Skocz do zawartości

Prosze o pomoc mój pierwszy post !!!! interpretacja


nilfgaardprincess

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od początku spotykałam się kilka lat z chłopakiem około 5 i on miał brata. Od naszego ostatniego spotkania minęło około półtora roku gdy nagle dowiedziałam się że ten otóż brat nie żyje , 20 .08.2010 byłam na pogrzebie. Przez pierwszy tydzień miałam sny związane z nim ale top normalne bo człowiek myśli . Ale dziś w nocy śnił mi się ten były chłopak.

Opowiem o śnie

Moj obecny narzeczony chciał mnie zabić dźgnął mnie nożem schowałam sie do jakiegoś pokoju i już czułam ze umieram gdy pojawił się ten mój były chłopak położył sie kolo mnie i mnie mocno przytulił do siebie i odzyskiwałam powoli siły leżeliśmy tak rozmawialiśmy ze on po śmierci brata sie wyprowadził do innego miasta ze nie umie zyc z obecna narzeczona ze nie wie co ma robic i nagle w drzwiach pojawił sie moj narzeczony popatrzył na nas uśmiechną sie i wyszedł a my nadal tak leżeliśmy wtuleni w siebie. Prosze o interpretacje tego snu z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Noż to dziwne narzędzie można nim ukroic chleb ale można i zabić i moim zdaniem w śnie wskazuje na dwulicowość osoby która się nim posługuje. Cios nożem czasem przypomina inny cios ale też zadany w serce. Co do twojej dawnej znajomości to wyglądało jak współpocieszanie się po cisach zadanych w wasze serca jeden fizyczny(smierć brata) drugi psychiczny. Co do tego że twój chłopak sie tylko uśmiechnął wyglada to tak jakby powiedział "wiedziałem od początku".

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...