Skocz do zawartości

Wielka prośba o pomoc w interpretacji


naomix

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa i od niedawna uczę się stawiac karty. Jeżeli ktoś może to proszę o interpreację. Nie postawiłam konkretnego pytania to rozkład ogólny. Z góry dziękuję :mruga_na:

przeszłość: As karo, 10 kier, K trefl, K karo, As trefl, W kier, K pik, W trefl

teraźniejszość: W pik, D trefl, 9 trefl odwrócona, 10 trefl, D kier (JA), 9 pik odwrócona, 9 karo, K kier (ON)

przyszłość: D karo, As kier odwrócony, 10 karo, As pik, W karo, 9 kier, 10 pik, D pik.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa i od niedawna uczę się stawiac karty. Jeżeli ktoś może to proszę o interpreację. Nie postawiłam konkretnego pytania to rozkład ogólny. Z góry dziękuję :mruga_na:

przeszłość: As karo, 10 kier, K trefl, K karo, As trefl, W kier, K pik, W trefl

teraźniejszość: W pik, D trefl, 9 trefl odwrócona, 10 trefl, D kier (JA), 9 pik odwrócona, 9 karo, K kier (ON)

przyszłość: D karo, As kier odwrócony, 10 karo, As pik, W karo, 9 kier, 10 pik, D pik.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Na forum zasada jest taka, że najpierw samemu należy zinterpretować rozkład a potem pomogą inni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie interpretacja wygląda następująco:

Przeszłość: satysfakcja z pracy, radość lub nagroda, mężczyzna przyjaciel był zajęty sprawami zawodowymi, dziecko sprawiło mi niespodziankę i sprawy z urzędem były na dobrej drodze.

Teraźniejszość: kobiecie z rodziny zagraża niebezpieczeństwo, odwrócenie się zmartwień, choroba i wyzdrowienie, impreza, spotkanie, które przyniesie mi korzyści

Przeszłość: obok domu partner, ukochany, pieniądze dla domu oraz pomyślne rozwiązanie spraw urzędowych, szansa na udany romans i podróż, w którą powinnam się nie udawać, niebezpieczeństwo.

Jeżeli się mylę to proszę poprawcie mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszłość: As karo, 10 kier, K trefl, K karo, As trefl, W kier, K pik, W trefl -

dobre wiadomości dotyczące aktywności zawodowej, które mogą przynieść korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny.

Opieka wpływowych mężczyzny nad rodziną pytającego. Być może okazali nawet pomoc w sprawach zawodowych, załatwili jakiś awans.Sukcesy w spr zawodowych. Zwrócenie się o pomoc do wpływowej osoby przyniosło niezłe rezultaty:)

 

teraźniejszość: W pik, D trefl, 9 trefl odwrócona, 10 trefl, D kier (JA), 9 pik odwrócona, 9 karo, K kier (ON)

-fascynacja młodym człowiekiem, która może być fatalna w skutkach. Mogą przepaść szanse na znaczącą podwyżkę, o którą pytający długo prosił. Szansa na wygranie dużych pieniędzy. Porażka- krach planów bliskich sercu pytającego, moę dotyczyć relacji z Królem Kier.

 

przyszłość: D karo, As kier odwrócony,10 karo, As pik, W karo, 9 kier, 10 pik, D pik.

 

- złośliwa blondynka będzie chciała poprzeszkadzać w życiu uczuciowym, ale może jej się nieudać. Pojawi się niespodziewana propozycja wyjazdu, ale nie wolno z niej korzystać. Kłopoty spowodowane nieszczerością samotnej, zazdrosnej kobiety.

 

Pozdrawiam:)

ps, ja osobiście nie jestem przekonana o stosowaniu odwróconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę pamiętaj, że są różne szkoły czytania z klasyków. Jedna karta może u mnie oznaczać drobne pieniądze, a u Ciebie drobne kłopoty.

Ja umówisz się z kartami, co do danego znaczenia, to będzie Ci łatwiej interpretować. Piszę to, żeby zaznaczyć, że moje karty oznaczają to i to, ale tak naprawdę ten, co je rozkłada będzie czuł najlepiej ich znaczenie.

Stąd mogą się nasze interpretacje różnić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są różne szkoły i dlatego wrzuciłam swoje karty do interpretacji. Trzymam się książki Kiedy król pokochał damę... Miałam nadzieję że ktoś z tej szkoły zinterpretuje. Ale miło że się odezwałaś:)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
rozłożyłam karty i wyciągnełam walet trefl.9 pik.as trefl(odwrócony)9 kier (odwrócona).9 karo.

pytając jak się ułoża nasze relacje z owym mężczyzną?

 

Załóż swój własny wątek a nie podczepiaj się pod cudzy i zamieść swoją interpretację, bo to nie wątek z darmowymi wróżbami tylko z nauką interpretacji - najpierw Ty interpretujesz a potem pomagają inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...