Skocz do zawartości

Proszę o interpretację snu.


motorola_e398

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Miałem dzisiaj dziwny sen. Mianowicie.

Śniło mi się , że byłem na bulwarze u mnie w mieście z moją dziewczyną. Ona poszła grać w siatkówkę , a ja się gdzieś tam szwędałem. Po chwili chodzenia po bulwarze podeszły do mnie dwie dziewczyny , a dokładnie bliźniaczki , ładne zgrabne z uśmiechem na twarzy , ale nie były to polki tylko francuski. Próbowałem się z nimi dogadać po angielsku i szło mi średnio , gdyż słabo znam angielski;/

Po kilku próbach porozumienia się z nimi zaczęły mówić po polsku i zacząłem z nimi normalnie rozmawiać. Pogadaliśmy chwile i one musiały już wracać do domu.

No dobra to idę dalej sobie gdzieś pochodzić i znowu podchodzą do mnie dwie dziewczyny tym razem włoszki , ale również bliźniaczki. Też próbuję się z nimi porozumieć po angielsku , ale mi to nie wychodzi i również po chwili zaczęły rozmawiać po polsku. Pochodziliśmy we trójkę gdzieś po mieście i jedna z bliźniaczek poszła do domu , bo mama ich szukała , a druga została ze mną. Później we dwójkę poszliśmy w stronę fontanny , która jest w mieście , ale co lepsze szliśmy trzymając się za ręce i to mnie zdziwiło...

Kiedy doszliśmy do fontanny ona do niej weszła i zrobiłem jej zdjęcie na pamiątkę , że tutaj była. Chciałem jej pokazać jeszcze panoramę miasta , ale przyszła po nią mama i krzyczy , że zaraz muszą jechać na samolot. Ta dziewczyna z którą zostałem mówiła , że pojadą o 18:20 lub 17:40 teraz nie pamiętam czy powiedziała za 20 szósta czy 20 po szóstej.

Spędziliśmy jeszcze chwile razem i ona musiała już jechać. Wtedy zrobiło mi się smutno , bo ona mi wpadła w oko;/

Kiedy się rozeszliśmy ja poszedłem z powrotem na bulwar.

 

 

O co może chodzić w tym śnie?

Zauważyłem , że gdy mam dziewczynę to inne dziewczyny zaraz do mnie piszą i zarywają , a gdy nie mam dziewczyny to tak nie jest. Proszę o interpretację tego snu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Kiedy masz dziewczynę rośnie twoje poczucie wartości i wysyłasz nieświadomie sygnały swoim ciałem że jesteś super facetem, a to widocznie przyciąga inne dziewczyny

 

twój sen mówi o potrzebie kontaktów z kobietami ale o trudnościach z porozumiewaniem się z nimi, czyli masz znak - popracuj nas emocjami, nad relacjami z koleżankami, znajomymi i swoją dziewczyną,

tu nie tylko chodzi o bliską relację ale wszystkie kontakty z kobietami

 

fontanna jest symbolem czystych uczuć - na takich emocjach powinny by oparte te relacje i tego podświadomie potrzebujesz

chwilowo szukasz miłości, ale jak już masz dziewczynę to zajmij się waszym związkiem tak żebyście byli z niego obydwoje zadowoleni,

nie szukaj wtedy innych dziewczyn bo stracisz to czego napawdę potrzebujesz - czyste i szczere uczucia - ale jak to w życiu - zrobisz jak uważasz

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałaś to prawda. Czasem mam problem z dogadaniem się z dziewczyną. Więc chyba muszę popracować nad tym:P to , że potrzebuję czystej miłości to prawda , gdyż na jednej się przejechałem , a byłem z nią prawie 2 lata...nie utrzymujemy z nią kontaktów , bo się dowiedziałem tego i owego co robiła podczas naszego związku i napisałem jej kilka smsów i wygarnąłem jej wszystko co o niej myślę itd.

Dziękuję i dałem Ci punkt reputacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...