Skocz do zawartości

Sny o przestępstwach


Sosencjasz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni mam sny że popełniam złe czyny.

 

Wczoraj miałem sen o tym że jestem jakimś gangsterem,najpierw pobiłem gościa z takim kolegom.On nagle zaproponował mi napad na ciężarówkę i zgodziłem się, on najpierw wyrzucił gościa i zaczął bić tego kierowce kastetem a ja zobaczyłem że jacyś przechodnie dzwonią gdzieś ja bez zastanowienia wyciągłem karabin maszynowy i zastrzeliłem tych ludzi.To był jeden sen

 

Dzisiaj miałem sen że włamuje się do aut z kolegami, jeden z tych kolegów był we wczorajszym śnie.Włamywaliśmy se do aut chyba było ich od 15 do 20 ale nie pamiętam i były one w takiej hali i nimi handlowałem i były bez szyb.Policja zrobiła na nas pułapkę i przyłapała tego jednego który się włamał my staliśmy z boku było nas dwóch a policja zaczeła nas gonić.bardzo długo uciekaliśmy i w końcu po zgubieniu policji schowałem się z kolegą w klatce.Mieszkam w Dąbrowie Górniczej tam dużo jest bloków.schowaliśmy się do piwnic a policja nas nie znalazła.

 

Gdy jutro będę miał taki sen bo śpię przeważnie od godziny 1:00 to napiszę

 

Może ktoś tu wie co to znaczy ??

Ja myślę że to może być to że coś robię złego a o tym nie wiem lub że nie liczę się z nikim

 

Prosił bym o pomoc o rozszyfrowanie snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w tym drugim śnie było nas trzech.To są moi koledzy znam ich w rzeczywistości.Adrian,Maciek i Ja.Maciek był też w pierwszym śnię.Adrian był w tym drugim śnie i to jego złapali a on nas nie sprzedał a ja uciekałem z Maćkiem przed policją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobacz co symbolizuje broń lub ucieczka w senniku,mona podać kilka przypadków lub definicji takich snów. Zacznij od prawdziwego życia,pomyśl czy nie wyrządziłeś komuś jakiejś krzywdy.

 

Zapraszam na Tao Universum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...