Skocz do zawartości

Wychodzę z ciała we śnie i idę do mojej ex...


taczi1993

Rekomendowane odpowiedzi

otóż śnię sobie o domu jestem w moim pokoju jest noc i mam kłaść się spać tyle że oglądam jeszcze telewizje i rozmawiam z mamą (co dziwne bo mama jest za granicą) i leżałem a w sumie siedziałem na takim wielkim fotelu z pościelą kołdrą itp. ale oparcie było do tyłu mocno wychylone i mama do mnie mówi że zaraz wraca bo idzie do toalety ... ja w tym czasie mam nagłą myśl żeby wyjść z ciała po prostu wiem że mogę...i nagle ułamek sekundy i poczułem się lekki i od razu wywaliło mnie do góry pod sam sufit i widzę siebie i telewizor ale taki szczęśliwy byłem... wszystko było jakby ...jakby miało mniej kolorów i byłem dziwnie świadom tego czułem jakbym serio wyszedł tylko że wszystko było ciut inne w domu więc to nie mogła być prawda... wtedy przeszedłem przez ścianę do innego pokoju następnie dwa pietra niżej i do kolegi na chwilkę się "teleportowałem" i wtedy przypomniała mi się moja dziewczyna... zamknąłem oczy i się skupiłem mocno (wiedziałem że mieszka bardzo daleko 250 km ode mnie) otwieram oczy i jestem przed jej pokojem zobaczyłem że jej mama śpi albo jej niema już sam nie pamiętam i wszedłem do jej pokoju i widziałem jak sobie śpi....poczułem wewnętrzny spokój...jakbym nie chciał z tamtąd wychodzić stałem tak przyglądając się niej i chyba nawet na chwile położyłem się obok i wtedy się obudziłem... pamiętając sen... byłem dziwnie smutny ...

 

Niewiem czy to pomoże ale dzień wcześniej napisałem wiersz i myślę że ten kawałek ma z tym związek :

Bez ciebie jestem tylko pustą powłoką

Chodzącym człowieka cieniem

W świecie gdzie życie jest udręką a śmierć wybawieniem

Każdego dnia myślę o śmierci

O najprostszym sposobie by być duchem który trwa zawsze przy tobie

Czekałbym do końca życia twego

Gdyż istnienie bez Ciebie nie ma sensu żadnego

 

z góry dziękuję za pomoc w interpretacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to pomoże ale dzień wcześniej napisałem wiersz i myślę że ten kawałek ma z tym związek :

Bez ciebie jestem tylko pustą powłoką

Chodzącym człowieka cieniem

W świecie gdzie życie jest udręką a śmierć wybawieniem

Każdego dnia myślę o śmierci

O najprostszym sposobie by być duchem który trwa zawsze przy tobie

Czekałbym do końca życia twego

Gdyż istnienie bez Ciebie nie ma sensu żadnego

 

;)

chciałeś interpretacji masz ją powyżej. Swoją drogą wiersz piękny, szanuj i rozwijaj swój talent bo warto.

Pozdrawiam;

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za pochwałę wiersza ;) to tylko jego krótki kawałek ;) możliwe że to rzeczywiście dlatego.... jeśli jednak ktoś widzi jakąś inną interpretacje to jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz sam bym tak pomyślał ale zapamiętałem wszystko jak przez mgłę poza tym u mnie w domu wszystko było inne i poprzestawiane tylko u kumpla i u dziewczyny wszystko idealnie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już musiałby się wypowiedzieć jakiś spec od oobe :) Jedno co wiem, że jak ja wychodzę to też nie zawsze pamiętam wszystko wyraźnie, za to nie mam pojęcia jak to się ma do poprzestawianych rzeczy w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...