Skocz do zawartości

Poderżnięte gardło...


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Ze snu zapamiętałam tyle, ukrywałam się z większą grupą ludzi w jakimś pustym pomieszczeniu przed tajemniczym zabójcą, który co jakiś czas przychodził i wybierał jedną osobę którą zabijał. Zostało nas mało, ktoś zapomniał zamknąć drzwi i bez trudu wszedł do pomieszczenia, ktore nagle zaczelo przypominac moj pokoj. Balam sie zeby mnie nie wybrał, ale doszłam do wniosku że i tak wszyscy predzej czy pozniej zginą, chcąc mieć to za sobą przestalam sie chować i spojrzałam mu w oczy byly "puste" świecące, twarz przypominała maskę drewnianą, na głowie miał ogromny kapelusz. Podciął mi gardło nożem, od jednego barku przez gardło aż po drugi, czułam ból i czułam jak się wykrwawiam leżałam spokojna na ziemi czując że już po wszystkim. Obudzilam sie. Troche to dziwne, co moze oznaczac, ma ktos pomyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen mi przypomina trochę scenę wywoływania do odpowiedzi przez bezdusznego belfra w szkole. Odczytując go ja widzę że masz problem z wypomiedzimi publicznymi ( to moim zdaniem jest to podeżnięcie gardła) strach przed ośmieszeniem jest tak duży że cię paraliżuje ( cięcie od ramienia do ramienia). te niezamknięte drzwi to taki symbol, że niektórych sytuaccji w zyciu sie nie da uniknąć stąd i te twoje pogodzenie ze śmiercią- stoisz pewnie przed czymś co musisz zrobić i wymaga to od ciebie przełamania strachu przed publicznością zaś twój oprawca to jest twój strach i zgodnie z powiedzeniem ma wielkie oczy zaś duży kapelusz wprowadza dozę tajemniczości.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie z tym strachem przed publicznymi wypowiedziami to prawda, z tego powodu mam dużo niepozamykanych spraw i zaległości widocznie upominają się w snach ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...