Skocz do zawartości

wykręcająca się panna młoda..


nadka357

Rekomendowane odpowiedzi

Moj sen: Odbywało się wesele, mimo że ślubu jeszcze nie było, a ja byłam panna młodą. Nie znałam zbyt dobrze pana młodego (może nawet wcale go nie znałam takie moje odczucie w śnie)(w rzeczywistości też nie znam tej osoby). Chodziłam w białej sukni wśród gości, zastanawiając się jak wykręcić się od ślubu, zapytałam przyjaciółki co zrobić, ale nie pamiętam już jej rady którą mi dała. Pan Mlody wyczuwał chyba moje zamiary i gdy podchodziłam do niego by porozmawiąc z nim na boku, chciał bym go pocałowała(co zrobiłam). Wtedy 1 raz dostrzegłam że jest on bardzo przystojny. Mimo to i tak chwile później na osobności powiedzialam że nie mogę za niego wyjsc, że wcale go nie znam.(w myślach obawiałam się że wychodząc za niego już stracę szanse by być z kim innym). Pan Mlody starał się mnie przekonać bym tego nie robiła, ale odeszłam na jakiś rynek gdzie siedzialam sama i rozmyślałam. Poźniej znalazł mnie tam Pan Mlody, pytał mnie czy na prawdę chcę odejść. Utwierdzał, że dobrym wyborem będzie zostanie z nim. Ja z mieszanymi już uczuciami(wachałam się), powiedziałam że nie chce za niego wychodzić. Po jakimś czasie(w tym samym dniu) doszło do pewnego wydarzenia(nie pamietam co się działo), przez które zyskał w moich oczach. Wtedy już byłam skłonna wyjść za niego, ale właśnie wtedy on mnie nie chciał..

 

obudziałam się i poźniej zasnełam ponownie mając taki drugi sen:

 

Siedziałam w gronie znajomych, wsród których był moj kolega P. który się kiedyś we mnie podkochiwał oraz nieznany Mężczyzna(wyglądem przypominał Pana Mlodego ze snu pierwszego). Mężczyzna opisywał na tym spotkaniu jak to sie o mnie starał gdy ja byłam 'zajęta' z kolegą P. Przedstawił parę wydarzeń co robił by odwrócić moją uwagę od kolegi P. Po tym spotkaniu było kolejne, w tym samym składzie z wyjątkiem kolegi P., za którego przyszła jego dziewczyna, która bardzo mi się przyglądała, i prowadziała konfrontacje z Mężczyzną. Ja na kazdym spotkaniu byłam biernym słuchaczem. Spotkania wyglądały na cykliczne..

 

Jak ktoś by chciał zinterpretować sen to będę wdzięczna :) proszę o interpretację tylko takich snów które wywołują duże emocje, a te takie były. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To taki sen o męskim kopciuszku. Moim zdaniem w twoim otoczeniu jest ktoś niepozorny ale zawsze na miejscu kiedy ty pomyślisz o tym że przydałby sie pomoc on już ci pomógł ale dla ciebie ta znajomość nic nie znaczy zaś dla niego przebywanie w twoim towarzystwie już jest wyróżnieniem. Przyjżyj się ludziom ze swojego otoczenia on tam jest i jak sama pisałaś jest nawet całkiem przystojny i na razie wolny, pisze na razie bo zwoleniczek całkiem przystojnych mężczyzn i takich którzy nie rzucaja się w oczy nie brakuje a później możesz mieć żal do siebie.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie widzę w moim towarzystwie kogoś niepozornego, kto by mi pomagał.. A może to zapowiedź że ktoś taki może się pojawić bylebym go nie przegapiła?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...