Skocz do zawartości

KIN urodzenia...


Gość winteer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tu nowa, bardzo prosiłabym o interpretację KIN 240 Żółte Rytmiczne słońce http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin240.gif

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

Myśl - Dziś „Alfa i Omega” stabilizuje moją drogę i wygładza to, czego ja nie widzę. Dziś ogarnę wzrokiem moje marzenia i wybiorę z nich to, co korzystne dla wszystkich. Dziś odkryję siłę bezwarunkowej miłości i z jej pomocą zaprowadzę porządek w moim życiu. Dziś sprowadzę na Ziemię moją wybujałą wyobraźnię, spojrzę trzeźwo na życie złoty środek i zdam egzamin z dojrzałości.

 

 

Symbol - władca, kwiat, Słońce, gołąb

 

Planeta - Pluton

 

Kolor – żółty

 

 

Mocne strony – wzloty, obiektywizm, dobroć, bezwarunkowa miłość, przebaczenie, madrość, świadomość celu, prawość, postęp, akceptujesz ludzi takimi, jacy są, a nie jakimi chciałbyś ich widzieć, propagator, nauczyciel

 

Słabe strony – narzekanie, wyrokowanie, kochanie za coś, rozpiera cię złość, gniew, zawiść, że nie masz tego, co mają inni, fanatyk, konserwatysta

 

Wskazówka – Jeżeli jesteś uosobieniem miłości, ufasz i pewnie stąpasz po ziemi, jesteś wolny

i niezależny. Przypatrz się swoim wyobrażeniom i poglądom. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzy-stując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

TON 6

Próba sił, wstępna selekcja.

Przybyłeś na Ziemię po to, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zrównoważyć prze-bieg działań, ujednolicić tempo, uchwycić środek ciężkości.

 

 

Jesteś wytrwały, konsekwentny w dążeniu do celu, ambitny, uparty, zdeterminowany. Pochłonięty pasją pozostajesz jednak głuchy na krytykę. Nic dziwnego, że działasz na nerwy rodzinie, znajomym, kolegom, przyjaciołom. Ale potrafisz się opamiętać, szybko pozbierać to, co rozproszone, zogniskować tematy, zharmonizować działania, zrównoważyć bieg spraw.

Gdy ogarnie cię zniechęcenie, życie znajdzie sposób, by wyrwać cię z domu. Natomiast jeśli popadniesz w euforię i zaczniesz działać w pośpiechu, pomijać ważne kroki, los zatroszczy się o to, aby na pewien czas wyeliminować cię z gry, np. poprzez kontuzję, drobną infekcję, chorobę albo przymusowy urlop wypoczynkowy. W drastycznych sytuacjach możesz stracić pracę, ale nie powinieneś robić z tego tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Bardzo proszę o wyczerpujący opis kin 44

KIN 44 – Żółte Wiodące Ziarno

Myśl - Tylko to, co zakwitnie, może wydać w przyszłości owoce. Dziś dostanę od życia wskazówki, jak pielęgnować moje gwiezdne ziarno. Dziś zobaczę, jak wzmocnić fundamenty wiary i wyrazić na zewnętrz swoje zdolności i piękno wewnętrzne. Dziś nie oczekuję niczego od innych, lecz sam zabieram się do pracy. Tylko tak poznam swą prawdziwą wartość i wyzbędę się wszystkich kompleksów.

 

Symbol – Ziarno, legwan, kukurydza

 

Planeta – Jowisz

 

Kolor - Żółty

 

Mocne strony – Świadomość celu, rozwój, postęp, Idee, otwartość, możliwości, wrodzone zdolności, samokontrola, programator, nauczyciel, siła przewodnictwa, natchnienie,

 

Słabe strony – Ograniczenia nowych możliwości, niepewność, fałsz, konserwatysta fakatk, zdarza CI się hamować postęp, pycha , nerwica

 

Wskazówka - Pokaż, co umiesz. Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa. Odważ się skorzystać z nowych możliwości. Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje

z nadarzającą się okazją. Rozbudź w sobie pole marzeń.

 

Ton 4 – cel i sposób

 

Przybyłeś na Ziemię aby nauczyć się działać według planu, uformować tematy w konkretną konstrukcję nośną.

 

Jesteś typem stratega, odpowiadasz za planowanie, wytyczenie celu i ustalenie taktyki działań. Często bywasz na poligonie życia, aby sprawdzić, na ile realna jest twoja strategia mentalna. Ale ostrożnie - masz tylko ogląd sytuacji od zewnątrz, nie widzisz tego, co w środku.

Jesteś typem intelektualisty. Uważaj, abyś nie był zbyt przemądrzały, nie zaprzątaj sobie głowy drobiazgami. Masz tendencję do rozpamiętywania, od którego może rozboleć głowa lub za sprawą którego możesz uciec w świat iluzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kin 13

KIN 13Czerwony Kosmiczny Wędrowiec

Myśl - Wolność docenię tylko wtedy, kiedy poznam smak niewoli. W życiu zniewalają mnie własne iluzje, takie jak: strach przed nieznanym, egocentryzm, upór, duma, chęć imponowania bogactwem. Dzisiejsze wydarzenia pokażą mi, dokąd zmierza moja droga i jakie czekają mnie wyzwania. Dziś zrobię decydujący krok naprzód i nie zrażą mnie żadne trudności. Sprzeczności i niepowodzenia życiowe doprowadzą mnie do skarbnicy mądrości. Dopiero tam dowiem się, co znaczy wewnętrzna WOLNOŚĆ.

 

Symbol –kwarc, zarośla trzcinowe

 

Planeta –Mars

 

Kolor - Czerwień

 

Mocne strony –wolność, przełamanie granic, ciekawość, siła ducha, samozaparcie, wola działania, talent twórczy, prekursor, odkrywca, odwaga, bezpośredniość

 

Słabe strony –potrzeba izolacji, alienacja, strach przed nieznanym, frustracje, agresja, nieśmiałość, nałogi, powściągliwość, uwikłanie w karmę, pesymizm,

 

 

Wskazówka – Wyznacz sobie granice - zbadaj granice swoich możliwości i przyjmij nowe wyzwania. Przyciągaj światło i miłość do swojego wnętrza

i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w Nieznane.

 

TON 1

Magnetyczny Ton przeznaczenia

Otwórz swoje serce na Bezwarunkową Miłość. Pozwól, aby dokonał się w tobie święty akt zjednoczenia. Poczuj w sobie wibrację twojego prawdziwego “JA". Poczuj puls kojącej wibracji Jedynki. Wniknij świadomie w jej głębię. Dostrzeż nieopisany blask Bezwarunkowej Miłość. Przed tobą początek nowego. Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać twojemu Świetlanemu Ciału.

Odkryj tajemnicę paradoksu “oddzielonego JA" w jedności Bytu. Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś jedynym, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca! Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z twoim Świetlanym Ciałem. Wyobraź sobie istnienie jednego wspólnego serca!

To Ty jesteś mądrością, której szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, serdecznie proszę o interpretację http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin101.gif

 

jejka jejka nie widziałam. zaraz się zabieram z interpretację :)

 

KIN 101 – Czerwony Planetarny Smok

Myśl - Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli. Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać. Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl. Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Symbol – smok, krew, wino, korzeń

 

Planeta - Neptun

 

Kolor - Czerwony

 

Mocne strony – ufność, aktywność, zapał, ciepło, predyspozycje, silna osobowość, pracowitość

 

Słabe strony – brak zaufania, chaos w żywieniu, porywczość, dominacja ego, agresja, negacja, niezadowolenie, ciągła chęć posiadania

 

Wskazówka - Zaufaj mądrości przeznaczenia. Uwierz, że dostajesz w życiu to, czego potrzebujesz. Otwórz się na wymianę, swobodny przepływ energii dawania i brania. Mów o swoich potrzebach, marzeniach, troskach i uczuciach.

 

 

TON 9

Siła uszlachetnia

Naprowadzenie i znaki na drodze

Czujność i determinacja

 

Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz chorobliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orientację w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logi-sty w sztabie nawigacji. W odróżnieniu od podopiecznych tonu piątego wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy (ton piąty – ukierunkowanie) z doświadczeniem stratega (ton czwarty – naprowadzenie). Ale nie próbuj zadzierać nosa.

 

Dziewiątka proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że Ty jesteś, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! Ty jesteś przyjacielem ludzkości. Ty wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co nowe, samoistnie rozpuszczą się stare, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje Dziewiątki i przymierz się do skoku w wielki łuk czasu. W cyklu tym czas zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę siły dokonania.

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Czy mogę poprosić o interpretację kin 116 Żółty Krystaliczny Wojownik http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin116.gif serdecznie dziękuję

KIN 116 - Żółty Krystaliczny Wojownik

Myśl - Dziś przypatruję się pozornym zbiegom okoliczności i rozpoznaję swoje miejsce i rolę w życiu. Smutek i ból wyrastają z niezrozumienia wymowy wydarzeń i znaków dawanych mi przez ciało. To, co nazywam karą za grzechy, jest w rzeczywistości informacją, jak powinienem postępować, by wzmocnić swoje „JA” i zyskać szacunek ludzi.

 

Symbol – sowa, sęp

 

Planeta - Saturn

 

Kolor – żółty

 

Mocne strony –harmonizowanie intuicji z rozumem, operatywność, silny głos wewnętrzny, wyższa świadomość, odwaga, nieustraszoność, siła przebicia, rozum analityczny

Słabe strony – brak wiary w siebie, obawy, strach, niezdecydowanie, materializm, zimna kalkulacja, samotność, stronniczość, duma, żądza władzy

 

Wskazówka – Nie walcz. Zbuduj połączenie mentalne z tym, co niewinne i boskie. Stań się kanałem dla tego, co duchowe. Zaufaj swojej mistycznej inteligencji. Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię. Otwórz się na prowadzenie duchowe.

 

medytuj, nawiąż połączenie z tym, co boskie, puść materię, otwórz się na prowadzenie duchowe

 

Włączając do działania obie półkule mózgu, przestępuje dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian. Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem. Przestaje się bać i słucham głosu intuicji. Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość. Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże, co jest do zrobienia w otoczeniu.

 

Obawy, strach, inteligencja...

W pieczęci Żółtego Wojownika zakodowane są Energie pobudzające inteligencję twórczą. Tu osiąga się najwyższy stopień dojrzałości indywidualnej, przy czym warunkiem osiągnięcia pułapu Inteligencji CIB jest zaliczenie trzech poprzednich poziomów (Wędrowiec, Mag i Orzeł).

Ponieważ inteligencja ludzka jest dwuczłonowa, tzn. składa się z intuicji i rozumu, każda jednostronność staje się dla człowieka problemem, czasami nawet torturą. Wadliwy rozwój inteligencji prowadzi do fanatyzmu, nadużyć, chorobliwego przeciążenia umysłu oraz do powstawania luk w sferze racjonalnego rozpoznania. Ci, którzy z powodzeniem przekroczyli poprzednie szczeble (Wędrowiec, Mag, Orzeł), przestaną przejmować się sprawami banalnymi, zaczną myśleć perspektywicznie i z pomocą Inteligencji Wojownika mogą dokonać genialnych odkryć i odnieść wiele sukcesów. Na tym poziomie uaktywni się nie tylko racjonalny rozum, ale przede wszystkim prawa półkula mózgu z operatywną intuicją.

Jeżeli brakuje ci siły przebicia, otwórz swoją świadomość na Mądrość Wojownika. Nie zapomnij jednak o trzech wcześniejszych poziomach, a szczególnie o aspekcie miłości i czystości intencji Białego Maga. Siła serca jest podstawą zdrowego rozwoju – fizycznego i duchowego.

Na poziomie Żółtego Wojownika znikają wszelkie obawy, strach i wahania. Tutaj zaczyna manifestować się Wyższa Świadomość, czyli duchowa mądrość twojego Wyższego JA.

 

 

 

Ton 12

Przybyłeś na Ziemię po to, aby zachęcać do wspólnych działań, podejmować współpracę, łączyć grupy. Widzisz faktyczny wynik żniw: jest tak albo tak i nie istnieje pomiędzy. Masz dostęp do Uniwersalnej Prawdy.

 

 

Jesteś typem społecznika, pracujesz dla innych, nie dla siebie. W przeciwieństwie do tonu czwartego, który widzi tylko ogólny zarys celu, ty masz nie tylko ogląd, ale i wgląd do wewnątrz, poznajesz procesy od kuchni. Jesteś obiektywny, widzisz, zarówno blaski, jak i cienie. Wiesz, co jest katalizatorem, co przyspiesza, a co opóźnia przebieg i kiedy się wycofać, a kiedy wkroczyć do akcji. Nie uciekasz przed prawdą, nawet jeśli jest ona dla ciebie niewygodna. Mocno stoisz na ziemi, myślisz trzeźwo i logicznie, ale przy dokonywaniu ważnych wyborów kierujesz się głosem intuicji. Zawsze potrafisz znaleźć optymalne rozwiązania, zadowalające wszystkie strony.

Potrafisz porwać za sobą tłumy, zachęcić do współpracy. W grupie pełnisz funkcję stabilizatora. Wiele oczu zwróconych jest na ciebie. Dla wielu jesteś bardzo niewygodny. Pozostań nieprzekupny. Pokus będzie wiele. Nie wierz w cudowne obietnice i złote góry. Tu na Ziemi ich nie ma.

Ty masz oddzielać ziarno od plewy. Jeśli zbłądzisz, ton dwunasty okaże się bezwzględny, wytknie ci wszystkie blokady, błędy myślowe, krętactwa. Wiele przy tym stracisz. Zastanów się, czy warto. Dla ciebie nie ma ulg i dróg na skróty.

Na odpowiednim poziomie świadomości masz wgląd w wyższe światy. Jesteś szczególnym nośnikiem energii. Jeśli wykorzystasz ten potencjał dla dobra ogółu, twoje starania zakończą się wielkim sukcesem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o interpretację. Kin 188 - Żółta rytmiczna gwiazda. Dziękuję.

KIN 188 - Żółta Rytmiczna Gwiazda

Myśl - Tam, gdzie panują braki, tam nie ma harmonii i miłości. Dziś zrównoważę oczekiwania mojego EGO z życzeniami mojej duszy. Moja wyczekująca postawa, skłonność do narzekania, ustawiczna negacja i krytykowanie innych utrudnia mi tylko życie, pogłębia kompleksy, podsyca zazdrość i nienawiść do ludzi.

Symbol – gwiazda, królik

 

Planeta - Wenus

 

Kolor – żółty

 

Mocne strony – elegancja, poczucie piękna, dobry gust, znalezienie celu w życiu, jasne perspektywy, dobre samopoczucie, perfekcja, skromność

 

Słabe strony – zwątpienie w siebie, rozdwojenie jaźni, pretensje do całego świata, konfliktowość, niezdecydowanie, pesymizm, wygodnictwo, perfekcjonizm

 

Wskazówka – Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Poczuj związek z teraźniejszością – świat jest piękny i życzliwy. Nie szukaj ideału.

 

 

Ton 6

Wyrównanie tempa

 

Przybyłeś na Ziemię po to, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zrównoważyć prze-bieg działań, ujednolicić tempo, uchwycić środek ciężkości.

 

 

Jesteś wytrwały, konsekwentny w dążeniu do celu, ambitny, uparty, zdeterminowany. Pochłonięty pasją pozostajesz jednak głuchy na krytykę. Nic dziwnego, że działasz na nerwy rodzinie, znajomym, kolegom, przyjaciołom. Ale potrafisz się opamiętać, szybko pozbierać to, co rozproszone, zogniskować tematy, zharmonizować działania, zrównoważyć bieg spraw.

Gdy ogarnie cię zniechęcenie, życie znajdzie sposób, by wyrwać cię z domu. Natomiast jeśli popadniesz w euforię i zaczniesz działać w pośpiechu, pomijać ważne kroki, los zatroszczy się o to, aby na pewien czas wyeliminować cię z gry, np. poprzez kontuzję, drobną infekcję, chorobę albo przymusowy urlop wypoczynkowy. W drastycznych sytuacjach możesz stracić pracę, ale nie powinieneś robić z tego tragedii.

 

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

Rytmiczny ton równowagi

 

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej.

Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

> RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ

DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie szóstym przyjęty program wchodzi w strefę dokonań. SZÓSTKA przyporządkowana jest do ziemskiej przestrzeni. Na jednym biegunie skupia się siła indywidualnego ludzkiego EGO oraz bezwzględna moc wspierająca stagnację, odrętwienie i upór. Na drugim biegunie koncentrują się Energie harmonii, oddalające zwątpienie, zsyłające ukojenie i ulgę.

Ton szósty wysyła potężne bodźce do osiągnięcia celu. W tym dniu każda fala wkracza na drogę dokonania, co oznacza rozpoczęcie fazy urzeczywistnienia.Jeżeli w biegnącej fali wystartował ważny osobisty program (naszkicowany w pierwszych czterech dniach), zalecamy ci, abyś bardzo świadomie starał się pozostać w środku. SZÓSTKA pomoże ci zrównoważyć wyzwania. Jest niezmiernie ważne, abyś także w następnych dniach wstrzymał się od wartościowania zjawisk oraz zachował przyjazną postawę wobec ludzi.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida, jestem wdzięczna za interpretację. Spróbuję ją zrozumieć, przetrawić i wyciągnąć wnioski. Dziękuję.

 

Powodzenia :)

czasem dobrze znane słowa po odpowiedniej kontemplacji and nimi nabierają zupełnie nowego znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida, dzisiaj ich do końca nie rozumiem. Czasem pewne treści nabierają znaczenia dopiero po wielokrotnym studiowaniu :-) Jak w żarcie... Czym jest słoń? Jeden powie, że to długa i silna trąba, która jest zdolna uchwycić przedmiot, inny, że mocna noga w szarym kolorze, jeszcze inny że olbrzymie ucho zdolne wachlować. Każdy ma rację. Zanim ujrzymy całość może minąć życie... Marzę ujrzeć więcej znacznie szybciej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

KIN 98 - Białe Rezonansowe Zwierciadło

Afirmacje - Dziś budzę się w sali luster, gdzie spoglądają na mnie tysiące oczu. Każdego kąta, miejsca i zaułka jestem bacznie obserwowany. Bez zwierciadła nie ma nauki. Dzięki odbiciom zdobywam mądrość życiową. Dziś rozwieją się iluzje, mrzonki, omamy. Każdą informację przyjmuję dziś bez lamentowania i bez wartościowania. Dziś przebaczam sobie i wszystkim moim odbiciom.

Pieczęć – Białe Zwierciadło

Symbol - Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kolor - Biel – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta - Neptun

 

 

Blaski – demaskujesz fałsz i zakłamanie, przyciągasz wyższą prawdę. Masz niezwykle klarowne pole widzenia, wnikliwie analizujesz fakty, doskonale wiesz, jak wygląda stan obecny. Śmiało patrzysz cieniowi w oczy. Nie lękasz się konfrontacji z własnymi odbiciami w ludziach

i przyznania się do błędów. W pełni akceptujesz to, co przynosi życie. Wszystkie wzloty, upadki, zbiegi okoliczności rozpatrujesz z każdej możliwej strony. Obserwujesz, ale nie osądzasz. Dla ciebie najważniejsze jest doświadczenie i uniwersalna prawda. Uwielbiasz filozofować, zanurzać się w refleksji, medytować.

Chętnie dzielisz się z innymi swoimi spostrzeżeniami, bezinteresownie pomagasz osobom zbłąkanym.

 

Cienie - Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój. Twoje życie to pasmo niekończących się problemów, konfliktów, zrządzeń losu. Czujesz się osaczony, atakowany, uwięziony w dramacie życia, obserwowany przez tysiące nieżyczliwych oczu. Cóż za iluzja. Jednak ty w nią wierzysz i najprawdopodobniej nie chcesz się z niej wydostać. Masz wolną wolę.

Nie dziw się, że informacje są wprowadzane do twojego życia w sposób eksplozyjny, żeby nie powiedzieć bezwzględny. Samo zwątpienie, rozbieżności, zakłamanie, problem rozłąki, negatywne autosugestie czy też cierpienie chcą nakłonić cię do zmiany sposobu patrzenia na świat, ludzi i siebie.

 

Wskazówka - Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie. Przyjrzyj się im, jak sobie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu. Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania także wobec siebie. Zrób zdecydowane cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

 

 

Ton Siódmy

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

Rezonansowy Ton Powiazania

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość Siódemki teoria sprawdza się w praktyce. Ty integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym nowym świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

Stań się jednością z mistyczną siódemką – z siedmioma czakrami ciała i siedmioma poziomami piramidy, które jednoczą siedem świadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
a tak z ciekawosci ja tez poprosze Cie Trido 18.01.1985

 

KIN 155 - Niebieski Krystaliczny Orzeł

Afirmacje - Moja wewnętrzna samodyscyplina i otwarte na oścież serce pozwalają napływać wizjom z SZÓSTEGO wymiaru ŚWIATŁA. Tam mieszka moja „Gwiezdna Dusza”. Dziś przyjmuje tylko te informację, które adresowane są do mnie i które całkowicie rozumiem. Dziś zachowam szczególna ostrożność i niczego nie przyjmę bezkrytycznie.

 

Pieczęć – Niebieski orzeł

Symbol – orzeł, pajęczyna, ptak, mędrzec

Kolor – Niebieski (i pochodne)

Planeta – Jowisz – siła wizji

 

Blaski – Świadomość celu, praca zespołowa, wiedza spirytualna, nowe perspektywy, kopalnia wiedzy, satysfakcja, uczciwość. Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.

Orzeł to emanacja mistrzów, guru, kapłanów i proroków. Masz niezwykłą moc duchową i zdolność ogarnięcia całej panoramy wydarzeń. Twoja świadomość wie natychmiast, co trzeba zrobić, aby nie uzależnić się od dogmatów, ideologii, książek, przekazów czy ludzi. Potrafisz zachować umiar, dystansować się do sensacyjnych odkryć, snów i wizji.

W życiu przejmujesz rolę przywódcy. Masz wgląd i ogląd sytuacji; widzisz i przenikasz całość problematyki. Teraz rozumiesz, dlaczego tak ważna jest dla ciebie niezależność.

Poświęcasz się służbie na rzecz innych. Uważaj, abyś nie stał się fałszywym prorokiem lub tyranem. W tej inkarnacji tematyka władzy i odpowiedzialności to najważniejsze kwestie do zgłębienia.

 

Cienie – nieumiejętność powiedzenia ‘nie’, brak asertywności, brak nadziei, omamy, poczucie niższości, uzależnienie, zero inicjatywy, laska / niełaska, podstęp, pustka. Zniechęcenie, lekceważenie niebezpieczeństw.

Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.

Jesteś typową marionetką. Nie masz własnego zdania, brakuje ci celu, motywacji i nadziei. Bezruch, ospałość, nicość, przyprawiają cię o ból głowy. Twoje życie świeci pustką. Jesteś zdany na łaskę i niełaskę innych albo świadomie bazujesz na dobroci lub ludzkiej naiwności.

Nudę starasz się zagłuszać tyradą słów, prowadzeniem bezcelowych rozmów lub bezproduktywnym kręceniem się w kółko. Czasami chciałbyś coś zrobić, ale brakuje ci odwagi.

Jeśli się w coś zaangażujesz, zatracasz się w fałszywie pojmowanym powołaniu. Wtedy stajesz się nadopiekuńczy i nadgorliwy, chcesz na siłę ratować wszystkich z opresji, nie potrafisz powiedzieć „nie”. Nic dziwnego, że stosunkowo szybko przychodzą rozczarowania.

 

Wskazówka – Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Pomyśl czasami o sobie. Podążaj za swoimi marzeniami. Spójrz na obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Zastanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada magiczne słowo „dziękuję”?

 

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

 

W ‘dwunastce’ zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej całości, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła dwunastki próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

Rozszerz swoje przestrzenie. Ty podtrzymujesz tajemniczy blask kosmosu

 

Mądrość Światła - Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia - Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia - dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

 

Rezonans z kalendarzem - W polu tonu dwunastego każda fala osiąga swoją dojrzałość. Słowo krystaliczny oznacza tutaj jasność spojrzenia, klarowność obrazu, możliwość wglądu w części składowe.

Zdjęcie rentgenowskie tonu dwunastego pokazuje nam, o co chodziło w całej fali. I tak, jak dalece uwikłani byliśmy w powiązania karmiczne, tak objawia to "siła podglądu".

Ton Krystaliczny preferuje wiedzę i rozpoznanie. Wszystkie dni kalendarza z tonem 72 przynoszą wyjaśnienie wielu niezrozumiałych wcześniej znaków, doznań i obrazów, jakie pojawiły się w poprzednich dniach fali. W dwunastce zdefiniowana jest także siła współpracy, wspierająca związki międzyludzkie, namawiająca do nawiązania dialogów, zakończenia sporów oraz pomagająca harmonizować aspekty społeczne w kręgach rodzinnych i towarzyskich.

 

 

 

TON 12 - wzloty i upadki

Przybyłeś na Ziemię po to, aby zachęcać do wspólnych działań, podejmować współpracę, łączyć grupy. Widzisz faktyczny wynik żniw: jest tak albo tak i nie istnieje pomiędzy. Masz dostęp do Uniwersalnej Prawdy.

 

Jesteś typem społecznika, pracujesz dla innych, nie dla siebie. W przeciwieństwie do tonu czwartego, który widzi tylko ogólny zarys celu, ty masz nie tylko ogląd, ale i wgląd do wewnątrz, poznajesz procesy od kuchni. Jesteś obiektywny, widzisz, zarówno blaski, jak i cienie. Wiesz, co jest katalizatorem, co przyspiesza, a co opóźnia przebieg i kiedy się wycofać, a kiedy wkroczyć do akcji. Nie uciekasz przed prawdą, nawet jeśli jest ona dla ciebie niewygodna. Mocno stoisz na ziemi, myślisz trzeźwo i logicznie, ale przy dokonywaniu ważnych wyborów kierujesz się głosem intuicji. Zawsze potrafisz znaleźć optymalne rozwiązania, zadowalające wszystkie strony.

Potrafisz porwać za sobą tłumy, zachęcić do współpracy. W grupie pełnisz funkcję stabilizatora. Wiele oczu zwróconych jest na ciebie. Dla wielu jesteś bardzo niewygodny. Pozostań nieprzekupny. Pokus będzie wiele. Nie wierz w cudowne obietnice i złote góry. Tu na Ziemi ich nie ma.

Ty masz oddzielać ziarno od plewy. Jeśli zbłądzisz, ton dwunasty okaże się bezwzględny, wytknie ci wszystkie blokady, błędy myślowe, krętactwa. Wiele przy tym stracisz. Zastanów się, czy warto. Dla ciebie nie ma ulg i dróg na skróty.

Na odpowiednim poziomie świadomości masz wgląd w wyższe światy. Jesteś szczególnym nośnikiem energii. Jeśli wykorzystasz ten potencjał dla dobra ogółu, twoje starania zakończą się wielkim sukcesem.

 

mmx8o0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moge prosic 12.5.69 z gory slicznie dziekuje.pozdrawiam

KIN 152 - Żółty Solarny Człowiek

Afirmacje - Moja świadomość uczy się dziś zachować neutralną postawę z pomocą bezinteresownej miłości. W tym skrywa się tajemne wyjście z karmicznego labiryntu! Mądrość i silna wola pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste. Chcę, aby miecz prawdy jednym zdecydowanym cięciem przeciął wszystkie węzły gordyjskie. Dziś uwolnię się od obcych ideologii i zacznę głosić własna prawdę.

 

 

Pieczęć –Żółty człowiek

Symbol –człowiek

Kolor – rodzina żółtych kolorów

Planeta – Merkury`

 

Człowiek – Bądź przystępny, ale czujny

 

Blaski - Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.

Jesteś niezwykle zdolny i inteligentny. Mądrość życiową dostałeś już w kołysce. W życiu nie musisz niczego się uczyć, lecz tylko sobie przypomnieć. Jesteś samodzielny, niezależny, odpowiedzialny i obowiązkowy. Szanujesz zdanie innych i niczego nie wymuszasz na ludziach. Uwielbiasz pracować w zespole, udzielać się w grupie, współtworzyć. Inkarnowałeś się na Ziemi po to, by przetestować wolną wolę i odkryć, do czego zdolny jest człowiek. Masz wyjątkowo trudne egzaminy do zaliczenia. Ale dasz sobie radę. Mądrość masz zapisaną

w genach.

 

Cienie - Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.

Żyjesz w ustawicznej sprzeczności z samym sobą. Chcesz dobrze, a robisz źle. Dlaczego? Bo przeceniasz rozum, zagłuszasz szept intuicji. Czujesz się lepszy od innych i jednocześnie niedoceniany przez ludzi. Chcesz zabłysnąć, zdobyć władzę, pokazać światu, co znaczysz. Wtedy zaczynasz manipulować ludźmi z wyjątkową bezwzględnością. Nierzadko uciekasz się do szantażu. Na koniec sam stajesz się ofiarą sprytniejszych i bardziej prze-biegłych osób. Osądzasz, wyrokujesz, odgrażasz się. Aż w końcu opadasz z sił. Czujesz pustkę i wewnętrzne wypalenie. Jest to bardzo dobry znak – dojrzałeś do wydostania się z tego piekła.

 

Wskazówka - Pozbieraj się. Odkryj, co sprawia ci radość i daje poczucie spełnienia. Bądź gotów stać się pustym. Wiedz, że stan pustki to miejsce przygotowywane na zstąpienie nowej świadomości. Zmień styl życia i nawyki. Zwolnij tempo. Zacznij harmonizować bieg wydarzeń.

 

 

Ton dziewiąty

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

Solarny ton naprowadzania

 

Dziewiątka proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że Ty jesteś, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. Ty wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co nowe, samoistnie rozpuszczą się stare, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje dziewiątki i przymierz się do skoku w wielki łuk czasu. W cyklu tym czas zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę siły dokonania.

Włącz się w urzeczywistnienie wielkiego Misterium. Pokaż, że żyjesz na Ziemi!

 

Mądrość Światła:

Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe(morale)

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Poddaj się siłom doskonałości. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o 'śmierć' i transformację. Bądź przystępny dla ich mądrości.

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie dziewiątym rozpalane są idee, inspiracja i chęć ulepszania. Solarne dni odgrywają kluczową rolę w każdej fali. Siła inspiracji włącza do działania nowe bodźce, z drugiej zaś strony podpala ociężałe pola karmiczne. Do DZIEWIĄTKI należy więc odnosić się z wyjątkowym respektem. Zaleca się wykorzystywanie siły Tonu Solarnego do załatwienia starych spraw i zakończenia długoletnich sporów.

Miesiąc Solarny (7 III – 3 IV) jest drugim obok PIĄTKI ważnym węzłem, wyzwalającym potężny impuls do urzeczywistnienia celu.

 

 

Ton 9 – naprowadzanie i znaki na drodze

 

Czujność i determinacja: Co jest warunkiem spełnienia twoich zamierzeń?

Przybyłeś na Ziemię po to, aby naprowadzać ludzi na drogę do urzeczywistnienia zamiarów. Jest to wyjątkowo wartościowy cykl inkarnacji. Wciąż przychodzą posiłki, ale trzeba być ostrożnym.

 

Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz chorobliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orientację w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logi-sty w sztabie nawigacji. W odróżnieniu od podopiecznych tonu piątego wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy (ton piąty – ukierunkowanie) z doświadczeniem stratega (ton czwarty – naprowadzenie). Ale nie próbuj zadzierać nosa.

 

1601nwj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) moge prosić o KIN 203 niebieskie galaktyczna noc :)

KIN 203 - Niebieska Galaktyczna Noc

Afirmacje - Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moja inteligencję. Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli biorą się wzorce iluzji. Dziś odsuwam rozum na plan drugi, aby świat iluzji nie nadwerężał mojej siły. Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

NOC – Słuchaj rad, ale kieruj się intuicją

Kwestie braków i bogactwa: Czy słuchasz głosu intuicji?

 

Zalety - Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.

Jesteś kopalnią wiedzy. Dzięki wspaniałej intuicji i mowie snów masz otwarty dostęp do banku in-formacji, także pola wyobraźni i świata marzeń. Dlatego twoje spostrzeżenia i decyzje są bardzo trafne, a pomysły niezwykle śmiałe. Większość ludzi nie potrafi cię jednak zrozumieć. W ich oczach uchodzisz najczęściej za dziwaka, ekscentryka. To samo dotyczy rodziny. Decyzje, które odejmujesz zgodnie z podszeptem intuicji, są dla twoich bliskich zupełnie niezrozumiałe, czasem wręcz szokujące. Nie po-winieneś się tym zrażać. Twoja intuicja nigdy cię nie zawodzi. Dzięki niej masz dostęp do całego bogactwa Wszechświata, ale los musi mieć pewność, że wykorzystasz go właściwie. Bogactwo wewnętrzne i materialne docenisz dopiero wtedy, kiedy poznasz wszystkie bieguny, takie jak mądrość i głupota, bieda i dostatek, miłość i nienawiść, prawość i nieprawość, lojalność i zdrada itd.

Nie lękaj się o nic. To, co rejestrujesz wokół siebie, jest tylko małą cząstką tego, co faktycznie wokoło się dzieje. Obserwuj swoje sny. One także są nośnikiem informacji. Większość problemów rozwiązujesz podczas snu, dlatego sny są największym dobrodziejstwem. Także sny-horrory i te, z których budzisz się zlany potem. One pokazują ci, że określone pole napięć zostało rozładowane i nie pojawi się więcej w twoim życiu.

 

Słabości - Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.

Jesteś wyjątkowo chwiejny, podatny na sugestie rodziny, zamknięty na głos intuicji. Wciąż obwiniasz siebie za niepowodzenia i braki, ponosi cię fantazja, osłabiają czarne myśli. Jesteś rozhisteryzowany. Boisz się każdej zmiany. Depresje, fobie, środki uspokajające to twój żywioł. Na tym polu kwalifikowałbyś się do Księgi Guinnessa.

 

Wskazówka - Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz samego siebie? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.

 

 

Ton ósmy

Siła Scalania – sfera mentalna

Galaktyczny ton harmonizacji

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ósemką. Przyjmij propozycje ósemki i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie nowym dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

Ty trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – Ty stapiasz świat fizyczny z tym, co bezgranicznie. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

Ty wyznaczasz poziom harmonijnego współbrzmienia ze stwórcą. Pozwól rozbrzmieć tonowi Waszego wspólnego serca

Mądrość Światła - Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia - Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności. Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia - Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy. Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia. Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia.

 

 

Ton 8 – natłok wydarzeń i ogniska zapalne

Scalanie i ocena sytuacji: Co ci zawadza na drodze?

Przybyłeś na Ziemię po to, aby łączyć, godzić, usuwać ogniska zapalne.

 

W Tobie łączy się autorytet tonu piątego (kierunek) z dynamiką tonu trzeciego (metoda). Masz wielką siłę przebicia i ogromną moc sprawczą. Pamiętaj, że im większa moc, tym silniejsze pokusy i większa odpowiedzialność. Jesteś człowiekiem sukcesu, typem strażaka lub sapera. Efektywność i skuteczność działania to twoje atuty. To ty gasisz ogniska niezgody, rozbrajasz miny marsowe. Masz pełne ręce robo-ty. Pilnuj się, bo teren, na którym grasz w życie, jest wyjątkowo śliski, niestabilny, pełen dywersantów, pułapek i zasadzek. Zbyt łatwo możesz zboczyć z kursu, ulec iluzji lub zejść na manowce. Zaczniesz pokazywać wyjątkowo wątpliwe morale. Wtedy lepiej zejść ci z drogi, niż z tobą walczyć. W ekstremalnych sytuacjach stajesz się grubiański, agresywny, brutalny.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam,czy mogla bys zinterpretowac moj kin? 10 09 1970,tak z okazji zblizajacych sie urodzin:prosi: Serdecznie pozdrawiam.

 

KIN 115 – Niebieski Spektakularny Orzeł

Afirmacje – Dziś budzę się z letargu, otwieram „trzecie oko” i spoglądam na świat z neutralnej, duchowej perspektywy.

- Uwalniam się od chorobliwego wartościowania i biorę odpowiedzialność za to, co czynię.

- Kocham świadomie

- Dziś powraca nadzieja i radość.

Pieczęć – Niebieski Orzeł

Symbol – Orzeł, pajęczyna, ptak, mędrzec

Kolor – Niebieski

Planeta - Jowisz

 

Blaski – świadomość celu, praca zespołowa, wiedza spirytualna, odpowiedzialność, nowe perspektywy

Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.

Orzeł to emanacja mistrzów, guru, kapłanów i proroków. Masz niezwykłą moc duchową i zdolność ogarnięcia całej panoramy wydarzeń. Twoja świadomość wie natychmiast, co trzeba zrobić, aby nie uzależnić się od dogmatów, ideologii, książek, przekazów czy ludzi. Potrafisz zachować umiar, dystansować się do sensacyjnych odkryć, snów i wizji.

W życiu przejmujesz rolę przywódcy. Masz wgląd i ogląd sytuacji; widzisz i przenikasz całość problematyki. Teraz rozumiesz, dlaczego tak ważna jest dla ciebie niezależność.

Poświęcasz się służbie na rzecz innych. Uważaj, abyś nie stał się fałszywym prorokiem lub tyranem. W tej inkarnacji tematyka władzy i odpowiedzialności to najważniejsze kwestie do zgłębienia.

 

 

Cienie – nieumiejętność powiedzenia ‘nie’, brak nadziei, omamy, poczucie niższości, pustka, podstęp, uzależnienia, zero inicjatyw

Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.

Jesteś typową marionetką. Nie masz własnego zdania, brakuje ci celu, motywacji i nadziei. Bezruch, ospałość, nicość, przyprawiają cię o ból głowy. Twoje życie świeci pustką. Jesteś zdany na łaskę i niełaskę innych albo świadomie bazujesz na dobroci lub ludzkiej naiwności.

Nudę starasz się zagłuszać tyradą słów, prowadzeniem bezcelowych rozmów lub bezproduktywnym kręceniem się w kółko. Czasami chciałbyś coś zrobić, ale brakuje ci odwagi.

Jeśli się w coś zaangażujesz, zatracasz się w fałszywie pojmowanym powołaniu. Wtedy stajesz się nadopiekuńczy i nadgorliwy, chcesz na siłę ratować wszystkich z opresji, nie potrafisz powiedzieć „nie”. Nic dziwnego, że stosunkowo szybko przychodzą rozczarowania.

 

 

Wskazówka - Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Pomyśl czasami

o sobie. Podążaj za swoimi marzeniami. Spójrz na obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Zastanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada magiczne słowo „dziękuję”?

 

 

 

 

 

 

Ton Jedenasty

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

 

Jedenaście to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. Jedenaście to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi. Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty. Siła jedenastki przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej Mądrości. Ty sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

Tak, jakwalą się stare fasady i pękają zmurszałe ściany tak przebija się klarowność prawdziwego sensu butu!

 

Mądrość Światła:

Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to, co potrzebujesz. Otwórz się na przyjmowanie. Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

 

Spóźnione wszystkiego najlepszego ;)

 

kin115.gif

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam. Widzę, że temat od dawna nieruszany, ale może uda się go odświeżyć. Czy ktoś byłby tak miły by zinterpretować KIN 194 Biały Krystaliczny Mag? Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw

 

Przy okazji zajrzałem w ten link Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw i zauważyłem w nim, że Mag na biegunie cienia ma m.in. "nieuczciwość" i "zachłanność" a na biegunie światła znajdują się zaprzeczające im "uczciwość" i "bezinteresowność". Początkowo pomyślałem, że to jakaś sprzeczność, ale zaraz potem przypomniała mi się pewna indiańska legenda o dwóch wilkach. Dla tych co jej nie znają:

Mały Indianin przyszedł do swojego ojca i zapytał: "Tato, dlaczego na świecie jest dobro i zło?" Ojciec mu na to odpowiedział: "Widzisz synu. W każdym człowieku są dwa wilki, jeden - dobry, drugi - zły. Wygra ten, którego nakarmisz."

I tak sobie pomyślałem, że u Maga "zły wilk" każe nieuczciwie wyzyskiwać ludzi, a ten "dobry wilk" - uczciwie im pomagać. Dobrze wnioskuję?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy mogłabym prosić również o interpretację mojego kinu urodzeniowego 18.02.1983r. Jestem po ciężkich przejściach, przede mną trudne decyzje życiowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Byłabym wdzięczna za interpretację kinu 133 :)

 

KIN 133 - Czerwony Planetarny Wędrowiec

Afirmacja - Dziś wstępuję na „wojenną ścieżkę”, aby poznać pobudki, jakimi kieruje się moje EGO. Ten krok jest bardzo ważny, ale i niebezpieczny. Nie wszystko, co mi podpowiada EGO, jest złe i pozbawione sensu.

- Dziś dostrzegam perspektywy współpracy i przestaję kręcić się w kółko. Nie wolno mi tylko zapomnieć, że dziś stoję na polu karmicznym. Zachowam więc ostrożność i nie dam ponieść się emocjom.

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

 

WĘDROWIEC – Wyznacz sobie granice

Blaski – Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje. Jesteś bezpośredni, odważny, wytrwały, samodzielny. Nie lękasz się trudnych zadań, śmiało wykorzystujesz nowe możliwości. Chętnie nawiązujesz współpracę, ale nie pozwalasz sobą manipulować. Jesteś nieprzekupny, prawda i szacunek dla ludzi są dla ciebie najważniejsze. Nikt i nic nie jest w stanie cię zniewolić. W twoim życiu musi nastąpić pewien punkt krytyczny, który wyznaczy próg do magii kosmicznej, przejście z wymiaru ziemskiego do wymiaru kosmicznego – od wolności wewnętrznej do wyższej prawdy. Stamtąd czerpiesz wiedzę, natchnienie, tam odkrywasz talent twórczy. Stanowisz klasyczny punkt przejścia w wyższe poziomy poznania. Tematyka wolności jest dla ciebie sprawą numer jeden. Nie powinieneś patrzeć na normy, zasady, autorytety, tradycję. Ale UWAGA: musisz zachować najwyższą czujność. Zanim staniesz się wolny i niezależny, będziesz musiał sprawdzić się w ekstremalnych warunkach, wiele rzeczy poświęcić, puścić, zmienić i nigdy nie stracić wiary w to, co robisz.

 

Cienie - Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości. Jesteś nieprzystępny, nieśmiały, izolujesz się od ludzi. Lękasz się wszystkiego, co nowe. Nie chcesz skorzystać z żadnej możliwości, by stać się samodzielnym, uniezależnić się od rodziny czy obcej ci ideologii. Wycofujesz się przy pierwszej przeszkodzie. Nie chcesz ryzykować. Każda porażka zwala cię z nóg, wyzwala wiele agresji, wywołuje silną depresję, a ty lubisz wygodne, beztroskie życie nawet za cenę zniewolenia. Załatwianie spraw i rozwiązywanie problemów scedowałbyś najchętniej na innych. Po co się przemęczać? Lepiej zapłacić i mieć święty spokój – to twoja dewiza na życie.

 

Wskazówka - Zbadaj granice swoich możliwości i przyjmij nowe wyzwania. Przyciągaj światło i miłość do swojego wnę-trza

i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swo-ją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w Nieznane.

 

 

Ton Trzeci

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

> Pozwól swej kreatywności wyrazić Twoją spirytualną naturę <

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna goto-wość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Za-stanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

 

Rezonans z kalendarzem:

Impuls Źródła, trafiając na Ziemię uruchamia perpetuum mobile Bytu. W TROJCE rodzi się siła stwórczego ducha. W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój. W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali. Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia.

W nawiązaniu do kalendarza ton wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziaływuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

 

kin133.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby tak miły by zinterpretować KIN 194 Biały Krystaliczny Mag)

Tak, bajka o dwóch wilkach obrazuje baski i cienie i od Ciebie zależy, jak będziesz nad sobą pracował i w którą stronę pójdziesz :usmiech_na:

 

 

KIN 194 - Biały Krystaliczny Mag

Afirmacje - Dziś patrzę na świat inaczej i wiem, co chcę osiągnąć w życiu. Moje zwątpienie, nieufność, brak nadziei wciąż zatruwały mi radość, a ja obwiniałem za to innych.

- Życie daje mi zawsze to, czego pragnę, ale najsilniej przyciągam do siebie to, czego najbardziej się boję.

- Strach jest główną przeszkodą na drodze do sukcesów życiowych.

- Dziś spróbuję ustrzec innych przed podobnymi błędami.

 

Symbol: Jaguar, serce, czarodziejska różdżka, paw, wszechwidzące oko, sędzia

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczna MALDONA (energia zewnętrzna) Siła Praworządności – Siła Zdolności Magicznych – Siła Uczciwości – Siła Miłosierdzia – Siła Bezczasowości

 

Ton dwunasty

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

Krystaliczny ton bilansu

 

W dwunastce zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

> Rozszerz swoje przestrzenie! Ty podtrzymujesz tajemniczy bilans Kosmosu!<

 

Mądrość Światła - Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutnoś Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia - Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia - Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

 

Rezonans z kalendarzem - w polu tonu dwunastego każda fala osiąga swoją dojrzałość. Słowo krystaliczny oznacza tutaj jasność spojrzenia, klarowność obrazu, możliwość wglądu w części składowe. Zdjęcie rentgenowskietonu dwunastego pokazuje nam, o co chodziło w całej fali. I tak, jak dalece uwikłani byliśmy w powiązania karmiczne, tak objawia to "siła podglądu".

 

Ton Krystaliczny preferuje WIEDZĘ i ROZPOZNANIE. Wszystkie dni kalendarza z tonem 72 przynoszą wyjaśnienie wielu niezrozumiałych wcześniej znaków, doznań i obrazów, jakie pojawiły się w poprzednich dniach fali. W DWUNASTCE zdefiniowana jest także SIŁA WSPÓŁPRACY, wspierająca związki międzyludzkie, namawiająca do nawiązania dialogów, zakończenia sporów oraz pomagająca harmonizować aspekty społeczne w kręgach rodzinnych i towarzyskich.

 

kin194.gif

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym prosić również o interpretację mojego kinu urodzeniowego 18.02.1983r. Jestem po ciężkich przejściach, przede mną trudne decyzje życiowe. Pozdrawiam

KIN 236 - Żółty Biegunowy Wojownik

Afirmacje - Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjna mądrością.

- Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoja siłę wewnętrzną.

- Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnia przesyła je do mózgu. A rozum wnosi je do światła fizycznego.

- Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości.

- Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw, ani naginać losu dla własnych zamiarów.

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

 

WOJOWNIK – Nie walcz. Kwestie zastraszenia i intryg:

 

Zalety - jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz. W życiu kierujesz się rozsądkiem i sercem. Wykazujesz dużą dojrzałość życiową. Jesteś inteligentny, bystry, rozbudzony duchowo. Szóstym zmysłem wyczuwasz, co jest dobre, a co złe; widzisz, co się dzieje wokoło i wiesz, że nie musisz o nic walczyć. W życiu kierujesz się inteligencją intuicyjną. Twoją bronią jest miłość. Nikt nie jest w stanie jej się oprzeć. Pieniądz i materia od dawna nie mają nad tobą władzy. Nie przywiązujesz wagi do bogactwa, dlatego nic nie jest w stanie ci zagrozić. Jesteś całkowicie wolny, niezależny. Strach, obawy, wątpliwości nie są twoim problemem, lecz tych, którzy próbują cię zastraszyć.

 

Słabości - Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp. Uwielbiasz demonstrować władzę, arogancję intelektualną, bogactwo. Twój jednostronnie ukierun-kowany intelekt kalkuluje na zimno, bez serca, przez życie idziesz „po trupach”. Szukasz elitarnych kontaktów, otaczasz się ludźmi o wyjątkowo niskim morale, by pokazać, że masz nieograniczoną władzę. Jesteś zakałą środowiska. Tam, gdzie się pojawisz, wkracza przemoc. Nie masz prawdziwych przyjaciół. Uchodzisz za grubianina, zuchwalca, człowieka bez serca, ale nikt nie ma od-wagi powiedzieć tego głośno. Ale do czasu, kiedy kosa trafi na kamień. Twoja postawa wypływa z panicznego lęku, by nie zostać zdemaskowanym i nie stracić tego, co posiadasz. W głębi duszy czujesz się bardzo samotny.

 

Wskazówka - Zbuduj połączenie mentalne z tym, co niewinne i boskie. Stań się kanałem dla tego, co duchowe. Zaufaj swojej mistycznej inteligencji. Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię. Otwórz się na prowadzenie duchowe.

 

 

Ton drugi

Siła Polaryzacji – sfera fizyczna

Biegunowy Ton wyzwań

Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe. W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji. Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony? Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

> Polaryzacja jest plusem uniwersalnego źródła! <

 

Mądrość Światła: Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

Mądrość cienia: Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia: Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

 

kin236.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam KIN 159-Niebieski Elektryczny Wicher Mogę prosić O wyjaśnienie ? :)

KIN 159 - Niebieski Elektryczny Wicher

Afirmacje - Dziś przełamię zmysłową stagnację i jak Feniks odrodzę się z popiołów. Moje zaślepienie i nadużywanie prawa wolnej woli wywołało wiele niepotrzebnych konfliktów.

- Dziś zwrócę uwagę na stan nerwów i spróbuję uzdrowić to, co rozdrażnia mnie lub zniechęca.

 

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy – Siła Regeneracji – Siła Innowacji

 

 

 

Ton Trzeci

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

> Pozwól swej kreatywności wyrazić Twoją spirytualną naturę <

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna goto-wość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Za-stanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

 

Rezonans z kalendarzem:

Impuls Źródła, trafiając na Ziemię uruchamia perpetuum mobile Bytu. W TROJCE rodzi się siła stwórczego ducha. W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój. W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali. Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia.

W nawiązaniu do kalendarza ton wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziaływuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

 

kin159.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Trida, czy mogłabym prosić o interpretację? KIN 34 Biały Galaktyczny Mag.

 

http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin34.gif

 

Próbowałam sama coś z tego zrozumieć, ale nie udało mi się. I jeszcze ta moja planeta Maldek, o której dziś usłyszałam pierwszy raz. Człowiek każdego dnia dowiaduje się czegoś nowego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Niedawno z przyjacielem to znaleźliśmy. Okazało się, że znam osobę, która jest moim analogicznym. Od samego początku jak ją poznałam byłam oszołomiona tym jak jesteśmy do siebie podobne. Ogólnie z tego mojego kinu znam też partnera okultystycznego. Koleżanka, która faktycznie zjawiła się w moim życiu w nieoczekiwanym momencie i nieświadomie odmieniła bieg mojego życia.

Jeśli chodzi o sam mój kin to widzę w tym siebie i widzę te rzeczy we mnie, które mnie tak jakby budują i są istotne. Kiedy uznaję coś za słuszne, konsekwencje się dla mnie nie liczą, nieważne jak mocno mogłyby mnie zranić. Upór. Te negatywne afirmacje i złorzeczenia, do których mam dużą skłonność. Ogólnie czytałam, że w przypadku osób z moim kinem potrzeba bardzo silnej woli i dyscypliny. Tak też się czuję. Jeśli chodzi o tą prawdę to od zawsze chciałam żyć swoim życiem, nie życiem ludzi z seriali albo grami. Na tym mi zawsze bardzo zależało, żeby nie żyć Zamiast, jak to ujęła Chrzanowska gdzieś. Ale ekscytujące jest to, że jeszcze wiele mam do odkrycia w tym kinie i w sobie. Czytałam książkę na ten temat na wyrywki, ale zainteresowało mnie to na tyle, że chcę przeczytać całą.

kin209.gif

Edytowane przez MeetMeInThePaleMoonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...