Skocz do zawartości

Była narzeczona mojego chłopaka- prośba o interpretację


nuska134

Rekomendowane odpowiedzi

Już któryś raz z kolei w przeciągu kilku miesięcy śni mi się była narzeczona (niedoszła żona) mojego chłopaka. Dzisiejszy sen miał miejsce w jakimś lokalu, pub czy coś w tym stylu ale nie było żadnych ludzi wokoło, prócz mnie mojego chłopaka jego byłej narzeczonej(Agi) i kolegi mojego chłopaka. Mój chłopak zachowywał się dziwnie, nie zwracał na mnie uwagi a poświęcał ją w całości Agnieszce. Ona sprawiała wrażenie osoby bardzo pewnej siebie, wręcz manipulowała nim. Na mnie nawet nie patrzył. Czułam się bezradna, nie mogłam nic zrobić i bardzo bałam się o mojego lubego. Denerwowałam się i krążyłam w miejscu przypatrując się ich zachowaniu wraz z kolegą. Aga śmiała się i była cyniczna, spoglądała w moją stronę z uśmiechem na twarzy. Mój chłopak spełniał wszystkie jej życzenia, był miły i zabawny. Zachowywał się jakby był oczarowany jej osobą. Przypominam, że to już któryś raz z kolei śni mi się sytuacja, w której była narzeczona odbiera mi mojego chłopaka. Zawsze sens snów jest ten sam. Mam 19 lat. Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To jest projekcja twoich wewnętrznych obaw. Moim zdaniem jej zachowanie świadczy o tym że ty taka nie jesteś a czasem chciałbyś. Co do zachowania twojego chłopaka myślę że w życiu ma skrajnie różną postawę od tej w śnie powiedziłbym że wręcz jest "oschły" w stosunku do ciebie a tobie czasem brakuje takiej typowej adoracji jak tej ze snu w stosunki do jego byłej.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...