Skocz do zawartości

Klątwy, czarna magia


Encaitar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja po prostu - jeśli o coś pytam - to chciałabym otrzymać rzetelną i konkretną odpowiedź, a tymczasem faktycznie, wątek przeradza się w lanie wody.

Mimo iż nie ja zadałam tytułowe pytanie, to temat zaciekawił mnie na tyle, iż tu wlazłam. A skoro wlazłam, to chcę się dowiedzieć. A tu masz babo placek - teoretyzowanie, dyskusja przeradzająca się w ot no i jeszcze traktowanie z góry Niewiedzących.

A hasło "klątwa" ciekawi mnie choćby z tego powodu, iż miałam kiedyś do czynienia z pewną osobą, która rzekomo zajmowała się zdejmowaniem klątw, oczywiście nie za darmo i ja się dałam w to wplątać, choć nie o siebie mi chodziło. Nie będę tu opisywać co, jak i dlaczego, ale właśnie szalenie mnie ciekawi, jak sprawdzić, czy to wszystko, co owa osoba mówiła i ponoć czyniła odniosło skutek. Bo po tych jej "zabiegach" coś się zmieniło, pojawiła się możliwość powrotu do normalnego życia, rodzina miała wielką nadzieję i potem nastąpiła klapa, czyli powrót do starego trybu a następnie żałosny koniec.

I ja do dziś nie wiem, czy to było zbyt słabe działanie czy po prostu to wszystko tak daleko się posunęło, że nikt nie byłby już w stanie tej osobie pomóc. Dodam, że w ogóle miałam wątpliwości co do samej istoty rzeczy jak i samej "egzorcystki" (nie wiem jak ją nazwać), gdyż uważałam, że bardziej trzepie kasę niż bardziej zna się na rzeczy. Ale tonący brzytwy się chwyta, a wówczas była to jedyna osoba, którą poznałam z tej strony.

No i właśnie - jestem laikiem, nie wiem i chciałabym się dowiedzieć. Bez deptania mnie za moją ignorancję w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...