Skocz do zawartości

Przygotowania ślubne -wielkie pasmo niepowodzeń i nie tylko


chomisuaf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Razem z moją narzeczoną przygotowujemy się do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Które zaplanowane jest na 8 stycznia. To tak gwoli wstępu.

 

Wczoraj narzeczona opowiadała mi o swoim śnie.

 

"Dzień ślubu. Patrzę na zegarek. Jest godzina 10 a ja dalej bez makijażu i bez fryzury. Na domiar złego wypożyczona suknia ślubna się zniszczyła. Ze świadkową wsiadłyśmy w auto szukając fryzjera i wizażystki. No i trzeba było podjechać wypożyczyć nową suknię ślubną. Została ostatnia w dodatku tak okropna, że nie chciałam wyjść z zakrystii pokazywać się gościom i ludziom zgromadzonym na uroczystości.

 

Niedługo też okazało się, że zegarek się spóźnia i że już dawno miałam być w kościele.

 

Uroczystość nie była przedstawiona szczegółowo. Pojechaliśmy z goścmi do miejsca, którego nigdy na oczy nie widziałam. I uroczystości też nie widziałam.

 

Od razu pojawił się inny obraz. Stałam na moście a z jego drugiej strony starszy pan, którego nie znam. Chciał się do mnie dostać ale widziałam TIRa, który przejeżdżał i pokazałam mu gestem żeby został w miejscu i poczekał. Scena się urwała i przeniosłam się do szpitala. Widziałam tam kobietę która nie miała palców u dłoni i pielęgniarkę, która szła obok niej.

-Co się stało? - zapytałam

-Potrącił mnie TIR, straciłam palce ale cieszę się, że żyję - odpowiedziała kobieta

Wtedy zapytałam pielęgniarkę:

-czy był przywieziony pewien starszy pan?

-Tak był przywieziony ze zdarzenia z tym samym TIRem, ale nie udało się go uratować. Zmarł."

 

Na tym sen się skończył. Moja połówka obudziła się zapłakana.

 

Powiedziała mi jeszcze tylko, że wszystkie osoby w śnie były rozmazane. Każdego znała i wiedziała kto kim był ale postacie były niewyraźne. Z wyjątkiem starszego pana na moście. On był bardzo dobrze widoczny.

 

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu. Bo już oboje nie wiemy co mamy o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen bardzo trudny i wielowątkowy ale coś poprubuje sklecić a wy sobie ewentualnie podpasujecie pod waszą sytuację.

Bardzo dużo symboli związanych z czasem a to za mało czasu a to zegarek się spóźnia ja to widzę w ten sposób jeżeli hajtacie się z miłości a nie z musu ( sadząc po dacie ślubu z miłości) to musicie uważać bo sen wskazuje na możliowść przyśpieszenia uroczystości z powodu "opóźnienia" panny młodej. Stąd mogą wynikać wszystkie problemy z sukienką. Co wskazuje w tym śnie na to że mogę miec rację, przedewszystkim scena na moście. Most symbolizuje połaczenie dwóch światów w tym przypadku przechodzenie po moście, może świadczyć o symbolicznym przejściu w drugie wcielenie. Twoja narzeczona pokazuje starszemu mężczyźnie ( obstawiam że wasze pierwsze dziecko to będzie córka) żeby poczekał ale z wiadomości ze szpital dowiaduje się że zginął ( wiadomość od personelu medycznego to jak wiadomośc od lekarza że jest w ciąży). Śmierć w tym przypadku oznacza nie fizyczną smierć ale zmianę i nowy początek w tym przypadku nowe wcielenie. Zastanawiłem się co oznacza kobieta bez palców i mam taka interpretację że jaeżeli się wam "coś przytrafi" to nic istotnego to nie zmieni tylko trochę utrudni życie (dłoń bez palców ogranicza nas przy wykonywaniu wszystkich czynności).

Jednego możecie być pewni nic wam złego nie grozi ale musicie uważać na przyrost naturalny bo macie duże szanse "zaistnieć" w statystykach jako rodzice szybciej niż planujecie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen wskazuje na możliowść przyśpieszenia uroczystości z powodu "opóźnienia" panny młodej

 

nie bardzo potrafię wymyślić jak to mam rozumieć. O co chodzi z przyśpieszeniem uroczystości z powodu "opóźnienia" panny młodej.

 

Twoja narzeczona pokazuje starszemu mężczyźnie ( obstawiam że wasze pierwsze dziecko to będzie córka)

 

również nie wiem jak to rozumieć :) Skąd pomysł, że pierwsze dziecko będzie córką?

 

Jednego możecie być pewni nic wam złego nie grozi ale musicie uważać na przyrost naturalny bo macie duże szanse "zaistnieć" w statystykach jako rodzice szybciej niż planujecie.

 

czy mogę prosić o rozwinięcie tej myśli? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie - spóźniny okres - ciąża

Starszy mężczyzna - dusza mężczyzny który odszedł z tego świata z przyczyn naturalnych - zmarł ze starości (cykliczność wcieleń był meżczyzną to teraz narodzi sie jako kobieta). Jest to dusza która w jakiś sposób jest z wami połączona i oczekuje na wcielenie w waszej rodzinie.

Ze snu nie wynikają żadne zagorożenia czy problemy - stąd sformułowanie że nic wam nie grozi ( twoja narzeczona jak znam osoby które miały sen z kimś kto ginie jest napewno przestraszona i spodziewa się najgorszego). A co do przyrostu naturalnego musicie pomyśleć o zabezpieczeniach antykoncepyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przyrostu naturalnego musicie pomyśleć o zabezpieczeniach antykoncepyjnych.

 

no to akurat wiem :) Tylko nie wiem skąd się Panu to wzięło :)

 

Więc powiem jeszcze tak. Ślub jest oczywiście z miłości. Ale dziecko jest dodatkowym powodem. To jest opóźnienie o którym Pan mówi.

 

Co do starszego mężczyzny nie mam pojęcia o którą duszę może chodzić. Być może o dziadka mojej narzeczonej.

 

Tak więc wydaje mi się, że pańska interpretacja ma bardzo dobre odbicie na nasze obecne i przyszłe życie.

 

Co do interpretacji kobiety z uciętymi palcami. Fakt. Jest kilka problemów ale staramy się radzić sobie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ta dusza jest powiązana z twoją narzeczoną a czy jest jej dziadek nie wiem. Widocznie dla tej duszy to jest najlepszy czas na przyjście na ten świat

Co do dziecka cieszę się waszym szczęściem problemy są przejściowe i moim zdaniem szybko wszystko wróci do normy.

Poza tym jestem poprostu Sławomir a nie Pan.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoja narzeczona czesto ma tak wyraziste sny?

 

nie wiem. to jest pierwszy sen, który mi opowiedziała i w takich szczegółach. Czy to źle jeśli sen jest wyrazisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...