Jump to content
Sokar

Praca z mapami

Recommended Posts

Sokar

Moze slyszliscie cos o dziedzinie magii zwanej kartomancja, czyli magia zwiazana z mapami. Ja slyszalem ze moza dzieki niej odnalezc rozne rzeczy w ten sposob ze bodajze uzywa sie wahadelka nad mapa chyba ale nie jestem pewien. Jesli wiecie cos wiecej to napiszcie.

Kaos

Wybacz ale kartomancja jak sama nazwa wskazuje to wróżenie z kart.

Guest Patryk8

a nie chodzi ci może o radiestezję? Ale r muszę przyznać oglądałem jakiś program, było to wieki temu, ale pamiętam, że jakaś kobieta nad mapą trzymała wahadełko i szukała czegoś.

Kaos

Wahadełkiem można wszystkiego szukać, nawet zgubionych kluczy;p

Sokar

Kaos kartomancja nie jest zwizana z kartami a jakbys czytal posty do konca to bys wiedzial o co chodzi ze to magia zwiazana z katrografia.

Guest winteer

Musiałam zmienic tytuł wątku i przenieść cały temat do innego działu.. bo aż biło po oczach

Slawomir

Witam!

Ja pracując nad mapą terenu lub wyrysem geodezyjnym, planami mieszkań, jestem w stanie określić występowanie cieków wodnych lub innych stref geopatycznych. Ważene jest aby taki wyrys miał zacznoczony kierunek północny i aby ten kierunek zachować przy układaniu mapy. Ważną sprawą jest to ze po naniesieniu cieków wodnych na taką mapę mapa również "promieniuje" energią cieku wodnego stąd nie mozna jej nosić przy sobie lub kłaść byle gdzie. Taką mapę należy zweryfikować w terenie jeżeli chcemy np: na działce ustawiać dom.

Pozdrawiam:

Sławomir

La Papesse

nie, no ludzie - kartomancja to wróżenie z kart.

Slawomir

Ale pytali się o pracę z mapami a czy to kartomancja może być i "ezokartografia" jeżeli to coś zmieni.

sosnowiczanin

no, przecież to podstawowe zastosowanie radiestezji :)

dyplomowani radiesteci to na egzaminach muszą wszystko odszukać, bynajmniej nie tylko żyły wodne.

Slawomir

Zgadza się dyplomu nie mam, szkół nie pokończyłem a bez problemu takie rzeczy znajduje czyli tak jak napisałeś PODSTAWY!

Pozdrawiam:

Sławomir

dariusz.gracjan

Wydaje mi się, że to nie magia tylko technika zwana teleradiestezją. Jest to jedna z metod prac radiestezyjnych. To nie magia, to radiestezja. Magią jest to co niektórzy chcą z tego osiągnąć.