Skocz do zawartości

Proszę o interpretację bardzo dziwny sen


zygzag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

A więc tak sen przedstawia się tak ze jestem z tego co pamiętam w Warszawie ( nie mieszkam tam).

Jestem z koleżanką o którą się staram od dawna. Siedzimy na ławce wokół chodzą moi znajomi ( tak jakby szkolna wycieczka)

Ławka stoi na krańcu jakiegoś ogromnego dołu. Co ciekawe dokładnie zapamiętałem jego wymiary które wszystkim podałem (65m x 32m) i powiedziałem ze to jakaś budowa. Dół był bardzo głęboki (65m) w Pewnym momencie objąłem koleżankę tak ze moja twarz spoglądała na ten dół. Pamiętam że w tym uscisku trwalismy bardzo długo bo aż do momentu w którym się obudziłem.

 

Bardzo zależy mi na interpretacji

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygzag twój sen przewaraca się po forum już jakiś czas więc powinienieś dostac jakąs odpowiedź.

Ja jego znaczenie widze w ten sposób:

Sidzicie na ławce czyli wasze relacje stoją w miejscu i sa na stopie koleżeńsko przyjacielskiej. Ten dół przed wami to wasza przyszłość poprostu nieznana ale czy mroczna? A tak jabys się "rzucił w dół" z desperacją okazałoby się że wyrosną ci skrzydła - bo miłość uskrzydla? Przemyśl sobie czy lepiej siedzieć na ławce czy podjąć wyzwanie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie na ławce symbolizuje wyczekiwanie na jakąś przygodę lub na człowieka, który Cię zrozumie. To, że siedziałeś z tą koleżanką znaczy, że pragniesz właśnie tego byście się "dogadali" w sprawach sercowych ;)

 

Patrzenie w przepaść zaś świadczy o Twojej odwadze i tym, że nie boisz się patrzeć trzeźwymi oczami na to jak się sprawy mają w rzeczywistości.

Symbolizuje to jednoznacznie na Twoje bojowe nastawienie i to, że dzielnie stawiasz czoła przeciwnościom losu, w porę je zauważysz i w porę sobie z nimi poradzisz ;)

 

Podejrzewam, że najbardziej Cię interesuje odpowiedź, której jednoznacznie nie postawiłeś, a mianowicie czy ze snu wynika, że będziecie razem czy nie. Tego nie przewidzisz w snach, no chyba że z "sennika babuni" czy czegoś w tym durnowatym stylu... Sny raczej nie przepowiadają przyszłości, bardziej ukazują aktualny obraz Twojego wnętrza.

 

I raczej nie skacz w nią w przepaść, bo to oznacza kłopoty i rozterki sercowe ;)

 

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...