Skocz do zawartości

remont w mieszkaniu i oblanie dziecka wodą


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie moje mieszkanie w trakcie remontu To jest kawalerka, ale we snie mialo dwa pokoje I sen zaczyna sie jak siedze w tym drugim nieisniejacym w rzeczywistosci pokoju Panuje w nim lekki balagan Ja siedze przy biurku i jestem egzaminowana przez mojego bylego pracodawce Za chwile zmiana i jestem z moim dzieckiem w drugim pokoju czyli w mojej prawdziwej kawalerce W pokoju tez jest balagan bo jest remont Spotykam w mieszkaniu dwie moje koleznaki ze studiow i zamieniam z nimi kilka zdan Za chwile wracam z synem z powrotem do tego drugiego pokoju i oblewam go dla zartow woda z woreczka Myslalam, ze bedzie sie smial a on sie poplakal ze go polalam Synek we snie byl okolo rok starszy niz w rzeczywistosci, mial jasne wlosy ale ciemniejsze niz sa teraz i zielona koszulke ten pokoj ktorego nie mam w rzeczywistosci byl w ciemnych barwach, chyba w bordowych a ten, ktory istnieje byl jasny, chyba bialy (w rzeczywistosci jest zolty)

 

mialam jeszcze jeden inny sen Snilo mi sie ze jestem w sklepie i kupuje witaminy, widzialam pieniadze (monety), ktorymi placilam za zakupy Ale jak w poprzednim snie o podrozy z wiednia, znowu zabraklo mi kasy i musialam kombinowac jak tu zrobic zeby starczylo na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie do remontu zapowiada zmianę warunków życiowych

uporządkowanie swoich spraw które masz obecnie to cię stresuje i musisz

sobie poukładać sprawy, coś cię męczy w twoim wnętrzu masz takie lęki

w sobie, woda to emocje jaki masz w sobie , oczyszczasz je wylewasz to na

synka , a on płacze czyli potrzeba ci spokoju i uporządkowania, żywe

jasne kolory symbolizują bezpieczeństwo i spokój ciemne kolory wskazują

na cierpliwość która ci jest potrzebna teraz, czarny kolor oznacza zły

nastrój i depresje, biały kolor daje ci nadzieje na poprawę sytuacji

finansowej i poukładania spraw które masz obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...