Jump to content
dark_night

Prośba o interpretację

Recommended Posts

dark_night

Witam, jestem tu nowa. Mam problem z interpretacją rozkładu kart klasycznych. Jest to rozkład partnerski:

1) Cel w stosunkach u partnera: 9 karo

2,3,4,5) Co partner o Tobie myśli, jego wewnętrzne odczucia: 3 karo (o) + walet trefl (o) + 9 kier (o) + 2 karo

6,7,8) Jak partner zachowuje się wobec Ciebie: 5 kier + dama pik + as trefl

9,10,11) Co zamierza zrobić w najbliższym czasie: 9 pik + król trefl + as pik

12) Co partner przed Tobą ukrywa: król karo

13) Co powoduje, że musi coś ukrywać: 8 pik (o)

Sądzę, że między nami jest jakaś samotna kobieta (dama pik). Ale nie jestem pewna. Ma ktoś pomysł jak to wszystko odczytać?

Izabela123

pomogłabym Ci, ale posługuję się talią od 7- ek.

Pozdrawiam.

Guest Erza

1. Cel w stosunkach u partnera: 9 karo - wygląda na to, że pan chce się zabawić

2,3,4,5. Co o Tobie myśli, jego wewnętrzne odczucia: 3 karo(o), walet trefl(o), 9 kier(o), 2 karo - uważa Cię za osobę nieco bojaźliwą, ostrożną, trochę zamkniętą w sobie, ale pracowitą.

6,7,8. Jak zachowuje się wobec Ciebie? 5 kier, dama pi, as trefl - wycofuje się ze znajomości, ponieważ interesuje go inna kobieta, ma zamiar ją zdobyć

9,10,11. Co zamierza zrobić w najbliższym czasie? 9 pik, król trefl, as pik - ma zamiar zakończyć Waszą znajomość

12. Co ukrywa? Król karo - stara się ukrywać prawdziwe motywy swojego działania (tu można było dołożyć kartę)

13. Co powoduje, że musi coś ukrywać? 8 pik(o) - nie chce mieć kłopotów z tego powodu i tłumaczyć się ze swojego zachowania.