Skocz do zawartości

Posługuję Charyzmatami m. in. Uwalniania , także demonicznego


frater

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe,że tak powiem.Jednym z największych charyzmatyków był właśnie Jezus.Przypomniała mi się św.Bernadetta..

 

A jakimi się posługujesz jak można wiedzieć?

 

Pewne charyzmaty sa bardzo specyficzne i zarazem piękne..Największym szczęsciem bedąc charyzmatykiem to akceptacja samego siebie i pewien rodzaj specyficznej miłości,co mam nadzieje że własnie tak jest z Tobą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Fratrze :)

 

Ja pytałam, u kogo weryfikowałeś ten charyzmat.

Przepraszam za pytanie... Ja naprawdę wierzę, ze masz dobre intencje.

Ale widzisz, chodzi o to że Kościół powinien uznać że charyzmaty, jakie posiadasz - naprawdę idą od Boga. Bo "dodatkowe zdolności" mają różną naturę. Kościół powinien Ci dać poświadczenie sprawdzenia i zaufania.

To coś jak gwarancja, ze można Ci zaufać.

 

 

Jeśli jeszcze nie weryfikowałeś swoich charyzmatów, zgłoś się do kurii biskupiej. Tam Cię pokierują dokładniej. Po prostu, dla Twojego bezpieczeństwa - i bezpieczeństwa ludzi którym chcesz pomagać. :)

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaos, Ty zdaje się już realizujesz się w jednym temacie chrześcijańskim. ;]

 

A fraterowi to chociaż za odwagę należą się brawa.

Ale ja nie powiem, zaufanie do Ciebie wzrosłoby, gdybyś trochę przybliżył swoją osobę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za glupota.Czlowieku chyba nie widziisz co ty tu wypisujesz,ty pokryty krwia Chrystusa.Nie ośmieszaj się przynajmniej i bedzie dobrze.Twoje charyzamty..jeśli będą określone i zatwierdzone przez komisje Kościola to proszę bardzo mów ludziom o tym ale dopoki nie to raczej sobie oszczędz tego typu stwierdzen.Pozdrawiam i zycze powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dozbanowania..heh...cóż.jak widać na tym forum czai sie na Ciebie cala horda demonicznych slugusów.musisz sie wilce bronic i unikac tego miejsca.tak proponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frater, ten twój styl pisania postów raczej umniejsza twojej wiarygodności, takim archaicznym językiem lubią się posługiwać antyklerykałowie. A jesteś kim tak właściwie? Świecki, nieświecki? Bo nie łapię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królestwo diabła już się dawno skończyło, diabeł jest Pokonany, jego miejsce jest na Krzyżu u STÓP PANA JEZUSA

 

 

To nie ważne czy jesteś okultystą, czy jesteś mordercą wiedz, że BÓG jest Miłością i Ciebie bardzo Kocha, bo jesteś jego dzieckiem i jeżeli tego pragniesz możesz Wrócić do BOGA TRÓJEDYNEGO. ON Cię Odkupił SWOJĄ Drogocenną KRWIĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królestwo diabła już się dawno skończyło, diabeł jest Pokonany, jego miejsce jest na Krzyżu u STÓP PANA JEZUSA

 

 

To nie ważne czy jesteś okultystą, czy jesteś mordercą wiedz, że BÓG jest Miłością i Ciebie bardzo Kocha, bo jesteś jego dzieckiem i jeżeli tego pragniesz możesz Wrócić do BOGA TRÓJEDYNEGO. ON Cię Odkupił SWOJĄ Drogocenną KRWIĄ.

 

 

 

...ale urwał. O.O

 

 

Wybaczcie offtop, nie mogę się powstrzymać. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królestwo diabła już się dawno skończyło, diabeł jest Pokonany, jego miejsce jest na Krzyżu u STÓP PANA JEZUSA

To nie ważne czy jesteś okultystą, czy jesteś mordercą wiedz, że BÓG jest Miłością i Ciebie bardzo Kocha, bo jesteś jego dzieckiem i jeżeli tego pragniesz możesz Wrócić do BOGA TRÓJEDYNEGO. ON Cię Odkupił SWOJĄ Drogocenną KRWIĄ.

 

Dobrze się czujesz? Bo chyba zbyt dużo biczowania i noszenia wora pokutnego. To, że Bóg mnie kocha, wiem bez twojej pomocy. Nie jestem okultystą, mordercą, księdzem. Diabeł nie jest jeszcze pokonany, chyba nie doczytałeś Apokalipsy św. Jana... A są np. też tacy, którzy wierzą w Boga, ale nie Trójjedynego, i co, pójdą do piekła? Albo tacy, którzy stawiają Jezusa wyżej nad Boga, to też idą do piekła, tak? Bo się nie trzymają dogmatów? Zły tok rozumowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charyzmatykiem nasyzch czasow byl Ojciec Pio czlowiek wielkiej pokory.....ty nazywasz sie charyzmatykiem niestety...zadufanym zarozumialym przyjmujesz postawe zjadlem wszystkie rozumy tylko ja mam strzezcie sie mnie.....

poczytalam twoje posty zastanawia mnie czemu to piszesz

za duzo wolnego czasu?

chec zwrocenia publicznosci na siebie kompleksy?czy moze ktos ci za to placi?

pomijam juz fakt ze przeczysz sam sobie w tym co piszesz ale nie chce mis ie tu cytowac....

 

do przemyslenia naiwnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królestwo diabła już się dawno skończyło, diabeł jest Pokonany, jego miejsce jest na Krzyżu u STÓP PANA JEZUSA

 

 

To nie ważne czy jesteś okultystą, czy jesteś mordercą wiedz, że BÓG jest Miłością i Ciebie bardzo Kocha, bo jesteś jego dzieckiem i jeżeli tego pragniesz możesz Wrócić do BOGA TRÓJEDYNEGO. ON Cię Odkupił SWOJĄ Drogocenną KRWIĄ.

 

Mysle ze lekarz powinien Ci jednak zmienic lekarstwa O___o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...