Skocz do zawartości

Bardzo prosze o portret psychologiczny BARDZO MI ZALEŻY!!!!


Ancol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jesteś tutaj przypadkiem. W młodości mogłaś przewodzić innym, toteż w szkole, czy w przedszkolu. W każdym razie karta Mag symbolizuje kogoś, o silnej osobowości. Kogoś kto jest kreatywny, twórczy i wierzy w samego siebie. Ma poczucie własnej wartości. Teraz, gdy już przekonałaś jak skonstruowano ten świat, jesteś samotna. Być może straciłaś wewnętrzne światło. Nie wiesz dokąd pójść. Jesteś samotna, ponieważ możesz nie mieć przy sobie bliskiej osoby (choć wokół Ciebie może być tłum). Jak powiedział Osho "między osamotnieniem, a Samotnością jest wielka różnica". Jednakże, możesz również sama być samotnikiem z refleksyjną duszą. Lecz wszystko wskazuje na to pierwsze - Marazm i izolację. Lecz to minie. W swojej jesieni życia będziesz młoda duchem, będziesz miała "Mądrość Głupce". Nie będziesz patrzyć na swoje błędy, które przedtem popełniłaś, a będziesz czekać na nową, wielką przygodę.

 

Może boisz się tego, że gdy obierzesz sobie cel, będziesz do niego darzyć "po trupach", nie zauważając innych. Obawiasz się trudności, które nie będą spowodowane przez Ciebie, zrządzeń losu". Chyba nawet tego, że trzeba będzie je przeczekać, a nie usunąć natychmiast. Nie jesteś skora do chaosu i utraty kontroli. Teraz zgubiłaś się. To, co napisałam wcześniej, izolujesz się. Nie jesteś świadoma tej Nadziei i przychylności losu, którą Ci dano. Nie wiesz, jakie otrzymałaś szczęście, radość, inspirację. Nie wiesz o tym, a jeśli nawet zdajesz sobie z tego sprawę - to nie poddajesz się temu.

 

Twoją misją będzie przezwyciężenie swoich lęków, które kryją się bardzo głęboko, swoich blokad, o których pisałam. Pokonasz je po przez zagłębienie się w siebie. Być może po przez Wiedzę tajemną (ponieważ chyba nie jesteś na tym forum przypadkowo). Po przez Twoją intuicję, jakąś niezgłębioną tajemnicę, która nosisz. Zrozumiesz siebie po przez swoje poprzednie wcielenia (?).

 

Twoją Harmonią jest pozytywna moc budowania. Być może nawet nowe ideologię, filozofia, religia, jaką wypracowujesz lub wypracowałaś sobie samej. Spokój i niezmienność. Duma.

 

Uważasz siebie za osobę silną, zrównoważoną i sprawiedliwą. Jednak inni ostrzegają Cię zupełnie inaczej. tutaj natrafiłam na pewien problem z wyliczeniami, więc nie bierz to zbytnio do siebie. Może inni uważają Cię za osobę, która musi zawsze wybierać i zawsze stawiać pomiędzy jakimś wyborem.

 

 

- Powiedz, na ile trafiłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za przedstawienie portretu:)))

" W młodości mogłaś przewodzić innym, toteż w szkole, czy w przedszkolu" - hmm, niestety nie, byłam typową szarą myszką. Dopiero od szkoły średniej się pozmieniało :)"W każdym razie karta Mag symbolizuje kogoś, o silnej osobowości. Kogoś kto jest kreatywny, twórczy i wierzy w samego siebie. Ma poczucie własnej wartości." - 100% prawdy

"Teraz, gdy już przekonałaś jak skonstruowano ten świat, jesteś samotna. Być może straciłaś wewnętrzne światło. Nie wiesz dokąd pójść. Jesteś samotna, ponieważ możesz nie mieć przy sobie bliskiej osoby (choć wokół Ciebie może być tłum). Jak powiedział Osho "między osamotnieniem, a Samotnością jest wielka różnica". - i tu się zaczynają schody, jestem z kimś, od wielu lat, ale faktycznie jestem samotna, brak zrozumienia, chyba dlatego bo czuję, że jestem "inna".

"W swojej jesieni życia będziesz młoda duchem, będziesz miała "Mądrość Głupce". Nie będziesz patrzyć na swoje błędy, które przedtem popełniłaś, a będziesz czekać na nową, wielką przygodę." - czekam na coś, od dłuższego czasu, nie wiem na co. Mam przeczucie, że kiedyś to wszystko runie i zbuduje się na nowo. Martwi mnie że może to nastąpić dopiero na starość.

Teraz zgubiłaś się. To, co napisałam wcześniej, izolujesz się. Nie jesteś świadoma tej Nadziei i przychylności losu, którą Ci dano. Nie wiesz, jakie otrzymałaś szczęście, radość, inspirację. Nie wiesz o tym, a jeśli nawet zdajesz sobie z tego sprawę - to nie poddajesz się temu - zgubiłam się fakt, ale chyba w kwestii uczuć. Jeśli chodzi o przychylność losu, to wydaje mi się, że coś we mnie jest wyjątkowego (nie chce by zabrzmiało to egoistycznie), tylko nie wiem co to jest, jak to odszukać i w tym tkwi problem.

Po przez Twoją intuicję, jakąś niezgłębioną tajemnicę, która nosisz. Zrozumiesz siebie po przez swoje poprzednie wcielenia (?) - hmm czy to może byc drogowskaz...

Uważasz siebie za osobę silną, zrównoważoną i sprawiedliwą. - 100% prawda.

Hmm dużo w tym prawdy, czasami wydaje mi się że mogę wiele, a tak na prawdę nie mogę odnaleźć siebie i swojej drogi życiowej... Dziękuję za portret i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...