Skocz do zawartości

Wypadanie zębów


HellVard

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj dziwny sen. I zaraz po przebudzeniu przypomniało mi się że już drugi raz miałem ten sam sen. Był bardzo niepokojący. Nie pamiętam szczegółów, nie wiem gdzie to się działo, przewijali się jacyś ludzie których nie mogłem rozpoznać. Ale nie w tym rzecz. Byłem w tym śnie przerażony, bo nagle zaczęły mi wypadać zęby. Wszystkie po kolei, bez żadnego powodu. Chciałem jakoś temu zaradzić, ale nie mogłem nic zrobić. Jeśli dobrze pamiętam, to obyło się to bez krwi, chociaż wypadły mi wszystkie zęby to nie uroniła się ani kropelka. Proszę, niech ktoś mi powie co to może znaczyć, bo skoro ten sen powtórzył się już dwukrotnie, to chyba musi być jakiś powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracisz lub stracisz coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne i jest Ci bardzo potrzebne, a jednocześnie tak naturalne że na co dzień nie zwracasz na to uwagi. Przyjrzyj się swoim sprawom, zanim nie będziesz mógł nic z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Utrata zębów w śnie przeważnie ostrzega przed problemami zdrowotnymi szkoda że nie pamiętasz wiecej szczegółów bo może by cos skonkretyzowały.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko pamiętam bardzo mgliście. Zdaje się że byli tam jacyś ludzie, którzy coś do mnie mówili, niestety nie pamiętam co i czy to był np. ktoś z mojej rodziny czy znajomy. Wydaje mi się również, że ten sen dział się "nigdzie". Wszędzie dookoła była pusta biała przestrzeń. I ja w niej, z wypadającymi zębami i pojawiającymi się chyba znikąd ludźmi których nie potrafię rozpoznać, bo nie pamiętam ich twarzy.

A jakie mogą to być problemy? Ostatnio raczej nie zauważyłem żadnych zmian w moim zdrowiu i samopoczuciu. Nie przychodzi mi na myśl też nic, czego bardzo bałbym się stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

I pojawił się jakis szczegół który moze wskazywać nam na pewne sprawy a mianowicie biała przestrzeń a to mogłoby wskazywać na gorączkę czyli pewnie jakaś infekcja przeziębieniowo - grypowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Hm, ostatnio trochę boli mnie gardło, więc może rzeczywiście. Mam nadzieję, że to prawidłowa interpretacja, bo sen był strasznie nieprzyjemny i bałem się,że to może być coś gorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...