Skocz do zawartości

Słońce we Lwie z Ascendentem w Byku.


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno jest interpretowac taki maly wycinek horoskopu pod wzgledem calego charakteru, to samo dotyczy wygladu. Od tego jest inrepretacja calosci kółka, ze wszystkimi niuansami.

Tak czy owak Lew to postac dominujaca, uwielbiajaca byc na widoku i w blysku reflektorow. Lubi sie chwalic i uwielbia chwalic innych. Kocha kochac. Byk moze to wszystko nieco stonizowac, tzn. nie pozwoli Lwu zanadto sie nadąć. Moze dzialac stabilizujaco na Lwa, ktory z natury bywa nieco histeryczny. Z wad moze nadac Lwu zachlannosc w jedzeniu - i gromadzeniu bogactw. Lwy sa szczodre, rozdaja wiele, ale Byki maja swoje granice, zwlaszcza jesli chodzi o posiadanie materialnych srodkow do zycia. Pytanie co przewaza w tym horoskopie. Bez obejrzenia calosci - trudno powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, to zalezy od całości kosmogramu. Lwy są dumne, szczodre i sprawiedliwe. Pewne siebie i lubia być w centrum i mieć do powiedzenia ostatnie słowo. Ale mi kojarzą sie także że lubi luksus, ale jest także hojny i lojalny. to Byk kojarzy mi sie bardziej z gromadzeniem bogactw i zapedami materialistycznymi. Byk woli stabilizację, spokoj i poczucie bezpieczenstwa- zarowno psychicznego jak i własnie finansowego. co do wygladu to ASc w byku kojarzy mi sie z mocna, krępa sylwetką, taka muskularna, nie gruba. choc to zalezy wydaje mi sie takze (przede wszystkim) od planet w 1 domu, posadowienia Wenus (rzadzi bykiem) i aspektow to tych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...