Skocz do zawartości

sztuczna szczęka w trzech częściach, sex kobiety z obrazka, kręta, stroma droga


Gość maja111

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy w moich snach pojawiło się wiele symboli, których znaczenia ni w ząb nie potrafię zrozumieć.

 

Niestety, pamiętam tylko urywki, co i rusz wybudzałam się zlana potem.

 

1. Kobieta z obrazka, jakby z grafiki, obrazek był szary, rysowany ołówkiem, uprawiała sex z jakimś mężczyzną, nie pamiętam jego twarzy. Najpierw to były niewinne pieszczoty, potem sex, co gorsze, ja im w tym pomagałam, tzn. kierowałam zachowaniami kobiety, wskazywałam, co ma robić, ona była w zasadzie bierna. Czułam z jednej strony nutkę zazdrości, a z drugiej złości, zupełnie, jakbym chciała się na kimś zemścić

Wiem, że padło jej imię, ale nie zapamiętałam niestety.

 

2. Jechałam w autobusie, w pewnym momencie autobus skręcił w lewo, droga zrobiła się nierówna, to była droga gruntowa, bardzo porozjeżdżana, w dodatku wąska i stroma, z przeciwnej strony szedł ktoś pieszo, ale zeszedł lub zeszła (nie pamiętam czy to kobieta czy mężczyzna) na bok i autobus przejechał. Czułam niepokój.

 

3. Przypłynął jakiś statek, w zasadzie przypływał jakby do portu. Nagle znalazłam się na łóżku, w białej pościeli. Coś mnie uciskało, wyjęłam sztuczną górną szczękę w trzech kawałkach. Najbliżej mnie była część szczęki z zębami trzonowymi (jedynkami i dwójkami), nieco dalej były dwa kolejne kawałki - jakby boki szczęki. Kawałki te były sklejone czymś białym, jakby gumą do żucia, bez problemu przerwałam tę gumę.

 

 

Co mogą oznaczać te symbole? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Będę dozgonnie wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam takie mysli odnośnie znaczenia tych snów:

sen 1) jak ze mnie to komus zazdrościsz udanego związku i prubujesz swoimi "radami" dać jakieś wskazówki które niby sa z dobrego serca ale powodowane są zazdrością i chęcią popsucia czyjegoś szczęścia.

sen2) jakieś niepokoje na drodze życiowej związane raczej z przeczuciami niż faktycznymi przeszkodami (autobus skręca w lewo).

sen 3) moim zdaniem nawiązanie do snu 1) a raczej konsekwencje nieprzyzwoitych zachowan względem tej pary - a mianowicie jakieś problemy natury psychicznej - wmawianie sobie jakiś chorób (sztuczna szczęka)

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nikomu nie zazdroszczę, przynajmniej staram się nie zazdrościć i na pewno nie daję dobrych rad. Przeczucia, no właśnie jak powinnam je traktować?

Ale przeanalizuję Twoją interpretację.

Zastanawia mnie dlaczego ta szczęka była w trzech częściach?

 

W pw uzupełniłam jeszcze ten sen o jajka, wspomniałam też o wcześniejszym śnie, będę wdzięczna jeśli przeczytasz, nie chce mi się tutaj wklepywać. Oczywiście odpowiedź może ć dać na forum, nie ma żadnej przeszkody :)

 

Dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...