Skocz do zawartości

Prośba o interpretację


dark_night

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa. Mam problem z interpretacją rozkładu kart klasycznych. Jest to rozkład partnerski:

 

1) Cel w stosunkach u partnera: 9 karo

2,3,4,5) Co partner o Tobie myśli, jego wewnętrzne odczucia: 3 karo (o) + walet trefl (o) + 9 kier (o) + 2 karo

6,7,8) Jak partner zachowuje się wobec Ciebie: 5 kier + dama pik + as trefl

9,10,11) Co zamierza zrobić w najbliższym czasie: 9 pik + król trefl + as pik

12) Co partner przed Tobą ukrywa: król karo

13) Co powoduje, że musi coś ukrywać: 8 pik (o)

 

Sądzę, że między nami jest jakaś samotna kobieta (dama pik). Ale nie jestem pewna. Ma ktoś pomysł jak to wszystko odczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Cel w stosunkach u partnera: 9 karo - wygląda na to, że pan chce się zabawić

2,3,4,5. Co o Tobie myśli, jego wewnętrzne odczucia: 3 karo(o), walet trefl(o), 9 kier(o), 2 karo - uważa Cię za osobę nieco bojaźliwą, ostrożną, trochę zamkniętą w sobie, ale pracowitą.

6,7,8. Jak zachowuje się wobec Ciebie? 5 kier, dama pi, as trefl - wycofuje się ze znajomości, ponieważ interesuje go inna kobieta, ma zamiar ją zdobyć

9,10,11. Co zamierza zrobić w najbliższym czasie? 9 pik, król trefl, as pik - ma zamiar zakończyć Waszą znajomość

12. Co ukrywa? Król karo - stara się ukrywać prawdziwe motywy swojego działania (tu można było dołożyć kartę)

13. Co powoduje, że musi coś ukrywać? 8 pik(o) - nie chce mieć kłopotów z tego powodu i tłumaczyć się ze swojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...