Skocz do zawartości

Prosze o interpretację


dorota74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o interpretację daty urodzenia przyjaciela 22 05 1960 o ile wiem ma liczbę karmiczną 16. Co ona oznacza ? Proszę o ewentualną interpretacje porównawczą z datą 30 06 1974. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan ma wibracje które mówią że jest stabilny i odpowiedzialny ale jakby doświadczeie życiowe nieco go zablokowało i penie nie przepada za powierzaniem innym swoich sekretów... nie lubi byś wypytywany... mam wrażeie że na jednym związku u niego sie nie kończy on jest pokazany ze złymi wzorcami rodzinnymi widać jednak przed nim związek karmiczny taki że tak powiem z przeznaczenia on by sie łądnie realizował mieszkając w pobliżu zieleni i kontakty z wodą górami przyrodą pomagają mu odetchnąć on ma sporo talentów hi możliwości dla iego jest ważne żeby kobieta dbała o siebie on lubi yć dumny z partnerki może nawet poświęcić czas pomóc partnerce w pracy by ta mieła czas przygotować sie do wspólngeo wyjścia ale dużo lepiej by sie odnajdywał zdala od miejsca urodzeia zreszta ten ukłąd macie wspólny a u pani jest wpisany wręcz talen artystyczny który ma pani w sobie rozwijać nawet jeśli miało by to być w zaciszu domowym właśnie twórczość własna ma pomóc pani w komuikacji i kontaktach ze światem zewnętrznym no i uważać na zakańczaie bo tu mogą być skłonności do zaczynaniu wielu rzeczy na rz i niekończeniu.... oboje macie państwo zdolności ezoteryczne...

to tak bardzo ogólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o coś więcej na ten temat? Wszystko co Pani napisała sie zgadza- chciałam dowiedziec się czy numerologicznie nasze daty urodzenia pasuja. do siebie albo nad czym trzeba popracować by było lepiej. Napisałam do Pani na gg ale nie wiem czy wiadomośc dotarła. Nie jestesmy w związku ale moze moglibyśmy być. On ma rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...