Skocz do zawartości

czy już się nie narodzę?


KataMusica

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam z pewnego źródła, że jeśli zgadzają się u mnie rzeczy typu: numerologia, znak zodiaku i inne, to ta DUSZA (moja) kończy już wędrówkę i nie pojawi się już jej następne wcielenie :_mysli:

Słyszeliście coś o tym? Bo tą wiadomość podała mi osoba nie zajmująca się na co dzień ezoteryką czy rzeczami "wyższymi".

Dla wyjeśnienia, chodzi mi o OPISY w numerologi, znakach zodiaku, imion czy KIN'u urodzenia i że te opisy zgadzają się z moim charakterem.

 

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez KataMusica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Mnie przejdziesz do 4 gęstości gdzie dalej będziesz kontynuować swój byt jako istota negatywnej bądź pozytywnej polaryzacji zależnie od wyboru drogi ciemności czy światła. Zabawa na tej planecie się nie kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę większość opisów można przypasować do siebie, ja pasuję tak samo do charakterystyki Barana, Ryb czy czego tam jeszcze... Traktowałabym to z przymróżeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę większość opisów można przypasować do siebie, ja pasuję tak samo do charakterystyki Barana, Ryb czy czego tam jeszcze... Traktowałabym to z przymróżeniem oka.

 

To zależy od tego, kto te opisy robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Słyszałam z pewnego źródła, że jeśli zgadzają się u mnie rzeczy typu: numerologia, znak zodiaku i inne, to ta DUSZA (moja) kończy już wędrówkę i nie pojawi się już jej następne wcielenie :_mysli:

Słyszeliście coś o tym? Bo tą wiadomość podała mi osoba nie zajmująca się na co dzień ezoteryką czy rzeczami "wyższymi".

Dla wyjeśnienia, chodzi mi o OPISY w numerologi, znakach zodiaku, imion czy KIN'u urodzenia i że te opisy zgadzają się z moim charakterem.

 

Z góry dziękuję :)

 

Twoje odczucia sa jak najbardziej trafne, tyle ze nie o przestanie wcielania sie tu chodzi, tylko o to, ze np. mogl Ci sie skonczyc jakis cykl numerologiczny lub ,,przerobilas" cos (karme np.) i czujesz, ze cos odeszlo, uwolnilas sie od czegos. A wrazenie, ze sie nie narodzisz to taki jakby uboczny efekt mozna powiedziec. Narodzisz sie, z dodatkowym bagazem doswiadczen :)

Edytowane przez pkrl1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale moim zdaniem narodzisz sie. Przeciesz gdybysmy mieli konczyc procesy karnacji bylibysmy na tyle duszami doskonalymi ze wiedzielibysmy wszystko o tym swiecie i o tamtym wiedzielibysmy tez czy mozemy juz poprzestac i zakonczyc ponowne narodziny...

Narazie jestesmy na poczatku swojej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Twoje odczucia sa jak najbardziej trafne, tyle ze nie o przestanie wcielania sie tu chodzi, tylko o to, ze np. mogl Ci sie skonczyc jakis cykl numerologiczny lub ,,przerobilas" cos (karme np.) i czujesz, ze cos odeszlo, uwolnilas sie od czegos. A wrazenie, ze sie nie narodzisz to taki jakby uboczny efekt mozna powiedziec. Narodzisz sie, z dodatkowym bagazem doswiadczen :)

 

Zgodzę się z przedmówczynią. Jeżeli już miałabyś się nie narodzić, to poszła byś dalej, na inne planety, miejsca, gdzie są istoty o wyższej świadomości, inteligencji. uważam, że jak ktoś już odchodzi z Ziemi to ma poczucie, że musi tu wykonać pewne rzeczy, dopiąć,zamknąć i odejść, i że czuje, że tu po prostu nie pasuje, że dla niego ludzie są jacyś inni, że ich ani oni jego nie rozumieją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...