o interpretację.

 

Pozdrawiam

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.

 

Czym może być ta ciemniejsza strona osobowości? Jak się może objawiać? Potwór był ogromny, czerwony, mądry i przyjazny dla wszystkich oprócz mnie.

 

I co może znaczyć, że w każdym śnie występuje ktoś kto mnie zdradza? Są to różne osoby, powinny być przyjacielskie, ale zawsze są wrogie, zawsze mnie odrzucają. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym może być ta ciemniejsza strona osobowości?

 

o. bardzo ciekawe. trochę tak jakby twoja nieakceptowana część była twoją tak zwaną "dobrą" częścią - miła, uprzejma, pozytywna hehe.

zazwyczaj nieakceptuje się np. agresji

 

no, opuszczenie to drugi wątek. można to rozgrzebywać przez parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, rzeczywiście, trochę się buntuję przeciwko temu, że dla wszystkich jestem dobra i miła (bo potem dostaję po tyłku), ale nie, żebym tego nie lubiła ;) Cóż więc jest potworem...? Ciekawe to wszystko.

 

 

Właśnie, do kogo można się zwrócić, by porozgrzebywać trochę sny? Bo ja mam je barwne i intensywne, sporą część też zapamiętuję. I są powracające motywy. Chciałabym usiąść z kimś kto się na tym zna i pogadać chwilę o tym. Do kogo się zwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znaczenia snów należy szukać w sobie to ty najlepiej potrafisz ziterpretować poszczególne symbole i dopasujesz je do swojej rzeczywistości. Z chwilą kiedy zaczniesz rozmowę ze swoją podśwaidomością obrazy senne zaczną byc coraz bliższe rzeczywistości - to taka nauka pisania tylko pismem obrazkowym. Jak zacząć tą naukę, zaglądaj na forum czytaj sny innych osób, interpretacje osób z forum w ten sposób będziesz poznawać symbolike senną zaś twoja podświadomość powli będzie się "oswajać" i wasza rozmowa będzie pięknym i wspaniałym djalogiem pomiędzy twoja stroną intuicyjną żeńska a świadomą męską.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...