Skocz do zawartości

Śpiewanie do uszka


Simile

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sobie przeciętny sen, ale trochę mnie nurtuje.

Byłam w jakimś pomieszczeniu, raczej pustym, spartańskim i brudnym... ze znajomymi, w sumie wiele osób tam było. Wydaje mi się, że sprzątaliśmy je. Potem, jak już chyba skończyliśmy, kolega, którego widziałam trzy razy w życiu (bo to tylko w wakacje...) i niewiele więcej razy z nim rozmawiałam po wakacjach, podszedł przytulił mnie i nie puszczał... a ja tak fajnie wisiałam ze stopami nad ziemią x) I do tego śpiewał mi jakąś piosenkę na ucho. Nie wiem jaką, nie znam tego utworu. Istnieje prawdopodobieństwo, że ją słyszałam kiedyś, ale zdecydowanie nie należy do piosenek, które jestem w stanie przywołać do pamięci czy tam zanucić pod nosem. Sen się nie zakończył samoistnie, bo zostałam brutalnie zbudzona... mimo wszystko trwał (przynajmniej w tym wyimaginowanym świecie) dość długo. A nawet bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem ile masz lat ale sen jest snem mlodej dziewczyny (nie uważam tego za wadę ja też kiedyś miałem ...naście lat) i jej tęsknotą za miłością ta prawdziwą pełną i bezgraniczną. Te porządki jakie robisz to takie przygotowanie wewnętrzne na te "motyle w brzucu" i na te silne męskie ramiona przy których czujesz sie jak mała dziewczynka pragnąca się skryć przed całeym swiatem w ramionach ukochanego. A jak do tego "silne ramiona" będą posiadać duszę artysty i czasem do ucha szepną jakiś romantyczny wiersz lub zanucą miłosną piosenkę to czego od życia chcieć więcej. Taki On moze zasłonić cały świat i nawet słońce przy iskrach w jego oczach będzie wyglądać jak bladość księżyca.

Czego ci życzę i pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...