Jump to content

zęby które wypadają


magda1953

Recommended Posts

Prosiłabym o interpretacje snu. Mianowicie śniło mi się że, podczas gry w siaktówke w ferworze walki na moim ciele dokładnie klatka piersiowa brzuch pojawiły się rany, nie było na nich krwi, wygladało to tak jakby ktoś rozciął skóre,nie bołamo mnie to, potem zaczęły wypadać mi zęby nie wszystkie ale sporo, nie bylo to jednak zwiazane z tym że ktoś mi je wybił, po porstu same wypadały, wtedy posmarowałam je czymś i przy następnym ,,ujęciu '' już wszystkie były na swoim miejscu tylko jeden w dolnej szczęce po lewej stronie się ruszał.Tak samo rany zniknęły.

 

Gdzieś z 2 - 3 tygodnie temu mojej siostrze sniło się że wypadł jej ząb, nie jest pewna ale było to chyba jedynka,siekacz.

Edited by magda1953
Link to post
Share on other sites

Witam!

Wypdające zęby to przeważnie ostrzeżenie przed pogorszeniem sie stanu zdrowia ( bez zębów nie mozemy gryśc co powoduje nie "zasilaniu" naszego organizmu). W toim przypadku pojawiają się dodatkowo nie krwawiące rany może to oznaczać że pogorszenie zdrowia jest związane z problemami krążeniowymi i prawdopodobnie temu sie trzeba przyjżeć. Ta cudowna maść zwiastuje że w przypadku zaaplikowania odpowiedniego leku problem prawie znika.

Dodatkowo ta gra w siatkówkę moze oznaczać brak ruchu lub przeforsowanie się podczas wysiłku ( brak przygotowania kondycyjnego).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to post
Share on other sites

Wiem że senniki stratę zębów widzą w czarnych kolorach i obarczają minimum falą tsunami, ale senniki są tylko poto aby nam przybliżyć znaczenie podobnie jak moja odpowiedź, zwróć uwagę że wkładasz zęby spowrotem stąd moje domniemania o przejściowych problemach.

Link to post
Share on other sites

Nie jakby tak było połowa forumowiczów już by nieżyła.

Co do zębów z górnej czy dolnej szczęki tak dobrze gmerając w przypasowaniu zębów do narządów pewnie można całkiem nieźle trafić w problem ale ja ci nie pomogę. Czasem jak zęby wypadają zepsute można sugerować jakiś zaburzenia bakteryjne ale w twoim przypadku nic takiego opróćz ran nie zaistniało.

Nie szukaj na siłę tragedii. W mojej "karierze" interpretatora wypadające zęby przeważnie kończą się katarem lub chorobami, które przechodzimy często nie odrywając sie od oboiązków życia codziennego. Czasem nasza podśwaidomość lubi wyolbrzymiać problemu bo skoro się już do nas "dopchała" to chce być tą najważniejszą.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi. Po prostu prawie zawsze jak się snił wypadający ząb mojej mamie to ktoś umierał, a teraz przyśniło się to mojej siostrze, a mama mówiła że śniła jej się jej nie żyjąca już mama co ona uważa za zły znak.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj że nasza pamięć jest wybiórcza i sny bardzo często kojarzymy po fakcie stąd u starszych ludzi skojarzenie że gdy sie jej śniło ze wypadaja zęby to ktoś zmarł. Tu trzeba się wypytać kiedy sie śniło a kiedy zmarł czy w międzyczasie nie było chorób kłótni z mężem albo jakiejś straty finnasowej ( bo to też mogą oznaczać wypadające zęby). Taki sen zapamietujemy i bardzo często naginamy wydarzenia pod ten sen jak nie umarł ktoś z rodziny to znajdziemy kogoś w dalszym lub bliższym otoczeniu bo przecież cały czas ktoś się rodzi i umiera.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...